• Informacje na temat:

  lider zespółu

Artykuły na temat: lider zespółu
 • Lider poszukiwany

  Pewny siebie, charyzmatyczny indywidualista o zdolnościach przywódczych? Ten model dezaktualizuje się na naszych oczach. O tym, jaki powinien być lider na nowe czasy oraz do czego jest potrzebny w firmie i rodzinie, z psychologiem biznesu, dr. Michałem Kaźmierskim rozmawia Magdalena Jankowska.

 • Sylwestrowe wspominki lidera Big Cyc

  Krzysztof Skiba wspomina swoje sylwestrowe "wpadki". Lider zespołu Big Cyc opowiada o udawanym graniu na harmonijce ustnej przy 25 stopniowym mrozie oraz wpadnięciu do kanału dla operatorów na scenie podczas koncertu. "Obronił mnie mój tłuszczyk" - wyznał Skiba.

 • ​Kraków: Współcześni wikingowie w klubie Studio

  Ivar Bjørnson to lider słynnego metalowego zespołu Enslaved, zaś Einar Selvik to twórca ścieżki dźwiękowej do serial "Wikingowie" oraz lider zespołu Wardruna. Wystąpią wspólnie 2 lutego 2019 r. na koncercie w klubie Studio w Krakowie.

 • Mandaryna o małżeństwie z Michałem Wiśniewskim

  Gościem w kawalerce Łukasza Jakóbiaka była Marta Wiśniewska. Choreografka opowiedziała o plusach małżeństwa z liderem zespołu Ich Troje.  - Nagrodą jest...

 • Dziś czas pełnej aktywności. Twoje plany będą łatwe do osiągnięcia. Możesz sam zostać przewodnikiem lub liderem swojego zespołu. Wypełniaj dziś osobisty...

 • Radek Liszewski będzie walczył w klatce?

  O Radku Liszewskim zrobiło się głośno, gdy jako lider zespołu Weekend, wypuścił przebój „Ona tańczy dla mnie”.

 • Paweł Małaszyński: Jestem pod dobrą opieką

  Aktor i lider zespołu Cochise jest pod opieką specjalistów. Ze względu na swój stan zdrowia był zmuszony zrezygnować z trasy koncertowej. Członkowie zespołu, za pośrednictwem mediów społecznościowych, poinformowali fanów o urazie Małaszyńskiego.

 • Grzegorz Ciechowski między dwiema kobietami

  To było rozstanie roku 1994: lider zespołu Republika Grzegorz Ciechowski zostawił matkę swojego dziecka Małgorzatę dla fanki i niani małej Weroniki - Anny.

 • Me And That Man: Kooperacja Portera z Nergalem

  Zapowiadana od dłuższego czasu kolaboracja Adama Nergala Darskiego, lidera znanego na całym świecie zespołu Behemoth oraz weterana polskiej sceny rockowej - Johna Portera wreszcie ujrzała światło dzienne!

 • Wojciech Waglewski: Spinam się i piszę

  Chciałbym pisać piosenki, które byłyby uniwersalne i zarazem pozbawione banału - mówi Wojciechowi Bonowiczowi Wojciech Waglewski, lider zespołu VooVoo, znakomity muzyk i tekściarz.

Wideo na temat: lider zespółu
 • Robert Gawliński: Dzięki niej nie czuję się samotny

  Od samego początku w muzycznej karierze liderowi Wilków, Robertowi Gawlińskiemu, towarzyszy żona Monika, która jest również menedżerką zespołu. To wyjątkowy układ, który przez ponad 30 lat przetrwał różne zawirowania i kryzysy pojawiające się w rodzinie i zespole. - Jesteśmy normalnym związkiem. Kłócimy się, wybuchają dzikie awantury. Koledzy z zespołu znikają, bo można rykoszetem dostać – mówi

 • Tomasz Lubert o reaktywacji Virgin

  Lider zespołu Virgin Tomasz Lubert opowiedział Robertowi Patolecie o wznowieniu działalności z Dodą jako wokalistką. Pokazał także tatuaż, który z tej okazji sobie wykonał. Singlem zapowiadającym płytę jest piosenka do najnowszej części filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". W listopadzie ukaże się pierwszy po 10-letniej przerwie album grupy, który ma być ostry i rockowy.

 • Byli piękni i młodzi. Jak potoczyły się ich kariery?

  Boysband *NSYNC w latach 90. cieszył się ogromną popularnością. Po początkowym sukcesie drogi członków grupy jednak się rozeszły. Jak toczyło się ich życie prywatne po rozpadzie zespołu? - Często z takiego boysbandu jedyne szanse na karierę ma lider - powiedziała Anna Wendzikowska w "Dzień Dobry TVN". Jak potoczyły się losy innych gwiazd lat 90.?