• Informacje na temat:

  magiczna kula

Artykuły na temat: magiczna kula
 • Magiczne czekoladowe desery

  To prawdziwy kulinarny hit! Piękna czekoladowa kula pod wpływem gorącego sosu otwiera się jak kwiat. W środku ukryte są lody, ciasteczka, owoce ale to także świetny sposób na... wręczenie pierścionka zaręczynowego. Idealne na walentynki!

 • ​Oliwa: Magiczna dzielnica Gdańska

  Oliwa to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Gdańska. Atrakcję stanowi opactwo Cystersów z najdłuższym kościołem w Polsce, otoczone parkiem z wieloma rzadkimi gatunkami drzew. Zagłębiając się w uliczki, odkryje się stare domy jednorodzinne, XVIII- i XIX-wieczne kamienice oraz małe pałacyki. Zachwycają lasy oliwskie z wodami Potoku Oliwskiego, a także panorama Zatoki Gdańskiej z najwyższego punktu widokowego, jakim jest Wzgórze Pachołek. Ponaddwustuletni cmentarz to doskonałe...

 • Surrealizm i Realizm Magiczny

  26 sierpnia rozpocznie się wystawa "Surrealizm i Realizm Magiczny". Po raz pierwszy tak zróżnicowany i reprezentatywny zestaw prac, znanych na całym świecie artystów, znajdzie się na jednej ekspozycji. Fantazja Wojciecha Siudmaka, Rafała Olbińskiego, Zdzisława Beksińskiego i innych królować będzie aż do 8 września w DESA Unicum. Wstęp na wystawę jest wolny.

 • Legenda odkrycia magicznych znaków

  Wedle mitologii nordyckiej runy są darem boskim. Pośrednikiem w przekazaniu magicznych znaków był Odyn. Znanych jest wiele odmian mitów, które opowiadają o tym, jak Odyn otrzymał runy i podarował je ludziom, po to by mogli korzystać z ich mocy.

 • Stara Mydlarnia: Kolekcja limitowanych produktów gwiazdkowych

  ...w dotyku, nawilżona, elastyczna i jędrna. Tak działa magia Świąt. Kule do kąpieli Cynamon 200g/15zł - Ręcznie robiona kula do kąpieli na bazie odżywczych olejów przyprawiona dużą porcją rozgrzewającego(...), zmysłowy, odprężający aromat cynamonu.   Minikule do kąpieli Anyż i Goździki 75g/8zł - Ręcznie robiona kula do kąpieli na bazie odżywczych olejów przyprawiona dużą porcją świątecznych przypraw...

 • Jak zbudować wyjątkowy klimat ślubu i wesela

  Organizację wesela zaczyna się zwykle od zarezerwowania sali weselnej. Potem sen z powiek spędza pytanie – jak stworzyć niezapomniany nastrój tej jedynej nocy w życiu, aby goście poczuli się magicznie i zapamiętali twój ślub na długo? Wielką rolę odgrywają dekoracje i dodatki, bo diabeł tkwi w szczegółach.

 • Zimowa opowieść

  ...snuje się w połyskliwych taflach zwierciadeł, wśród chybotliwych płomieni świec, szklanych kul i śnieżnych gwiazd.

 • Malujemy pisanki

  Kształt jajka - spłaszczona kula - to jeden z najpiękniejszych stworzonych przez przyrodę. Symetryczna forma, która aż prosi się o udekorowanie, gdyż świetnie prezentują się na niej różnorodne wzory i metody pracy, odgrywa wielką rolę w kulturach na całym świecie.

 • Malujemy pisanki

  Kształt jajka - spłaszczona kula - to jeden z najpiękniejszych stworzonych przez przyrodę. Symetryczna forma, która aż prosi się o udekorowanie, gdyż świetnie prezentują się na niej różnorodne wzory i metody pracy, odgrywa wielką rolę w kulturach na całym świecie.

 • 10 zwiastunów nieudanego małżeństwa

  ...również do osławionego pytania: "jak ja w ogóle mogłam/mogłem zadawać się z kimś takim!". Cóż, to magiczna właściwość różowych okularów. 9. Brak skłonności do rozwoju u jednego z partnerów Jeżeli(...)Uczucie sprawia, że zaczynamy patrzeć na życie przez różowe okulary. Oto nareszcie jest przy nas wymarzony, wyśniony partner. Trwamy w stanie euforycznego szczęścia i rzadko bywamy skłonni do...

Dyskusje na temat: magiczna kula
 • Re: Piękne kobiety mają łatwiej?

  "magiczna granice 34 lat". Mialam juz serdecznie dosyc tego "opedzania sie" od chetnych i rownie nachalnych nie- i znajomych, dzialaczy sportowych na zgrupowaniach, ksiezy, kolegow czy szefow, mezow(...). We wszystkich innych dziedzinach uroda jest jak kula u nogi - poczawszy od szkoly, gdzie wiekszosc starzejacych sie nauczycielek, profesorek stosuje mobbing wobec co urodziwszych uczennic (natura