• Informacje na temat:

  maki do wydrukowania

Artykuły na temat: maki do wydrukowania
 • Macie/miałyście może do czynienia z systemem rejestrowania czasu pracy przy pomocy kart? Chodzi mi o czytnik, karty i wszelkie urządzenia dodatkowo potrzebne,...

 • Pomysł na świąteczny prezent– domowe kosmetyki z olejkami eterycznymi

  Własnoręcznie robione prezenty to te najbardziej drogocenne, bo wkładamy w nie serce i poświęcamy czas na ich wykonanie. Miłym upominkiem dla mamy, babci czy siostry będzie kosmetyk, który z łatwością wykonasz w zaciszu domowym. Zobacz, jakie przydatne eliksiry możesz wyczarować z naturalnych i łatwo dostępnych produktów.

 • Zośka Papużanka: Patrzę przez okno i widzę opowiadanie

  Jej debiutancka powieść "Szopka" została entuzjastycznie przyjęta przez czytelników i krytyków. Po mocnym debiucie przyszła kolejna powieść "On" - potwierdzająca miejsce Zośki Papużanki we współczesnej literaturze polskiej. Niedawno ukazał się tom jej opowiadań "Świat dla ciebie zrobiłem". - "Jedni idą do psychologa, inni się upijają, ja piszę książki" - mówi nam autorka.

 • Drukarka HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One

  - Drukarka HP Deskjet 5525 Ink Advantage e-All-in-One została opracowana z myślą o użytkownikach domowych, którzy poszukują łatwego w obsłudze i niedrogiego rozwiązania do drukowania profesjonalnej jakości zdjęć, dokumentów dwustronnych itp. za pomocą tanich wkładów tramentowych i opcji drukowania mobilnego.

 • Jestem żoną, ale...

  Przyrzekamy sobie wierność, ale zapominamy dodać „pod warunkiem, że...”. A trudno być lojalnym w małżeństwie, w którym wypaliła się miłość, a dwoje ludzi łączy tylko wspólny adres i rachunki. Co piąta kobieta szuka poza związkiem tego, czego nie dostaje od partnera: zachwytu, czułości, uwagi. Nie zawsze jest seks, może wystarczyć intymna rozmowa. Form zdrady jest tak wiele jak jej przyczyn. Bohaterki tego tekstu nie szukają rozgrzeszenia, tylko zrozumienia.

 •   Jakiś czas temu zawieruszyły mi się gdzieś kolczyki. Ponieważ  miałam inne w tym kolorze, nie przywiązywałam znaczenia do tego faktu. Przy okazji...

 • Rok bez adresu

  Już mają pracę, już ustawiają się w życiu. I nagle pomysł: wyjechać w świat, na długo, zostawić bezpieczny etat, nie brać kredytu na mieszkanie, nie zakładać jeszcze rodziny... Tak postanowiły Maja i Marta. Nie studentki, dla których podróż to sprawa jednej decyzji, tylko kobiety na początku dorosłej drogi. Co to zmieniło w ich życiu? Czy nie żałują? I czy miały do czego wrócić?

 • Grający z gwiazdami

  O swoich dzieciach Daniel Olbrychski (64) mówi z dumą, o Angelinie Jolie z wielkim podziwem... Aktor dał się namówić Show na pierwszy od dawna prasowy wywiad.

 • ...:-) Makijaż i fryzjer - miesiąc przed wielkim dniem zacznij regularnie odwiedzać kosmetyczkę. Tydzień przed zrób próbę generalną - zobacz jak współgrają ze sobą suknia, buty, makijaż i fryzura. Jeszcze...

 • Iza Miko: myślę o polityce

  Gra w Hollywood i otwarcie mówi: Polska to chyba dla mnie za mało. A jednak zrobiła wyjątek i wystąpiła w filmie Kochaj i tańcz.