• Informacje na temat:

  kształt ust co oznacza

Artykuły na temat: kształt ust co oznacza
 • Co mówią usta?

  Ich kształt oraz wielkość powie ci wszystko o tobie i twojej przyszłości. Wyczytasz z nich cechy charakteru i dowiesz się, kto cię uszczęśliwi.

 • Usta idealnie malowane

  Nienaganny i trwały makijaż ust o tej porze roku jest prawdziwym wyzwaniem.

 • Usta idealnie malowane

  Nienaganny i trwały makijaż ust o tej porze roku jest prawdziwym wyzwaniem. Jak nadać wargom intensywną barwę, blask, nie wysuszyć naskórka i jeszcze cieszyć się makijażem wiele godzin? Jakie kosmetyki spełnią te wymagania?

 • Co oznacza takie zachowanie?

  Malec bierze wszystko do ust lub często kołysze się na boki? Terapeuta dziecięcy wyjaśnia, co jest naturalne u niemowlęcia, a jakich sygnałów nie wolno ignorować.

 • Usta... słodka obietnica rozkoszy

  ...kształtu ust poprzez selekcję płciową. Oznacza to, że przez stulecia mężczyźni częściej wybierali partnerki o wydatniejszych ustach, a zatem kolejne pokolenia miały je coraz większe. Inni badacze(...) badań potwierdziło, że wyraźne cechy żeńskie na twarzy kobiety podnoszą jej atrakcyjność. Do tych cech należy także kształt ust. Mężczyźni preferują grube, wydatne wargi o zaznaczonym łuku Amora...

 • Nie bój się. Pokaż język!

  Jego kształt, kolor i faktura pozwalają ustalić, jakie trapią cię choroby. Nawet jeśli czujesz się świetnie.

 • Złote czasy makijażu

  W karnawale makijażem zawładnęło złoto. Pojawia się na powiekach, policzkach i paznokciach. Oprawę dla tego szlachetnego kruszcu stanowi czerń na powiekach oraz czerwień lub burgund na ustach.

 • Co kryje Montenegro

  Wyjątkowe plaże z widokiem na pasma górskie. James Bond w "Casino Royale", pierwsza główna rola Brada Pitta, zagłębie piratów, zatoka w kształcie ust czy żabi śpiew. Co jeszcze kryje perła Bałkanów?

 • Uważaj na płaskie plomby, psują zgryz!

  Powiesz, że to tylko plomba i że nie jest ważne, jak wygląda? Niestety się mylisz. Wypełnienie ubytku po próchnicy musi precyzyjnie naśladować pierwotny kształt zęba. Za niska i płaska niczym lotnisko plomba zepsuje twój zgryz. Może doprowadzić nawet do choroby okluzyjnej.

 • Język prawdę ci powie

  ...o powiększeniu mięśnia sercowego. Gdy jest tłusty i twardy możemy mieć problem z zatokami, gdy zaś obrzmiały i bolesny w dotyku - trzeba zmienić dietę, bo serce jest otłuszczone. Wargi Gdy mają kolor biało-niebieskawy - twojemu żołądkowi coś dolega. Pękanie naskórka w kącikach może oznaczać chora dwunastnicę i skłonność do wrzodów. Gdy swędzi miejsce między górną wargą a nosem - masz kłopoty...

Dyskusje na temat: kształt ust co oznacza
 • Re: Balsamy do ciała Soraya So Pretty

  często słyszę z ust innych miłe komplementy. Działanie: Jest to kosmetyk 3w1, a to oznacza, że pełni on aż trzy funkcje naraz: nawilża, wygładza, regeneruje. Poza tymi najważniejszymi czynnikami(...) granic we mnie zakochanego. Moja recenzja: Opakowanie: niebanalne, plastikowe, mocne, cukierkowe, apetyczne, pięknie opisane, bardzo kobiece. Jego kształt fajnie dopasowuje się do dłoni, co sprawia