• Informacje na temat:

  lekarstwa na grype

Artykuły na temat: lekarstwa na grype
 • Taniec jak lekarstwo

  Na stawy, pamięć i przeciw depresji.

 • Przeziębienie: Co podać dziecku zamiast silnych lekarstw?

  ​Kwasu acetylosalicylowego (główny składnikiem np. polopiryny i aspiryny) nie można podawać dzieciom do 12 roku życia. Istnieje bowiem ryzyko niebezpiecznych powikłań, jak zespół Rey’a, astma poaspirynowa, krwawienie przewodu pokarmowego. Co więc podać dziecku przy pierwszych objawach przeziębienia?

 • Nie daj się grypie

  Ponieważ na choroby wirusowe (a do nich należy grypa) antybiotyki nie działają, naturalne lekarstwa, jak choćby wino miodowe, są bardzo przydatne. Zniszczyć wirus Taki domowy trunek jest bogaty w składniki, które pomagają zwalczać infekcję. Już sam miód potrafi niszczyć chorobotwórcze drobnoustroje. Podobnie działają czerwone wina, które są bogate we flawonoidy, czyli substancje hamujące...

 • Uwaga: Sezon na grypę!

  Z powodu powikłań, które wywołuje, jest uważana za jedną z groźniejszych chorób układu oddechowego. Na szczęście można z nią skutecznie walczyć. Oto, jak to zrobić krok po kroku.

 • Co to jest grypa żołądkowa?

  ...(jeśli w domu ktoś zachorował). Idealnym środowiskiem dla wirusów jest też niewietrzony i nieposprzątany dom. W łóżku, z wodą Niestety, nie ma skutecznego lekarstwa pomagającego przy grypie...

 • Rosół najlepszym lekarstwem

  O tym, że gorący rosół pomaga na przeziębienie i grypę doskonale wiedzą wszystkie mamy. Ostatnio potwierdzają to również wyniki badań zachodnich naukowców.

 • Korzystny wpływ ziół na nasz organizm znany jest już od stuleci, a wiedza na temat tych leczniczych roślin przekazywana była z pokolenia na pokolenie. Potomkowie zielarzy stale uzupełniali i poszerzali swoje wiadomości, dzięki czemu dzisiaj zioła pomagają nam w walce z wieloma kłopotliwymi dolegliwościami.

 • Lekarstwa z zielonej łąki

  Korzystny wpływ ziół na nasz organizm znany jest już od stuleci, a wiedza na temat tych leczniczych roślin przekazywana była z pokolenia na pokolenie. Potomkowie zielarzy stale uzupełniali i poszerzali swoje wiadomości, dzięki czemu dzisiaj zioła pomagają nam w walce z wieloma kłopotliwymi dolegliwościami.

 • Nie daj się jelitówce!

  Grypa żołądkowa atakuje gwałtownie. Nie ma na nią lekarstwa, dlatego… poradzimy ci, jak ją przetrwać!

 • Jak chronić rodzinę przed grypą

  To nie takie trudne! Najlepiej zacząć wzmacniać odporność już teraz, gdy jest jeszcze dość ciepło. Wtedy jesienne infekcje okażą się zupełnie niegroźne.

Dyskusje na temat: lekarstwa na grype
 • Re: Warto się szczepić na grypę?

  po zaszczepieniu się p/w grypie,dostałam ostrego zapalenia tarczycy ,którą nie mogli zdiagnozować lekarze tylko leczyli mnie antybiotykami myslalam ze umrę BOL PRZY POLYKANIU NIE DOOPISANIA ,A GARDLO TROSZE ZACZERWIENIONE,i nie mogli zdiagnozować ,konwały , cale długie zycie nigdy nie chorowałam na grype leczenie trwalo 8 miesięcy,postawily mnie 3 lekarstwa rownoczesnie podane ,na pobudzenie