• Informacje na temat:

  maka nietypowe zastosowania

Artykuły na temat: maka nietypowe zastosowania
 • Sprytne triki na użycie ręczników papierowych w łazience

  Ręczniki papierowe mają wiele zastosowań. Dzięki nim umyjemy okna lub w kilka sekund posprzątamy kuchenny blat, jednak to nie jedyne ich właściwości. Zobacz, jakie nietypowe i pomocne zastosowania mają ręczniki w łazience.

 • Fast foody w wersji fit – najlepsze przepisy

  Przygotowanie dietetycznych potraw zajmuje mnóstwo czasu, a fast foody muszą być niezdrowe? To wcale nie musi być prawda. W ramach zbilansowanej diety wcale nie musisz rezygnować z uwielbianego jedzenia. Oto kilka przepisów na proste, szybkie potrawy w wersji fit.

 • Alergia na gluten

  Zasady leczenia dietą bezglutenową. Co jeść, a czego unikać?

 • Dieta bez glutenu - moda czy konieczność?

  .... chorych. Pozostali mają objawy nietypowe, które nie kojarzą się z celiakią. Może to być niedokrwistość, podwyższony poziom cholesterolu, afty w ustach, depresja, bóle głowy, kości i stawów, problemy(...), płatki, makarony, kasze (mazurska, pęczak, kuskus, manna), pieczywo i ciasta z tych mąk. Potrawy z dodatkiem mąki i bułki tartej: np. pasztety, kotlety mielone, naleśniki, pierogi, potrawy z panierką...

 • Byle do dzwonka

  Ma być autorytetem. Ale zamiast „Pani psor” słyszy od ucznia: „Wpisz mi jedynkę, to cię zabije”. Zamiast uczyć, walczy o godność. Boi się, że nastolatki wybiją szyby w jej mieszkaniu albo podpala auto. Prawie co drugi nauczyciel przyznaje, że dotknęła go uczniowska agresja. Bronić się, też stosując przemoc? Zmienić zawód? Negocjować? O tym, czy da się jeszcze wychowywać cudze dzieci i jakie koszty trzeba ponieść, mówią nauczycielki w gimnazjum, Jadwiga i Magda.

 • Urodowy program na chłodne dni

  U progu zimy twoja cera może być poszarzała i zmęczona. Pielęgnacja i makijaż przywrócą jej młodzieńczy blask, ochronią też przed mrozem.

 • W większości krajów uprzemysłowionych zawodowa astma oskrzelowa należy do najczęściej rozpoznawanych chorób zawodowych. Szacunkowe dane wskazują, że ok. 15% wszystkich przypadków astmy dorosłych ma podłoże zawodowe.