• Informacje na temat:

  kwiaty w kształcie krzyza

Artykuły na temat: kwiaty w kształcie krzyza
 • Malta znaczy spokojne miejsce

  Najpierw Maltę zobaczyłem z pokładu samolotu, który nim wylądował na tej wyspie przeleciał nad Sycylią i wtedy pilot zwrócił uwagę na górę w kształcie stożka. To była Etna, największy wulkan w Europie.

 • ​Goccia a Goccia, Trussardi

  ...w znaczenie gestem. W olfaktorycznej kompozycji Trussardi My Name Goccia a Goccia kompleksową grę podejmują kwiaty, piżmo i ambra. Zapach rozpoczyna się efektownymi nutami białego fiołka i heliotropu, po(...) kompozycji jest Aurelién Guichard. Sugestywny luksusowy flakon Trussardi Donna Goccia a Goccia łączy w sobie technologię z estetyką retro. Ma cylindryczny i smukły kształt oraz złoty korek w kształcie...

 • Cmentarz na Rossie

  ...klimat starej nekropolii. Jej początek sięga XVIII w., a nawet czasów wcześniejszych, bo ofiary morowego powietrza grzebano tam już w XV w. Uwagę przykuwają mogiły w kształcie uciętego pnia drzewa...

 • Tabletka na mięśniaki: Najnowsza metoda leczenia

  W terapii mięśniaków najważniejsze jest ich wczesne wykrycie. Bo leczenie, dzięki nowoczesnym metodom, jest szybkie i skuteczne.

 • Wstań z krzesła

  Naukowcy alarmują: siedzący tryb życia szkodzi zdrowiu bardziej niż palenie papierosów. Czy nie przesadzają? Nie, brak ruchu powoduje coraz poważniejsze problemy z kręgosłupem i przyczynia się do rozwoju innych chorób, np. układu krążenia, cukrzycy. Co zrobić, żeby temu zapobiec? Wystarczy, że będziesz częściej wstawać z krzesła.

 • Andrzej Piaseczny: Szczęście jest blisko

  .... Sam posadziłem kilka tysięcy roślin. W pięknym miejscu łatwiej tworzy się piosenki? Siadasz, patrzysz na kwiaty i słowa same przychodzą ci do głowy? - Chciałbym! Niestety, to nie takie proste, ale(...), plastikowy świecznik w kształcie serca. Zawsze kiedy kładę się spać w tamtym mieszkaniu, zapalam świecę w świeczniku, patrzę na twarze ze zdjęć i wymieniam imiona wszystkich osób. Ktoś powie, że to...

 • Apetyt na miasto

  ...zmierzyć się z bistecca fiorentina, na temat steków wciąż nie wie nic. Najsłynniejsza florencka potrawa to ogromny kawał młodej wołowiny z jednej z dwóch tutejszych krowich ras, wycinany w kształcie...

 • Ojciec śpi, nie przychodź

  Ponurą peerelowską rzeczywistość zmieniał w niekończący się karnawał. Zdzisław Maklakiewicz zagrał ponad sto ról. W większości epizodów, ale takich, które weszły do historii kina. – Tylko w jednej roli się nie sprawdził: męża i ojca - mówi jego córka Marta. Od śmierci aktora mija 40 lat.

 • Krewetki z krainy byków

  Południe Półwyspu Iberyjskiego to tygiel kultur, smaków, zapachów i dźwięków. Nowożytna cywilizacja jest tu obecna dopiero od pięciu wieków. Andaluzja, choć opasana wstęgą autostrad, z setkami kurortów, centrów handlowych i pól golfowych, wciąż kusi turystów czarem Orientu.

 • Wielkanoc w Grodzisku

  Piękną ozdobę świąt Wielkanocy w Grodzisku Dolnym na Podkarpaciu stanowi ciekawy zwyczaj - "turki". Zwyczaj ten sięga lat bardzo dawnych, być może, czasu wypraw krzyżowych.