• Informacje na temat:

  motywowanie w pracy

Artykuły na temat: motywowanie w pracy
 • Ewa Chodakowska motywuje Polki za pomocą... kalendarza

  Znana trenerka Ewa Chodakowska motywuje swoje fanki nie tylko za pomocą ćwiczeń i porad w sieci. Na ich wyraźną prośbę przygotowała kalendarz, który ma mobilizować je do działania i pracy nad sobą.

 • Kobieca zazdrość: Co zrobić, aby nas motywowała

  ...z pracy i myślisz: "Nawet gdyby włożyła na siebie worek, będzie wyglądać jak milion dolarów. A ja jestem na trzeciej diecie w tym roku i nic! To nie fair!". Nie myśl, że jesteś zawistna czy zła(...) rywalizują mężczyźni - atrakcyjnej pracy, wyższych stanowisk, większych zarobków. Nawet te z nas, które kochają swoją pracę, porównują się z innymi. Komunikaty z zewnątrz bombardują "możesz wszystko...

 • Nie cierpię swojej pracy

  W pracy spędzamy połowę swojego życia, a jednak co piąta z nas jej nie znosi, a co druga niezbyt lubi to, co robi. Narzekamy na zarobki, nudne zadania, charakter szefa i bycie niedocenianą. Czy można poczuć satysfakcję w nielubianej pracy? Jak się motywować, gdy wydaje się ona bez sensu?

 • Do pracy rowerem? To wybór chroniący przed rakiem i zawałem

  ...20 proc. Polaków codziennie jeździ na rowerze do pracy. To zdrowy wybór: daje doskonałą ochronę przed przedwczesną śmiercią z powodu chorób serca i raka. Trochę nawet lepszą, niż pójście pracy piechotą, a bez wątpienia lepszą niż dojeżdżanie autem.

 • Gdy w pracy nadchodzi czas zmian

  Nie tylko utrata pracy może być dla nas trudnym przeżyciem. Połączenie dwóch firm, zmiany warunków zatrudnienia, zwiększenie zakresu obowiązków są równie stresujące.

 • Jak radzić sobie ze zmianami w pracy

  Nie tylko utrata pracy może być dla nas trudnym przeżyciem. Połączenie dwóch firm, zmiany warunków zatrudnienia, zwiększenie zakresu obowiązków są równie stresujące.

 • Ania Lewandowska zaproponowała kilka ćwiczeń

  Ania Lewandowska, kiedy można, potrafi dobrze odpoczywać, choć przeważnie próbuje motywować kobiety do pracy i ćwiczeń. W jaki sposób? Między innymi serwując...

 • Sylwia Szostak nie do poznania!

  Codziennie wrzuca zdjęcia na swoje konta w mediach społecznościowych. Mają one zachęcać i motywować do pracy nad swoim ciałem i lepszym samopoczuciem.

 • Nowa era czytania

  W ostatnich latach rozwinęła się kultura czytania książek psychologicznych i motywacyjnych. Coraz częściej autorzy poradników chcą inspirować i motywować do większej produktywności. Są to często książki związane z podróżami, gotowaniem czy motywacją do pracy nad sobą.

 •   Bo mam wrazenie, ze mam papke zamiast mozgu. Nie mam czasu i czesto ochoty, ani na czytanie gazet, ani na internet, wiec czuje sie niedoinformowana,...

Wideo na temat: motywowanie w pracy
 • Anna Mucha w wirze pracy. Co motywuje ją do działania?

  "Przygoda z ogrodnikiem" to sztuka teatralna, w której występuje m.in. Anna Mucha. Barbara Pasek z "Dzień Dobry TVN" odwiedziła aktorkę podczas sesji zdjęciowej, która będzie wykorzystana na plakatach promujących spektakl. Jak Mucha przygotowywała się do zdjęć? - Są diamenty, wyglądamy spektakularnie - powiedziała. Jaki ma stosunek do coachów motywacyjnych? Co ją motywuje do pracy? - Mam takie

 • Wyzwolona Joanna Przetakiewicz motywuje dojrzałe kobiety. W jaki sposób?

  Podobno Polki są na ostatnim miejscu w Europie, jeżeli chodzi o akceptację samej siebie. Wymagamy od siebie zbyt dużo. Inspiracją dla wielu kobiet jest Joanna Przetakiewicz, która w roli dojrzałej i wyzwolonej kobiety czuje się wspaniale. W "Dzień Dobry TVN" przy okazji pracy nad sesją zdjęciową projektantka opowiedziała o swojej życiowej misji i kobiecości. Co o jej seksapilu sądzi model Piotr

 • Policjantka mistrzynią Polski w kulturystyce i fitnessie. Co ją motywuje?

  Młodszy aspirant Katarzyna Staśkowska to Mistrzyni Polski w kulturystyce i fitness WPF. W "Dzień Dobry TVN" powiedziała o swojej pasji do sportu i zawodach. Jak jej koledzy z pracy na to reagują. Komu dedykuje swoje sukcesy?

Dyskusje na temat: motywowanie w pracy
 • Re: Ewa Chodakowska przerażona stylem życia Polaków

  NIEzyczliwy. To, że ktoś latał z mopem i doszedł SAM do takiego etapu w swoim życiu, świadczy o jego niezłomności, samozaparciu i latach wyrzeczeń. Cenię Panią Ewę za pozytywną energię i ciągłe motywowanie mnie - patentowego lenia- do pracy nad sobą. Cieszę się, że są w NASZYM KRAJU tak POZYTYWNE osoby... i pański zgryźliwy komentarz tego nie zmieni. Pozdrawiam.