• Informacje na temat:

  lapacz snow

Artykuły na temat: lapacz snow
 • Mity medyczne, które mogą zabić 2, dr Katarzyna Świątkowska

  Kontynuacja bestsellerowej książki „Mity medyczne”, która rozeszła się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy. W kolejnym tomie poradnika autorka, praktykujący lekarz pierwszego kontaktu, namawia nas do przemyślenia kolejnych zagadnień, które mogą decydować o naszym zdrowiu i życiu.

 • Jak wybrać i zadbać o estetyczny, kobiecy tatuaż?

  Jest wyjątkową ozdobą, modną „biżuterią” czy wreszcie osobistą pamiątką - co siedemnasta Polka ma przynajmniej jeden tatuaż. Bogactwo wzorów, artystyczny kunszt i bezpieczne metody zachęcają coraz więcej kobiet do akcentowania w ten sposób swojego stylu.

 • Czarne chmury nad Dodą

  Kolejny koncert piosenkarki będzie odwołany?

 • Księżniczki Disneya inspirują projektantów

  Disney zaprosił światowe domy mody do stworzenia unikalnych kreacji bohaterek swoich produkcji. Firma The Walt Disney Comapny oraz Harrods - luksusowy dom towarowy na Brompton Road w Londynie - organizują aukcję oszałamiających sukienek, inspirowanych postaciami księżniczek z disnejowskich produkcji. Wśród projektantów znalazły się najbardziej uznane nazwiska: Ralph & Russo, Missoni, Versace, Escada, Marchesa czy Valentino. Dochód z licytacji, która odbędzie się 13 listopada w domu aukcyjnym...

Dyskusje na temat: lapacz snow
 • Re: Miley Cyrus...

  co jak co, ale lapacz snow na zebrach to jedna z najlepszych rzeczy jakie miley moze teraz pokazac swiatu..