• Informacje na temat:

  labradory

Artykuły na temat: labradory
 • Pies naszej Czytelniczki cierpi na dysplazję stawu biodrowego. Labrador coraz bardziej kuleje, a leki przeciwbólowe przestają działać. Czytelniczka nie...

 • Franek pomagał innym psom, teraz sam potrzebuje pomocy!

  Dokładnie dwa lata temu rozpoczęła się ogólnopolska kampania społeczna "Prawdziwa przyjaźń jest za darmo" zorganizowana przez Fundację Psi Los i portal INTERIA.PL, nawołująca do przygarniania psów ze schronisk z całej Polski. Wystąpił w niej m. in. Paweł Małaszyński z psem Frankiem. Niestety, labrador kilka dni temu ciężko rozchorował się na serce. Pomagał swoim psim kolegom, a teraz sam potrzebuje pomocy.

 • Najpiękniejsze (i mało znane) żony polskich sportowców

  Emocje po tegorocznym Balu Mistrzów Sportu nadal nie słabną. I choć można było się spodziewać, że największy szum medialny wytworzy się wokół zwycięzcy plebiscytu „Przeglądu Sportowego”, internautów pochłonęły dyskusje na temat żon dwóch najlepszych polskich sportowców.

 • Zwierzęcy bohaterowie

  ...z płonących wież medalami odznaczono dwa labradory - Sally i Roselle. W ostatnich latach psy nagradzane są głównie za udział w misjach w Iraku i Afganistanie, gdzie pomagają wykrywać bomby. W 2012

 • Założyłam myjnie dla psów. To był strzał w dziesiątkę!

  „Przed wejściem mamy tabliczkę z napisem: Bez czworonoga wstęp wzbroniony” – mówi Agnieszka Dorosz (32 l.) z Lublina

 • Kinga Preis: Tęsknię za rytuałem

  Minimalistka. Kiedyś mówiła nam, że ma tylko dziesięć par butów. I jedno materialne marzenie: dom. Właśnie wprawiają w nim okna. Kinga Preis, aktorka wędrowna, wreszcie znalazła swoje miejsce. Tu wyłączy telefon, stanie boso na ciepłej podłodze, usiądzie przy dużym stole z tymi, których kocha. Czy to jest szczęście?

 • Lans „na psa”, czyli jak celebryci traktują swoje zwierzęta

  Lady Gaga ofiarowuje psu diamentową biżuterię. Rihanna maluje pazurki swojemu pupilowi. Miley Cyrus przeżywa załamanie nerwowe po stracie alaskana. Zwierzę stało się dla celebrytów takim samym sposobem na autopromocję, jak markowe ubranie, drogi samochód czy skandalizujący romans.

 • Justyna Pochanke: Z płonącą czupryną

  Wrażliwość, impulsywność, czy to są cechy osoby, która ma na żywo prowadzić wywiady z premierem, prezydentem? Tak, jeżeli na cienką skórę nałożyć pancerz wiary w siebie. Nie od razu tak było. Nieudane małżeństwo, kilka lat samotności z małym dzieckiem, lęki i noce z głową pod kołdrą. Aż wreszcie związek, który wszystko zmienia, daje poczucie bezpieczeństwa. W takim klimacie emocje stają się atutem, sprawiają, że każda rozmowa jest tak świeża, jakby była pierwsza. A że Justyna Pochanke...

 • Ciało mówi

  Strzeż się tych miejsc, słyszałaś jako dziecko. Ale czy to wystarczy? Co zrobić, jeśli ktoś cię zaatakuje na ulicy, w przejściu podziemnym? Wiesz, jak się obronić? Ja nie miałam pojęcia. Dlatego poszłam po pomoc do byłych komandosów, ekspertów od sztuki przeżycia w ekstremalnych warunkach.

 • Rozerwany patchwork

  Rozstanie dwojga ludzi. Trzeba zdecydować, u kogo zamieszkają dzieci, kto ma na nie płacić, z kim będą spędzać weekendy. Z mamą czy tatą? Ale w rodzinach patchworkowych „mama” i „tata” to tylko słowa, bo w istocie przez lata żyją ze sobą ludzie, którzy według prawa są sobie „obcy”. Kinga i Weronika pokochały biologiczne dzieci swoich partnerów. Z wzajemnością. I jak teraz rozpruć patchwork zszyty przez dorosłych tak, by nikt nie cierpiał?

Zdjęcia na temat: labradory
Dyskusje na temat: labradory
 • Re: Potrzebuje porady

  Ciekawa jestem, czy troniks ma tego labradora. W takich sprawach nikt nie może doradzić, bo nikt za Ciebie nie będzie opiekował się i kochał zwierzaka. Jeśli ktoś chciałby mi dać labradora, wzięłabym bez wahania. Kocham psy, a szczególnie labradory, tak już mam. Ja mam wielorasowca od kilku lat. Labradora zawsze wypieszczę u znajomej, kiedy tylko u niej jestem.

 • Re: Które psy są najinteligentniejsze? Oto 10 ras!

  Labradory i owczarki niemieckie są najlepsze.

 • Re: Które psy są najinteligentniejsze? Oto 10 ras!

  Najcudowniejsze są labradory, mądre, ale i łobuziaki.

 • Re: Które psy są najinteligentniejsze? Oto 10 ras!

  Nie, te psy są pozbawione agresji, dlatego niektórzy myślą, że niezbyt mądre. Labradory są świetnymi ratownikami wodnymi, towarzyszami niewidomych, przy terapiach z dziećmi...

 • Re: Ślub Meghan i Harry'ego: Księżna Kate z rodziną

  Wydaje mi się, że chodzę w kółko, nie mam orientacji w terenie. Jak zobaczysz zgarbioną, koślawą laske to ja, wołaj ile sił w płucach. Znam labradory, przewspaniałe psiaki.

 • Re: Które psy są najinteligentniejsze? Oto 10 ras!

  Dlaczego mój boi się wody jak podobno Labradory ją uwielbiają? Dodam że to 4-letnia suczka i ucieka od wody jak szalona a jak ją wykąpię to chodzi 2 dni na mnie obrażona!

 • Re: Idą duże mrozy. Nie pozwól im zamarznąć

  Pies sie ogrzeje i zachoruje? Pierwsze słyszę. Również mam dwa psy piękne czarne labradory , mieszkaja w domu, śpią w łóżku nie wyobrażam sobie inaczej.

 • Re: Dziesięć ciekawych faktów o kotach

  Psy nie są poddańcze tylko wierne a to różnica. I to też nie wszystkie bo np. Labradory są bardzo indywidualistami. Po co wogóle pisać, że koty lub psy są lepsze czy gorsze. To zupełnie inne zwierzęta i nie porównywałbym ich np. do koni bo po co ?

 • Re: Nie wiesz, jakiego psa wybrać? Sprawdź swój znak zodiaku!

  Labradory są cudowne, szybko się uczą i wspaniale sprawdzają się w roli psów - asystentów. Finlandia z poniższego filmiku ma nawet swój profil na Facebooku pod nazwą "Ogon asystujący".

 • Re: Ubranka dla psów – fanaberia czy konieczność?

  A ja mam 12-letniego labradora, który (jak to labradory) najlepiej czuł się w 20 stopniowym mrozie. A od tej jesieni, kiedy z uwagi na wiek zaczęły się problemy z kręgosłupem i stawami, zgodnie z zaleceniem weterynarza nosi ortalionowy kubrak na polarze i wcale nie protestuje (a naprawdę potrafi protestować, jeśli coś mu nie pasuje, jak np. kantarek)