• Informacje na temat:

  moldawia

Artykuły na temat: moldawia
 • Nie wiedzą, że maja HIV

  30 proc. nosicieli wirusa HIV w Unii Europejskiej i nawet 70 proc. w Rosji, Mołdawii i na Ukrainie nie wie o tym, że są zarażeni - wynika z danych opublikowanych przez Komisję Europejską (KE).

 • "Japoński kochanek" Isabel Allende

  Nowa powieść najpopularniejszej iberoamerykańskiej pisarki świata, Isabel Allende. Akcja "Japońskiego kochanka" rozgrywa się w nietypowym domu seniora, ale książka napisana jest z tą samą młodzieńczą werwą, która pozwoliła autorce sprzedać ponad 65 mln egzemplarzy swoich książek na całym świecie.

 • Isabel Allende, Japoński kochanek

  W wieku 73 lat Isabel Allende wraca z bestsellerem o miłości w domu starców.

 • ​Praca może nadawać życiu smak

  Z badań satysfakcji zawodowej Polaków przeprowadzonych przez firmę Sedlak & Sedlak wynika, że jesteśmy raczej obojętni w stosunku do swojej pracy, a przecież stanowi ona istotną część naszego życia. Przedstawiamy historie dwóch kobiet, które motywują do rzucenia niesatysfakcjonującego zajęcia.

 • Terra Madre Slow Food Festival w Krakowie

  W dniach 12-13 grudnia Kraków stanie się kulinarną stolicą Europy Środkowej. Blisko 200 wystawców, ponad 30 pokazów i laboratoriów smaku, 15 kolacji tematycznych w krakowskich restauracjach z najlepszymi szefami kuchni, degustacje piwne i winiarskie oraz Slow Wine Bar, koncerty, spektakl teatralny, sensoryczny plac zabaw dla dzieci i edukacyjny, wielki stół wigilijny. To wszystko, by pokazać bioróżnorodność Terra Madre - Matki Ziemi.

 • Łukasz Nowicki: Rowerem dojadę wszędzie

  Jeżeli urlop, to aktywny, najchętniej na dwóch kółkach. Najlepiej tam, gdzie częściej świeci słońce, niż pada deszcz. - Polecam szczególnie Bałkany. Mieszkają tam otwarci ludzie i są piękne widoki - mówi Łukasz Nowicki.

 • Carringtonowie pokazali nam, jak trudno być milionerem

  Rezydencje, wystawne przyjęcia i szklane biurowce z panoramą Denver w tle to znaki rozpoznawcze "Dynastii" - serialu, który pojawił się w Polsce w lipcu 1990 r. i od razu zyskał ogromną popularność.

 • Łukasz Nowicki: Wciąż jestem w podróży

  Dopiero wrócił z wakacji w Rzymie, a już leci do Bułgarii jako ambasador Unicefu. Potem ma zaplanowany wyjazd do Japonii. Czasem jedzie z przyjaciółmi, czasem z synem albo... sam.

 • AVON Kontra Przemoc - bieg

  W niedzielne południe, 17 czerwca, w Garwolinie wystartowała trzecia edycja biegu "Avon kontra Przemoc". Wydarzenie to zainaugurowało tegoroczną odsłonę ogólnopolskiej "Wielkiej Kampanii o Godność". Celem akcji jest głośny i wyraźny sprzeciw wobec przemocy i wszelkich jej przejawów.

 • Przystanek Woodstock

  Poznaliśmy już pełną listę wykonawców, którzy wystąpią podczas tegorocznego, jedenastego już Przystanku Woodstock. Największy festiwal w tej części Europy odbędzie się w Kostrzynie i potrwa dwa dni (5-6 sierpnia).

Dyskusje na temat: moldawia
 • -

  -

  ale mi nowina , przeciez to byly czerwony wiec dlatego tak bardzo pragnie zeby pomoc wschodowi , tez mi cos rosja , moldawia, phi, niech on lepiej patrzy na interesy POlski niz na inne kraje