• Informacje na temat:

  metabolizm

Artykuły na temat: metabolizm
 • Metabolizm na celowniku

  Czy z wiekiem metabolizm zwalnia, czy można metabolizm przyspieszyć, jakie produkty lubi najbardziej - wokół metabolizmu wciąż krąży wiele mitów, które rozwiewa dietetyk Josh Axe.

 • Obudź swój metabolizm

  Jedni nie wyobrażają sobie poranka bez kawy, inni sięgają po szklankę wody z cytryną. Jak przekonuje dietetyk Ewa Kurowska, wystarczy wycisnąć sok z ćwiartki tego cytrusa do ciepłej wody i ją wypić, by pobudzić swój metabolizm do pracy.

 • Podkręcić metabolizm

  Tylko u ok. 10 proc. osób zbyt wolny metabolizm jest skutkiem choroby, np. problemów z tarczycą, trzustką, pracą jajników. W pozostałych przypadkach wystarczy zmienić nawyki. Konieczny jest ruch. Nie(...) i pobudzać krążenie.  Metabolizm przyspieszają częste, niewielkie posiłki. Najlepiej 5 dziennie. Śniadanie zjedzmy w ciągu godziny od wstania, w przeciwnym razie organizm do wieczora będzie wolno zużywał...

 • Podkręć metabolizm

  .... Regularne spożywanie posiłków to klucz do tego, aby uregulować metabolizm.- Organizm dostaje wówczas komunikat, że nie musi robić zapasów energii, czyli gromadzić tkanki tłuszczowej, co więcej(...) metabolizmu zostanie wówczas spowolniona i nasze ciało straci jędrność- dodaje specjalista.  Pamiętaj o wodzie! Woda jest niezwykle ważna zarówno dla naszego zdrowia, jaki samopoczucia. Jest ona istotnym...

 • Trening cardio - przyjaciel metabolizmu

  Podnoszenie ciężarów czy jazda na rowerze - co przynosi lepsze rezultaty? Choć odpowiedź na to pytanie uzależniona jest od wielu czynników, naukowcy przekonują, że w przyspieszaniu metabolizmu trening cardio nie ma sobie równych.

 • Przyspieszamy metabolizm

  Ciągle jesteś na diecie i nie chudniesz ani grama? Twój metabolizm zwolnił i wymaga naprawy. Mamy dla ciebie nową sprawdzoną dietę, na której jesz dużo, ale chudniesz. I to trwale!

 • Podkręć swój metabolizm

  Zaparcia to problem znany niemal każdemu. Ale nie wszyscy wiedzą, że nie tylko zły sposób odżywiania się za tym kryje. To również nasz styl życia przyczynia się do tego, że jelita stają się leniwe.

 • Produkty pełnoziarniste wspomagają metabolizm

  Metabolizm jest procesem, który zależy od wielu czynników, począwszy od diety, na aktywności fizycznej kończąc. Dlatego też, wiele badań koncentruje się na odkrywaniu produktów, które ten skomplikowany proces mogą przyspieszyć.

 • Przyspieszony metabolizm

  ...(podwieczorek, kolacja). Pijmy więcej wody Ok. 2 l niegazowanej wody mineralnej dziennie to konieczność! Gdy za mało pijemy, metabolizm zwalnia. A to dlatego, że w odwodnionym organizmie(...) pośladków i powoli je rozluźniajmy, np. w trakcie jazdy autobusem. Zadbajmy o mieśnie Z wiekiem, ograniczając aktywność, tracimy je, a to one m.in. wspomagają metabolizm, bo każdy ich kilogram pracując...

 • Miksujemy! Koktajle przyspieszające metabolizm

  Metabolizm u każdego jest inny. Za jego tempo odpowiadają m.in.: gospodarka hormonalna, wiek i płeć, ale także geny. Nie na wszystkie te czynniki masz wpływ. Jednak na pewno możesz pomóc organizmowi w szybszym i sprawniejszym trawieniu, dbając, by w twojej diecie były produkty, które przyspieszają metabolizm i mają wpływ na spalanie tłuszczu. Możesz je zmiksować i przygotować koktajl. Zastąp nim...

Zdjęcia na temat: metabolizm
 • YOSKINE JUNSEI ANTI-AGE
 • YOSKINE JUNSEI ANTI-AGE, WIELOWYMIAROWA POPRAWA KONDYCJI SKÓRY
Wideo na temat: metabolizm
 • Jak skutecznie przyspieszyć metabolizm?

  Metabolizm to podstawowa przemiana materii. Jego tempo w dużej mierze zależy od nas samych. Co zrobić, żeby proces przemiany materii funkcjonował poprawnie? Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.

 • Jak skutecznie przyspieszyć metabolizm?

  Metabolizm to podstawowa przemiana materii. Jego tempo w dużej mierze zależy od nas samych. Co zrobić, żeby proces przemiany materii funkcjonował poprawnie? Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery.

 • Rozgrzewająca kuchnia, która podkręci metabolizm

  W "Dzień Dobry TVN" rozgrzewająca kuchnia, która podkręci metabolizm według Darii Ładochy. Blogerka kulinarna zdradziła przepisy na: rozgrzewającą zupę cebulową, cytrynowo-imbirowe muffiny oraz smoothie ananasowo-orzechowe.

Dyskusje na temat: metabolizm