• Informacje na temat:

  miłość przez internet mozliwa

Artykuły na temat: miłość przez internet mozliwa
 • Więcej niż tylko miłość

  Mimo upływu lat ciągle zakochani. Czy wystarczy zamieszkać pod jednym dachem, wziąć ślub, wspólnie wychowywać dziecko, by miłość przetrwała? A może trzeba czegoś jeszcze? Małgorzatę i Pawła łączy wspólna praca, Rocha i Anię hobby. Zgodnie przekonują, że by być razem, trzeba znaleźć jeszcze „coś”. Wtedy miłości wystarczy na zawsze.

 • Miłość w cyberprzestrzeni

  ..., a nawet zdradzają się przez Internet. Ludzie spotykają się na popularnych czatach. Ale jest pewien problem - nasza wyobraźnia. Bajka o rycerzu na białym rumaku może okazać się możliwa do przeżycia, jeśli(...) to przez Internet ich znajomość się skończy. Przecież seksowna brunetka nie będzie chciała planować życia z kimś takim jak on? "Przedsiębiorca" chce być w końcu szczery, ciąży mu kłamstwo, ale...

 • 60 randek na godzinę

  Nie znają świata bez smartfonu, bez aplikacji czy portali. W sieci nawiązują przyjaźnie, zakochują się, a nawet rozstają. Czy nowe pokolenie ma jeszcze szansę spotkać miłość w tak zwanym realu?

 • Sposób na szczęście. Również twoje!

  Większość ludzkich nieszczęść wynika ze złych relacji pomiędzy mężczyznami i kobietami. Tak naprawdę najbardziej istotna dla większości ludzi na tym świecie jest właśnie miłość - tłumaczy siostra Małgorzata Chmielewska. - Czysty seks, wyrwany z kontekstu miłości, jest zwyczajną konsumpcją. Równie dobrze można się najeść w dobrej restauracji.

 • Seks zaczyna się w głowie

  ..., chcą ożywić życie erotyczne, które nie jest już elementem budowania samooceny. Są bardziej otwarte, a przez to wrażliwsze na doznania zmysłowe. Pytanie, czy mają z kim ten seks uprawiać. Rośnie(...) książka nie jest obrazem kobiecych fantazji seksualnych. Ona po prostu pozwala kobietom się łudzić, że przez otwartą relację seksualną, poddanie się mężczyźnie zdobędą to, o co im chodzi, czyli...

 • Czego dzieci nie wiedzą o seksie

  Czerpią wiedzę z internetu, od rówieśników i z kolorowych pism. Potrafią powiedzieć, co to wibrator, orgazm i seks oralny. Do czego więc wychowanie seksualne może przydać się dzisiejszej młodzieży? Z Michałem Pozdałem ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej rozmawia Magdalena Jankowska.

 • Wszędzie obca

  Siedem razy zmieniała imię i tożsamość. Hyeonseo Lee była nastolatką, kiedy uciekła z Korei Północnej. To miał byc koniec jej problemów. Ale droga przez piekło dopiero się zaczęła.

 • "Seks w wielkim mieście" kontra "Dziewczyny"

  Praca w korporacji czy własna firma? Szpilki od Manola Blahnika czy balerinki z przeceny? Miłość ślepa czy z rozsądku? Bohaterki dwóch kultowych seriali, tak jak bohaterki tego tekstu, są z różnych generacji, ale pytania zadają sobie podobne.

 • Będziesz moim dzieckiem

  Zrządzenie losu sprawiło, że Agnieszka adoptowała Olę. Krystyna sama zdecydowała, że zaopiekuje się maltretowanym chłopcem. Były spełnionymi matkami, miały odchowane dzieci, poukładane życie, ale zdecydowały, że jest w nim miejsce na jeszcze jedną miłość. Do dziecka odrzuconego, z bolesną przeszłością. Czy umiały je pokochać tak jak własne? I czy drugi raz zrobiłyby tak samo?

 • Kocham go, ale...

  Miłość czasem bardzo komplikuje życie... Co robić, gdy masz wrażenie, że ciebie oraz obiekt twoich uczuć dzieli niemal wszystko? Zawsze jest jakieś wyjście.