• Informacje na temat:

  leczenie dietetyczne

Artykuły na temat: leczenie dietetyczne
 • Suplementy diety nie zastąpią leczenia

  .... LEKI I SUPLEMENTY - NIE WIDZIMY RÓŻNICY W 2014 roku opublikowany został raport pt. "Świadome samoleczenie w Polsce. www.lekiczysuplementy.pl" (badania wykonane przez TNS OBOP). Aż 13 proc(...) leczenie sięgamy po środki, które, wydaje nam się, pomogą. - Tak zwane samoleczenie to trend, który będzie się stale rozwijał - stwierdza prof. Małgorzata Kozłowska- -Wojciechowska - Tak samo jest...

 • Dietetyczny zawrót głowy: Modne diety kontra nauka

  Co jeść żeby uniknąć chorób i zapewnić sobie długie życie? Jak skutecznie walczyć z nadwagą i otyłością? Wkrótce, każdy będzie mógł się tego dowiedzieć w bezpłatnej poradni dietetycznej online.

 • Dietetyczne szlagier? Inulina

  ...dietetyczne i zdrowotne coraz chętniej sięgają po nią producenci żywności, dodając do słodyczy, przetworów owocowych i mlecznych, napojów, sosów, płatków śniadaniowych.

 • Dieta po leczeniu antybiotykiem

  Twój maluch ma za sobą poważną infekcję? Pediatra radzi, czym karmić smyka, by po wyczerpującej kuracji jak najszybciej wrócił do formy.

 • Jak chudnąć, gdy zdrowie szwankuje?

  ..., kminek, czerwoną herbatę. Podstawą jest jednak właściwe leczenie. Bez dobrze dobranej dawki hormonów tarczycy niewiele uda się zdziałać. Wymierne korzyści Kiedy zrzucamy nadmiar kilogramów...

 • Jak chudnąć, gdy zdrowie szwankuje?

  ..., czerwoną herbatę. Podstawą jest jednak właściwe leczenie. Bez dobrze dobranej dawki hormonów tarczycy niewiele uda się zdziałać. 

 • Uwaga na diety z internetu!

  Blogi, portale internetowe pełne są porad dotyczących zdrowego odżywiania i diet wspomagających leczenie różnych schorzeń. Jak poruszać się w tym gąszczu informacji, by wybrać te, które pomagają, a nie szkodzą, radzi ekspertka z zakresu żywienia dr Lucyna Kozłowska ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

 • Cukrzyca: szybko ją wykrywamy, dobrze leczymy

  Choroba nie dopada nas z dnia na dzień. Rozwija się stopniowo i już na początku powoduje różne objawy. Możemy więc wcześnie zareagować i podjąć leczenie.

 • W kwestii zdrowia nie ufaj celebrytom

  Na opiniach celebrytów chętnie polegamy zarówno w kwestiach stylu jak i zdrowia. Wszelkie dietetyczne nowinki promowane przez gwiazdy znajdują zastosowanie w życiu milionów fanów. Jednak jak ostrzegają lekarze i naukowcy nie warto wierzyć we wszystko, co mówią gwiazdy.

 • ​Potrawy dla osób z objawami alergii pokarmowej

  Dieta eliminacyjna powinna być stosowana po wystąpieniu objawów alergii pokarmowej. Dzięki przestrzeganiu jej zasad może ona całkowicie ustąpić. Przykłady przepisów, które nam w tym pomogą, prezentuje Alicja Kalińska z poradni dietetycznej SetPoint.

Dyskusje na temat: leczenie dietetyczne
 •  Re: dania dietetyczne

  Formoline nie są tabletkami na leczenie nadwagi jak tu mylnie ktoś napisał, tylko suplementem diety, ktory ma rzekomo pomóc w odchudzaniu. A jeśli ktos ma nadwage którą trzeba leczyc to powinien robic to pod kontrolą lekarza, a nie na własna ręke kupowac sobie prochy w aptece i wyrzucac kase w błoto.

 •  Re: dania dietetyczne

  Czasem otyłość nie wiąże się z tym, że ktoś za dużo je. Przecież to jest choroba! Zresztą ja niestety coś o ty wiem, bo sama jestem otyła. Teraz zaczynam stosowanie nowych tabletek odchudzających, Formoline i mam nadzieję, że chociaż one mi pomogą, bo wspomagają właśnie leczenie nadwagi.

 • Re: Dietetyczne sposoby na jelito drażliwe

  Całe leczenie, wspomnianym lekiem, które zlecił mi lekarz zajęło prawie trzy miesiące. Ale chciałam to zrobić porządnie, by nie mieć powtórki z rozrywki i silnych skurczy jelit, połączonych z oblewającym plecy zimnym potem. Żadna przyjemność. Człowiek jest po takim ataku zmęczony i ma serdecznie dość. Dobry lek to podsatwa, żeby cieszyć się spokojem.

 • Re: Hashimoto lubi kobiety

  niszczą jelita. W internecie promuje się dziś surową dietę czyli raw food. Nikt nie powiedział, że leczenie z chorób przewlekłych jest łatwe. To siłą rzeczy musi być cholernie trudne. ZNACIE KOGOŚ KTO(...) kaszę. To co jest w poniższym filmie pokazuje determinację tego młodego człowieka. Wielką determinację. Tak to jest szaleństwo dietetyczne. Jednak warto pójść taką drogą choć można przechodzić na taką