• Informacje na temat:

  kurczaczek wielkanocny

Artykuły na temat: kurczaczek wielkanocny
 • Rzeżucha wielkanocna

  Postaw na świątecznym stole rzeżuchę, która jest symbolem odradzającego się życia i sił witalnych.

 • Wielkanocne ozdoby możesz zrobić własnoręcznie lub zaangażować do pomocy rodzinę. Oto kilka prostych i efektownych pomysłów.

 • Wielkanocny stół w trzech odsłonach

  Na kilka dni przed Świętami każdy z pewnością ma już zaplanowane, co pojawi się na wielkanocnym stole. A czy pamiętaliście też o dekoracjach? Bez obaw, mamy dla Was trzy propozycje, jak w prosty i szybki sposób przygotować wyjątkowe nakrycie.

 • Jak zrobić z dzieckiem ozdoby na wielkanocny stół?

  Wspólne robienie ozdób wielkanocnych, to świetna okazja do tego, żeby twórczo spędzić czas z dzieciakami i dobrze się bawić. Bibuła - powszechnie dostępna i niedroga, klej, nożyczki oraz zapał do pracy to zestaw obowiązkowy, którego będziemy potrzebowali do stworzenia prostego wielkanocnego kurczaczka i wiosennych kwiatuszków. Zabawny wielkanocny kurczaczek Do zrobienia kurczaka...

 • Wielkanocne przysmaki dla najmłodszych

  ...były one prawidłowe, a jedzenie stało się dla niego przyjemnością. Zbliżający się czas Świąt Wielkanocnych to doskonały moment nie tylko na zapoznanie malucha z nowymi produktami i wprowadzenie ich do...

 • Święcone, czyli Wielkanocny stół

  Obchody świąt wielkanocnych to między innymi spotkanie rodzinne przy bogato zastawionym stole. Po uroczystej Rezurekcji, w Niedzielę Wielkanocną zasiadamy do śniadania zwanego "święconym".

 • Wielkanocny koszyczek Haribo

  Symbolami świąt wielkanocnych są m.in.: baranek, zajączek i wielokolorowe pisanki. Pisanki to zwyczajowa nazwa wielkanocnych jajek, ale w zależności od techniki zdobienia stosuje się też inne(...) nowość, Perl Eier ( Perłowe Jajka ), to wyjątkowa mieszanka wielkanocnych żelków w postaci pisanek, w otoczce z drobnych cukrowych kuleczek. Kolorowe jajeczka HARIBO znakomicie sprawdzą się jako ozdoba...

 • ...z wytrawnego ciasta, może być dodatkiem do wielkanocnych przystawek.

 • Ozdoby na Wielkanoc zrób samodzielnie! Wystarczy modelina

  Kurczaczek wykonany z modeliny przyda się do Wielkanocnego koszyczka lub może posłużyć jako ozdoba przy świątecznym śniadaniu. Ewa Gutowicz uwielbia zajmować się lepieniem różnych postaci z modeliny. Swoją pasją postanowiła podzielić się, tworząc vloga, w którym pokazuje jak z kilku kawałków modeliny wyczarować kolorowe zwierzaki oraz bohaterów kreskówek.

 • Kurczak - rekordzista

  W górskiej norweskiej miejscowości Sjusjoeen powstał Największy Wielkanocny Kurczaczek Świata (NKWŚ) mający ponad siedem metrów wysokości.

Wideo na temat: kurczaczek wielkanocny
 • Jak przygotować kurczaczki z modeliny?

  Kurczaczek wykonany z modeliny przyda się do Wielkanocnego koszyczka lub może posłużyć jako ozdoba przy świątecznym śniadaniu. Ewa Gutowicz uwielbia zajmować się lepieniem różnych postaci z modeliny. Swoją pasją postanowiła podzielić się, tworząc vloga, w którym pokazuje jak z kilku kawałków modeliny wyczarować kolorowe zwierzaki oraz bohaterów kreskówek. (Źródło: Let's clay with Ewa/x-news)

Dyskusje na temat: kurczaczek wielkanocny
 • Re: Margaret w żółtej sukience

  Lubię ją, ale w tej sukience wygląda jak wielkanocny kurczaczek. Jest jeszcze młoda, może więc pozwolić obie na eksperymenty. Jednak żółć - to nie jej kolor...