• Informacje na temat:

  mgla na zdjęćiach

Artykuły na temat: mgla na zdjęćiach
 • Tymi zdjęciami polskiego miasta zachwyca się cały świat

  Fotografiami miasta zanurzonego w mgle zachwycają się internauci z całego świata. Wykonał je Paweł Uchorczak, a przedstawiają... Opole.

 • 6911 euro odszkodowania zapłaci nowożeńcom pewien fotograf, który nie wywiązał się z powierzonego mu zadania - zadecydował hiszpański sąd. Od jego decyzji nie ma odwołania.

 • Spędziła 25 lat w Kościele scjentologicznym. Teraz ujawnia szczegóły

  Mariette Lindstein przeszła przez niemal wszystkie szczeble hierarchii ruchu scjentologicznego, założonego przez pisarza science fiction L. Rona Hubbarda. W 2004 udało jej się uciec. Dziś mieszka w rodzinnej Szwecji, pisze i propaguje wiedzę o niebezpieczeństwach związanych z działalnością nowych ruchów religijnych. W swoich książkach "Sekta z wyspy mgieł" i "Sekta powraca", bazujących na osobistych doświadczeniach, ujawnia mechanizmy stosowane przez takie organizacje.

 • Kobieta ubrana w zapach

  Tworzone przez współczesnych alchemików kompozycje w jednej chwili mogą odmienić nasz nastrój, wizerunek i styl. Potrafią uczynić z nas zmysłowe boginie lub prawdziwe elegantki. Dają wytchnienie i rozkosz obcowania z pięknem. Owiane mgłą tajemnicy pachnidła wciąż wprowadzają element magii w nasze życie.

 • Jesienna wideoteka Lucii - "Jesien w Krakowie "

  Dookola mnie zamglony swiat. Bialo, mlecznie. Dzisipozwolilam sobie  potesknic w taki mglisty dzien. Tesknie za mgla w Krakowie, taka, jak na tym pieknym...

 • ...startem z podworka, bo bylo juz po 18, ale mezulkowi zachcialo sie poszukac ostatnich promieni slonca, bo u nas mgla i pojechalismy w gory. blisko wprawdzie, ale na tyle wysoko, ze liczylismy na odrobine(...), zeby okruszek mogl sobie cos zjesc i wtedy spotkala nas niesamowita niespodzianka. nagle poczulismy lekki podmuch i mgla momentalnie zaczela opadac. w ciagu gora 10 minut splynela na dol i odslonila...

 • Karkonosze: Alpejskie widoki w swojskim otoczeniu

  Nie musimy wyjeżdżać daleko za granicę, by podziwiać krajobrazy godne alpejskich lodowców. W Karkonoszach można także jeździć na nartach i regenerować się w ośrodkach spa.

 • ​Czy są w Polsce miejsca, w których straszy? Całkiem sporo!

  Zaklęta w ducha niewierna żona, rycerz bez głowy albo wielki, dziki pies - w Polsce nie brakuje miejsc, w których straszy. Owiane tajemnicą, pełne grozy i przerażających historii są bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Lubisz się bać? Czytaj dalej!

 • Szwajcaria: Pociągiem na Szczyt Europy

  Wsiadasz do pociągu na 567 m n.p.m. - wysiadasz na 3454 m n.p.m. Wiosną krajobraz za oknem zmienia się z soczyście zielonych łąk na zasypane wielkim śniegiem skały. Podróż ze szwajcarskiego Interlaken na przełęcz Joungfraujoch pełna jest zaskakujących przystanków.

 • Najpiękniejsze górskie widoki

  Sierpień i wrzesień to wymarzony czas na wędrówki po polskich górach... Szlaki cudownie mienią się kolorami. A poranne mgły ścielą się między szczytami, tworząc bajkowy krajobraz.