• Informacje na temat:

  lampa sloneczna

Artykuły na temat: lampa sloneczna
 • Solarium jak papierosy czy alkohol - tylko dla pełnoletnich?

  ..."Skoro nie pozwalamy dzieciom palić papierosów, dlaczego mielibyśmy zgadzać się na opalanie pod lampami UV" - tak wymóg sprawdzania dowodów osobistych w solarium, który być może już niedługo zostanie wprowadzony, komentuje dermatolog, dr Monika Heisig.

 • Sally Hansen: Miracle gel

  Rewolucyjny system manicure hybrydowego bez specjalistycznych lamp UV/LED od marki Sally Hansen.

 • Lecznicze światło

  Terapię za pomocą lamp stosuje się w leczeniu wielu chorób. Przyspiesza gojenie się ran i przemianę materii, poprawia krążenie i zmniejsza dolegliwości bólowe.

 • Opalenizna przestała być modna - każda z nas o tym słyszała i każda z nas, gdy tylko słońce mocniej zaświeci, wystawia do niego twarz. Nic złego w tym nie ma. Naturalna opalenizna dodaje uroku, w przeciwieństwie do efektu lamp w solarium.

 • Opalać się czy nie?

  Opalenizna przestała być modna - każda z nas o tym słyszała i każda z nas, gdy tylko słońce mocniej zaświeci, wystawia do niego twarz. Nic złego w tym nie ma. Naturalna opalenizna dodaje uroku, w przeciwieństwie do efektu lamp w solarium.

 • Solarium tylko dla dorosłych

  Coraz więcej osób choruje w Hiszpanii na raka skóry. Młodzi Hiszpanie zbyt długo przesiadują w solariach - twierdzą lekarze. Dlatego tamtejszy rząd zabronił opalania się pod lampami osobom, które nie skończyły 18. roku życia. Zaleca też, aby nie robiły tego kobiety w ciąży.

 • Sie wycwanilam ostatnio i wielkie ( zazwyczaj sobotnie) zakupy robie w czwartek i piatek:)))) Maly ruch w sklepach, wszystko jest i swiezutkie:))) Nie...

 • Mistero Milano – bezpieczny i profesjonalny manicure hybrydowy

  ...sprawdzić najnowsze doniesienia i poznać opinie ekspertów. Szkodliwość lamp UV - prawda czy mit? O lampach wykorzystujących promienie ultrafioletowe, w tym tych stosowanych w zabiegach manicure(...) nawet najbardziej wygórowane oczekiwania - dodaje Paweł Chrzanowski. Jakie lakiery wybierać? Profesjonalna lampa UV to nie wszystko. Aby mieć pewność, że manicure będzie niegroźny dla dłoni...

 • ​Czy manicure hybrydowy powoduje raka? Polska modelka przestrzega

  Po ściągnięciu lakieru hybrydowego, Karolina Jaśko zauważyła na płytce paznokcia ciemną pręgę. Okazało się, że choruje na czerniaka, którego lekarze natychmiast powiązali z regularnym noszeniem hybryd. Czy oznacza to, że ten rodzaj manicure niesie ze sobą śmiertelne niebezpieczeństwo?

 • Zaćma to nie wyrok

  To ona najczęściej upośledza wzrok lub nawet go odbiera. Ale można z nią wygrać.

Wideo na temat: lampa sloneczna
 • Taras i ogródek w wersji glamour. Gadżety ogrodowo-piknikowe Anny Nowak-Ibisz

  W "Dzień Dobry TVN" Anna Ibisz-Nowak pokazała praktyczne gadżety do ogrodu i na taras. Pani Gadżet pokazała m.in.: meble ogrodowe, które mogą stać na podwórku cały rok, stoliki z drewna pochodzącego z zamku, lampę i kamyki na energię słoneczną, stylowy kosz piknikowy i składane worki na wszystko.