• Informacje na temat:

  magiczne sztuczki dla dzieci

Artykuły na temat: magiczne sztuczki dla dzieci
 • ​Twoje dziecko zostanie magikiem

  Amazing Zhus to seria zabawek wydawanych przez Cobi, która pozwala dzieciom na zabawę w magików. Mieliśmy okazję przetestować zestaw Deluxe Amazing Zhu.

 • Dla dzieci, które uczą się czytać

  ...1 lutego br. na półki księgarskie trafiły dwa nowe tytuły w serii Hania Humorek i przyjaciele Megan McDonald. Autorka ponownie pisze dla nieco młodszych czytelników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z czytaniem. „Rysiek Zyga. Zdumiewający Pan Magik” i „Mania Pisania słynna reporterka” to nowe, zabawne opowiadania, z kolorowymi ilustracjami i dużą czcionką – w sam raz na początek przygody...

 • Adibu - kosmiczny przyjaciel dzieci

  ...15 maja b.r. na rynek polski trafi nowa, a zarazem największa seria komputerowych programów edukacyjnych dla dzieci od 2 do 8 lat.

 • Atrakcje dla najmłodszych

  Wszystkie Pary Młode pragną, aby na ich weselu każdy się dobrze czuł oraz swobodnie bawił. Jednak to impreza nie tylko dla dorosłych. Co zrobić, aby najmłodsi także zapamiętali wasze wesele jako jedno z najfajniejszych przeżyć?

 • Dziecko bez instrukcji obsługi

  Zostanie rodzicem to jak wielkie trzęsienie ziemi, a co będzie po trzęsieniu ziemi to zależy już tylko od nas - mówi Leszek K. Talko, autor książek "Dziecko dla początkujących", "Dziecko dla średnio zaawansowanych" oraz "Dziecko dla profesjonalistów", ojciec 4,5-latka i 2,5-latki, który był gościem czata serwisu Kobieta INTERIA.PL.

 • Bajkowe widowisko na lodzie dla całej rodziny

  Szukasz świątecznego prezentu dla swojego dziecka? Bajkowe widowisko na lodzie "Królewna Śnieżka On ICE" to spektakl, który zachwyci każdego widza, niezależnie od wieku.

 • Adibu - kosmiczny przyjaciel dzieci

  ...15 maja b.r. na rynek polski trafi nowa, a zarazem największa seria komputerowych programów edukacyjnych dla dzieci od 2 do 8 lat.

 • www.powerkids.pl rozwija Twoje dziecko

  Kiedy dzieci przebywają same, bez rówieśników, często spędzają czas przed telewizorem.

 • Smiley – jakość w hotelach Kinderhotels Austria

  Smiley – maskotka grupy hoteli rodzinnych Kinderhotels i jednocześnie sposób kategoryzowania poszczególnych obiektów – to gwarancja najwyższej jakości usług zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci. Są tu tym samym, czym system gwiazdkowy w standardowym hotelarstwie.

 • Metoda MBST: Czas umysłu, ciała i duszy

  Dorośli często skarżą się, że niezależnie od tego, ile uwagi poświęcają dzieciom, i tak latoroślom nigdy jej nie wystarcza. Roszczą sobie prawo do tego, aby ich zachcianki i kaprysy były natychmiast spełniane. Metoda MBST (Mind, Body and Soul Time - czas umysłu, ciała i duszy) skutecznie zmienia ten stan i wyprowadza dziecko z błędnego myślenia o przysługujących mu przywilejach.

Dyskusje na temat: magiczne sztuczki dla dzieci
 • Re: Atrakcje dla najmłodszych

  przyjdzie animator robić magiczne sztuczki i wesele szlag trafi. może panna młoda ma się dziećmi zajmować, bo to jej goście? jak do mnie przychodzą goście ze swoimi dziećmi (a dzieci nie zapraszałam) to nie wymyślam dzieciakom zabaw, bo nie mam w domu klocków, kredek i nie wiem co lubią robić kilkulatki. zapraszam na kolację z alkoholem i ani myślę bawić się w niańkę.