• Informacje na temat:

  leczenie chrypki

Artykuły na temat: leczenie chrypki
 • Nie lekceważ chrypki i kaszlu

  ...zaawansowanym, kiedy najskuteczniejsze leczenie operacyjne często nie jest już możliwe. Ok. 25 proc. przypadków raka płuca przebiega bezobjawowo, a wykrycie guza we wczesnym etapie daje nadzieję na lepsze leczenie. Wtedy też jest szansa, że choroba nie rozprzestrzeni się na inne narządy. Są jednak objawy, które dają powód do niepokoju i wskazują na szybką wizytę lekarską. Warto znać 10 symptomów...

 • Uciążliwa chrypka: O czym może świadczyć?

  Poznanie przyczyn kłopotów z mówieniem pozwoli rozpocząć właściwe leczenie.

 • Gardło bez bólu i chrypki: co robić w razie choroby

  ...się z lekarzem. Ustali jej powód i podejmie odpowiednie leczenie, np. zaleci inhalacje. W tym czasie lepiej oszczędzać głos, nawilżać gardło specjalnymi sprayami, dbać o wilgotność powietrza w domu.

 • Najlepsze sposoby na ból gardła oraz chrypkę

  Ból gardła jest dolegliwością, której nie możemy zlekceważyć. Gardło boli, drapie, swędzi, dlatego też nasze myśli automatycznie skupiają się na tym, w jaki sposób pozbyć się tej przykrej a wręcz uciążliwej przypadłości. Dodatkowo działać należy szybko, aby ból gardła nie przerodził się w groźne dla organizmu zapalenie.

 • Sprawdzone sposoby na ból gardła

  Dotkliwy ból gardła i chrypka to objawy, które skutecznie utrudniają życie. Oto kilka sposobów, dzięki którym szybko pozbędziesz się problemów z gardłem.

 • Sposoby na chrypę

  ...przepisze ci lekarz. Natomiast doraźnie w łagodzeniu chrypki pomogą: Nawilżacz powietrza: Rozważ kupienie niewielkiego, domowego nawilżacza, np. ultradźwiękowy. Wydobywająca się z niego zimna...

 • Profesjonalna podpora na ból gardła juniora

  Chrypka, czy drapanie w gardle dla mamy kilkulatka to niemal codzienność. Dziecko robi się coraz bardziej marudne, a na leki za wcześnie. Jak złagodzić przykre dolegliwości?

 • Krtani na ratunek

  Zapalenie tego narządu potrafi być bardzo dokuczliwe, a leczenie trwa długo i wymaga cierpliwości.

 • Dorota Wellman: Nadrabiam wdziękiem

  Ona do telewizji?! Dziwili się złośliwi. A Dorotę ludzie polubili. Bo jest prawdziwa, szczera, a wygląda... jak wiele kobiet. Nie katuje się więc dietą, a gdy reklamuje biustonosz, to bez kompleksów. Potem zdała drugi test: co zrobić z popularnością? Pomaga ludziom, motywuje do leczenia, część pieniędzy za reklamy oddaje fundacjom. I nie waha się walić prawdy w oczy, gdy chodzi o in vitro czy inne ważne sprawy, na przykład ofiary gwałtu. To dlatego Dorota Wellman została Kobietą Roku 2015...

 • Chiński masaż punktowy uśmierzy ból

  Chętnie korzystasz z naturalnych metod leczenia i po leki przeciwbólowe sięgasz w ostateczności. Wypróbuj też akupresurę. Przekonasz się, że może przynieść ulgę. Ta metoda sprawdza się od wieków!

Dyskusje na temat: leczenie chrypki
 • Re: Nie lekceważ chrypki i kaszlu

  Lekarz kardiolog /wizyta na NFZ/ mówi, że podejmie swoje leczenie po wykonaniu testu wysiłkowego i badania echa serca. Czas oczekiwania na wykonanie tych badań na NFZ to 10 - 11 miesięcy i o czym tu mówić. Dopóki będzie kwitła prywatna praktyka lekarska to zwykli uczciwi obywatele osiągający niewielki dochody nie mają szans na leczenie specjalistów.

 • Re: Nie lekceważ chrypki i kaszlu

  Masz te objawy człowieku to połóż się do łóżka i czekaj na śmierć,bo u nas w Polsce pomocy i leczenia się nie doczekasz,a jak się doczekasz wizyty u lekarza to będzie i tak za późno na leczenie.....więc szkoda czasu....używaj życia dopóki ci sił wystarczy,a jak już przyjdzie czas....to czekaj na śmierć !!!!!!