• Informacje na temat:

  magiczne sztuczki dla dzieci

Artykuły na temat: magiczne sztuczki dla dzieci
 • Atrakcje dla najmłodszych

  Wszystkie Pary Młode pragną, aby na ich weselu każdy się dobrze czuł oraz swobodnie bawił. Jednak to impreza nie tylko dla dorosłych. Co zrobić, aby najmłodsi także zapamiętali wasze wesele jako jedno z najfajniejszych przeżyć?

 • Bajkowe widowisko na lodzie dla całej rodziny

  Szukasz świątecznego prezentu dla swojego dziecka? Bajkowe widowisko na lodzie "Królewna Śnieżka On ICE" to spektakl, który zachwyci każdego widza, niezależnie od wieku.

 • Dziecko bez instrukcji obsługi

  Zostanie rodzicem to jak wielkie trzęsienie ziemi, a co będzie po trzęsieniu ziemi to zależy już tylko od nas - mówi Leszek K. Talko, autor książek "Dziecko dla początkujących", "Dziecko dla średnio zaawansowanych" oraz "Dziecko dla profesjonalistów", ojciec 4,5-latka i 2,5-latki, który był gościem czata serwisu Kobieta INTERIA.PL.

 • Adibu - kosmiczny przyjaciel dzieci

  ...15 maja b.r. na rynek polski trafi nowa, a zarazem największa seria komputerowych programów edukacyjnych dla dzieci od 2 do 8 lat.

 • www.powerkids.pl rozwija Twoje dziecko

  Kiedy dzieci przebywają same, bez rówieśników, często spędzają czas przed telewizorem.

 • Smiley – jakość w hotelach Kinderhotels Austria

  Smiley – maskotka grupy hoteli rodzinnych Kinderhotels i jednocześnie sposób kategoryzowania poszczególnych obiektów – to gwarancja najwyższej jakości usług zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Są tu tym samym, czym system gwiazdkowy w standardowym hotelarstwie.

 • ​Nie ma wybudzenia na "pstryk", ale tak może zgasnąć życie

  Leżał u nas chłopiec, który uwielbiał piłkę nożną. Zakładano mu słuchawki, w których leciały sprawozdania z meczów. Obudził się. Potem Cristiano Ronaldo zaprosił go do Madrytu - opowiada Ewa Błaszczyk, aktorka, pieśniarka i prezes fundacji "Akogo?" mającej na celu pomoc dzieciom po najcięższych urazach mózgu. - Wybudzanie to proces. Pacjent się przybliża, jakby się wynurzał spod głębokiej wody.

 • Niewinni czarodzieje

  W miłości do siebie przeżyli trzy dekady. W świadomej - niemal jedną. Lewitują na mydlanych bańkach, przenikają lustra, wyczarowują śnieg w Casablance. Mistrzowie tworzenia złudzeń. Ladies and gentelmen, przed państwem: Iza i Maciej Pol.

 • Życie z odrobiną magii

  ...- Kiedy jesteś z kimś w związku i mówisz "na całym świecie istniejesz dla mnie tylko ty" - to to nie jest prawda, a zarazem - to jest prawda, mówi Haley Tanner, autorka pełnej magii powieści "Vaclav i Lena".

 • Byłam grubą Bertą

  ..., że to jest prawda: jestem gruba, brzydka, samotna. I będzie tak, dopóki nie schudnę - mówi. Agnieszka na każdym kroku przestrzega rodziców, którzy z miłości przekarmiają swoje dzieci. - Dla nich jest(...) traktowano jak chorobę. Nie powód do szyderstw, wyśmiewania się, wytykania. Agnieszka dalej stosuje się do zasad, których nauczył jej dietetyk. - Żadne magiczne sztuczki. Zwykłe zasady zdrowego...

Dyskusje na temat: magiczne sztuczki dla dzieci
 • Re: Atrakcje dla najmłodszych

  przyjdzie animator robić magiczne sztuczki i wesele szlag trafi. może panna młoda ma się dziećmi zajmować, bo to jej goście? jak do mnie przychodzą goście ze swoimi dziećmi (a dzieci nie zapraszałam) to nie wymyślam dzieciakom zabaw, bo nie mam w domu klocków, kredek i nie wiem co lubią robić kilkulatki. zapraszam na kolację z alkoholem i ani myślę bawić się w niańkę.