• Informacje na temat:

    książka na prezent dla przyjaciolki

Artykuły na temat: książka na prezent dla przyjaciolki
  • Genialna przyjaciółka

    .... Uważa, że kupno tego mieszkania to była świetna decyzja. Dlatego nie zamierza się już nigdzie wyprowadzać. Można powiedzieć, że historia zatoczyła koło. Bo mieszkanie z jej dzieciństwa to trzy małe(...) żart, bo jej mama zawsze tak mówiła. Ale sala wybuchnęła śmiechem. Ciągnęło się to za nią latami, chociaż akurat dla mamy było krzywdzące, bo była śliczną kobietą. Ale i tak zawsze uważała, że urodą...

  • ​Przyjaciółki (cudzych mężów)

    ...i opowiada o rozmaitych postaciach zaczerpniętych z artykułów, psychologicznych i współczesnych badań - ale najwięcej z obserwacji życia codziennego. Ta książka działa jak zwierciadło, przed którym albo(...) "tatuśków" i sponsorów, również oczekując od nich romantycznych weekendów i gorących wyznań, drogich prezentów i podróży, najlepiej zagranicznych, a co ambitniejsze także pomocy w znalezieniu pracy lub...

  • Niezawodne pomysły na gwiazdkowe prezenty dla kobiet

    Stając przed koniecznością zakupu świątecznego prezentu dla bliskiej osoby dwoimy się i troimy, by podarunek sprostał oczekiwaniom. Na szczęście są rzeczy, które wywołają uśmiech na twarzy kobiety niemal za każdym razem. Oto kilka z nich!

  • 5 uniwersalnych pomysłów pod choinkę, które ucieszą każdą kobietę

    Święta zbliżają się wielkimi krokami. Wszyscy dwoją się i troją, by znaleźć idealny prezent dla swoich partnerek, przyjaciółek czy sióstr. Co sprawdzi się w niemal każdym przypadku?

  • Co podarować jej pod choinkę? Te prezenty mają wielką moc!

    Książka to bez dwóch zdań najlepszy prezent bożonarodzeniowy dla każdej kobiety. Dlaczego? Pozwala choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, daje wytchnienie, jest wspaniałą podróżą dla(...) będą wspaniałym prezentem, pomogą też uratować życie Julki, małej bohaterki walczącej z groźnym guzem mózgu.

  • Najpiękniejsze książki dla dzieci pod choinkę – jak wybrać odpowiedni tytuł?

    ...długo pozostaje w głowie.      Opowieści o tym, co najważniejsze dla dorastających dzieci (wiek 9-12) Doskonałym prezentem dla starszych dzieci będzie książka autorstwa wieloletniej redaktor(...) bardziej niż fabułą książki, są zainteresowane możliwością interakcji. Dlatego ucieszy je możliwość dotykania, przesuwania i obserwowania tego, co dzieje się z książką. Idealnym prezentem będzie...

  • Najlepsze prezenty dla kobiet

    W przedświątecznej pogoni warto zastanowić się wcześniej, co i komu mamy kupić. Liczenie na to, że nas "natchnie" i że na coś "trafimy" prawdopodobnie skończy się wymuszonym uśmiechem na twarzy obdarowanej osoby i zbędnym wydatkiem. Mamy dla was pomysły na prezenty dla kobiet.

  • Tory Johnson: Od nadwagi do odwagi

    ..."W odchudzaniu nie chodzi o to, żeby być grzecznym, ale o to, żeby być dla siebie dobrym" - pisze Tory Johnson, amerykańska dziennikarka, która w ciągu roku zrzuciła 28 kilogramów, stając się inspiracją dla milionów kobiet. Do księgarń trafia właśnie jej książka: "Przemiana. Od nadwagi do odwagi czyli jak odnalazłam siebie", w której opisuje swoją walkę z otyłością.

  • ...... książka o relacjach damsko-męskich gdzie prym wiedzie kobieta (babeczka). Zaciekawiona rzuciłam się na jej "pożarcie". Kilka wieczorów spędzonych z Klarą Werner pozwoliło mi okrzyknąć ją moją ulubioną kobiecą postacią literacką. Nie bez przyczyny tytuł ten należy się właśnie jej. Dlaczego?

  • Kocha, lubi... prześladuje

    Zaczyna się niewinnie. Tajemniczy SMS albo mail. Potem jakiś prezent, kwiaty. Ale, ale... Skąd mężczyzna, którego nigdy nie spotkałam, wie, że lubię lewkonie? Jak to możliwe, że dawny znajomy komplementuje niebieską sukienkę, którą miałam dziś w pracy? Śledzi mnie, wchodzi na mój profil na Facebooku? Stalking, czyli uporczywe prześladowanie, to przestępstwo, które może zrujnować życie.