• Informacje na temat:

  kultura

Artykuły na temat: kultura
 • ​Być chok chok – koreańska kultura piękna z Mediheal

  W świecie zachodnim pielęgnacja skóry jest obowiązkiem rozpatrywanym pod kątem problemów: trądziku, naczynek, wrażliwości, zmarszczek, przebarwień itp. W Korei jest przyjemnością, inwestycją w dobre samopoczucie, elementem filozofii i kultury, którą przekazuje się z pokolenia na pokolenie.

 • Kultura bycia razem. Co mówią badania o empatii Polaków

  ...niepełnosprawnego syna.   Osobne życie czy kultura bycia razem? Historia pani Marzeny i jej sąsiadki potwierdza popularne ostatnio powiedzenie, że nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny. Ale dowodzi też(...) kultura bycia razem - najtrwalsze spoiwo każdego porozumienia, każdej wspólnoty. Niech stanie się ona wreszcie alternatywą dla życia osobnego i niezaangażowanego.   Artykuł powstał we współpracy...

 • Kultura drogowa i drogowe absurdy

  ...​Kultura na drodze to nie tylko sposób zachowywania się poszczególnych kierowców. To również metody oznakowywania dróg, ustawianie fotoradarów, troska o bezpieczeństwo, a także dbałość o ekologię. Jak w tej kwestii prezentuje się Polska?

 • Tak i kultura

  ...kobieta elegancka = kobieta super kulturalna...

 • Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera

  W dniach 24 sierpnia - 1 września 2019 w Warszawie odbędzie się Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera: jazz, pop, kabaretowe rewie, teatr, literatura, sztuki wizualne, historia i tradycja Żydów, Polski, Warszawy. Styl.pl jest patronem festiwalu.

 • Nosowska w Nowohuckim Centrum Kultury

  15 marca w Nowohuckim Centrum Kultury wystąpi Katarzyna Nosowska w swoim solowym repertuarze.

 • Warszawski Festiwal Kultury Bez Barier

  W dniach 29.09-15.10 pod hasłem "Nie bój się chcieć" odbędzie się Warszawski Festiwal Kultury Bez Barier, którego ideą jest zniesienie wszelkich przeszkód uniemożliwiających wielu osobom swobodny dostęp do wydarzeń, miejsc i tekstów kultury.

 • Warszawa Singera: Jubileuszowy Festiwal Kultury Żydowskiej

  Wyjątkowo bogata, pełna gwiazd oraz młodych wykonawców. 9 dni kulturalnej fety, ponad 200 wydarzeń, ponad 250 artystów z Polski i różnych części świata. Wielość gatunków muzycznych i teatralnych, przemieszanie stylów i trendów - a wszystko pod wspólnym mianownikiem: inspirowane kulturą żydowską, zarówno tradycyjną, jak i współczesną. Festiwal Singera to już renomowana marka i kulturalna...

 • Vorarlberg: Smak natury i kultura smaku

  Sześć regionów wypoczynkowych Vorarlbergu - Las Bregencki, Arlberg, Montafon, Dolina Klein- i Großwalser oraz Jezioro Bodeńskie - zachęca  turystów do odkryć i poszukiwań. Jest tu mnóstwo miejsca na inspirujące spotkaniaz przyrodą oraz dużo ciekawych wydarzeń kulturalnych. Charakterystyczna architektura drewniana regionu zaskakuje, podobnie jak regionalna kuchnia w kreatywnym wykonaniu...

 • Święconki, koronki i... dziedzictwo kultury

  W Wielką Sobotę tradycyjnie świecimy potrawy, które trafiają na świąteczny stół. Koszyczek, wypełniony pisankami i świątecznymi smakołykami, zwykle nakrywamy białą, szydełkową serwetką. Jak się okazuje, koronka to również dziedzictwo kultury.

Zdjęcia na temat: kultura
Wideo na temat: kultura
Dyskusje na temat: kultura