• Informacje na temat:

  leczenie dietetyczne

Artykuły na temat: leczenie dietetyczne
 • Suplementy diety nie zastąpią leczenia

  .... LEKI I SUPLEMENTY - NIE WIDZIMY RÓŻNICY W 2014 roku opublikowany został raport pt. "Świadome samoleczenie w Polsce. www.lekiczysuplementy.pl" (badania wykonane przez TNS OBOP). Aż 13 proc(...) leczenie sięgamy po środki, które, wydaje nam się, pomogą. - Tak zwane samoleczenie to trend, który będzie się stale rozwijał - stwierdza prof. Małgorzata Kozłowska- -Wojciechowska - Tak samo jest...

 • Dietetyczny zawrót głowy: Modne diety kontra nauka

  Co jeść żeby uniknąć chorób i zapewnić sobie długie życie? Jak skutecznie walczyć z nadwagą i otyłością? Wkrótce, każdy będzie mógł się tego dowiedzieć w bezpłatnej poradni dietetycznej online.

 • Dietetyczne szlagier? Inulina

  ...dietetyczne i zdrowotne coraz chętniej sięgają po nią producenci żywności, dodając do słodyczy, przetworów owocowych i mlecznych, napojów, sosów, płatków śniadaniowych.

 • Dieta po leczeniu antybiotykiem

  Twój maluch ma za sobą poważną infekcję? Pediatra radzi, czym karmić smyka, by po wyczerpującej kuracji jak najszybciej wrócił do formy.

 • Czy to prawda, że niektóre leki mogą powodować cukrzycę?

  Tak, to prawda, że do rozwoju cukrzycy nie zawsze dochodzi wskutek naszych własnych zaniedbań dietetycznych czy związanych z aktywnością fizyczną.

 • Jak chudnąć, gdy zdrowie szwankuje?

  ..., kminek, czerwoną herbatę. Podstawą jest jednak właściwe leczenie. Bez dobrze dobranej dawki hormonów tarczycy niewiele uda się zdziałać. Wymierne korzyści Kiedy zrzucamy nadmiar kilogramów...

 • Jak chudnąć, gdy zdrowie szwankuje?

  ..., czerwoną herbatę. Podstawą jest jednak właściwe leczenie. Bez dobrze dobranej dawki hormonów tarczycy niewiele uda się zdziałać. 

 • Uwaga na diety z internetu!

  Blogi, portale internetowe pełne są porad dotyczących zdrowego odżywiania i diet wspomagających leczenie różnych schorzeń. Jak poruszać się w tym gąszczu informacji, by wybrać te, które pomagają, a nie szkodzą, radzi ekspertka z zakresu żywienia dr Lucyna Kozłowska ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

 • Cukrzyca: szybko ją wykrywamy, dobrze leczymy

  Choroba nie dopada nas z dnia na dzień. Rozwija się stopniowo i już na początku powoduje różne objawy. Możemy więc wcześnie zareagować i podjąć leczenie.

 • W kwestii zdrowia nie ufaj celebrytom

  Na opiniach celebrytów chętnie polegamy zarówno w kwestiach stylu jak i zdrowia. Wszelkie dietetyczne nowinki promowane przez gwiazdy znajdują zastosowanie w życiu milionów fanów. Jednak jak ostrzegają lekarze i naukowcy nie warto wierzyć we wszystko, co mówią gwiazdy.

Dyskusje na temat: leczenie dietetyczne
 •  Re: dania dietetyczne

  Formoline nie są tabletkami na leczenie nadwagi jak tu mylnie ktoś napisał, tylko suplementem diety, ktory ma rzekomo pomóc w odchudzaniu. A jeśli ktos ma nadwage którą trzeba leczyc to powinien robic to pod kontrolą lekarza, a nie na własna ręke kupowac sobie prochy w aptece i wyrzucac kase w błoto.

 •  Re: dania dietetyczne

  Czasem otyłość nie wiąże się z tym, że ktoś za dużo je. Przecież to jest choroba! Zresztą ja niestety coś o ty wiem, bo sama jestem otyła. Teraz zaczynam stosowanie nowych tabletek odchudzających, Formoline i mam nadzieję, że chociaż one mi pomogą, bo wspomagają właśnie leczenie nadwagi.

 • Re: Dietetyczne sposoby na jelito drażliwe

  Całe leczenie, wspomnianym lekiem, które zlecił mi lekarz zajęło prawie trzy miesiące. Ale chciałam to zrobić porządnie, by nie mieć powtórki z rozrywki i silnych skurczy jelit, połączonych z oblewającym plecy zimnym potem. Żadna przyjemność. Człowiek jest po takim ataku zmęczony i ma serdecznie dość. Dobry lek to podsatwa, żeby cieszyć się spokojem.

 • Re: Idziesz do szpitala? Chroń się przed superbakterią

  Niestety obawiam się, że leczenie holistyczne wypadło także przez koncerny "medycyny naturalnej". To jest rzadko poruszany temat. "Medycyna naturalna" to gigantyczny, miliardowy rynek. Co gorsze(...) wsparcie dietetyczne, wsparcie mentalne, masaże lecznicze, koloroterapię, dźwiękoterapię czy ziołolecznictwo. Wszystkie, które wymieniłam są skuteczne, przy czym ziołolecznictwo w zależności od zioła

 • Re: Hashimoto lubi kobiety

  niszczą jelita. W internecie promuje się dziś surową dietę czyli raw food. Nikt nie powiedział, że leczenie z chorób przewlekłych jest łatwe. To siłą rzeczy musi być cholernie trudne. ZNACIE KOGOŚ KTO(...) kaszę. To co jest w poniższym filmie pokazuje determinację tego młodego człowieka. Wielką determinację. Tak to jest szaleństwo dietetyczne. Jednak warto pójść taką drogą choć można przechodzić na taką