• Informacje na temat:

  książka dla mężczyzny prezent

Artykuły na temat: książka dla mężczyzny prezent
 • Pomysły na prezent dla niego

  Przedświąteczna gorączka to nie tylko gotowanie, strojenie choinki i polowanie na zabawki dla najmłodszych członków rodziny. To także czas, w którym musimy podjąć decyzję, co kupić w prezencie dla naszych najbliższych. Jakie upominki będą odpowiednie dla partnera, brata lub ojca?

 • Pomysły na prezent gwiazdkowy do 50 zł

  To nieprawda, że prezenty gwiazdkowe muszą być drogie. Przy odrobinie wysiłku bez problemu kupisz wyjątkowy upominek, który nie tylko nie zrujnuje twojego budżetu, ale również zadowoli twoich najbliższych. Co możesz kupić do 50 złotych?

 • Pomysły na świąteczne prezenty dla mężczyzn

  Oto mały poradnik zawierający przyjemne i pożyteczne prezenty pod choinkę dla każdego mężczyzny.

 • Jaki prezent sprawi Ci największą radość?

  Łatwo jest zadowolić Pannę, ponieważ lubi praktyczne podarunki lub po prostu pieniądze, niestety zdecydowanie trudniej wybrać coś dla wybrednego Barana.

 • O mężczyznach nic złego nie powiem

  Czego pani oczekuje od życia? Beata Tadla: - Kocham życie za to, że jest jak radio. Nigdy nie wiadomo, co wydarzy się za chwilę. Czasem jeszcze nie wiemy, czego chcemy, ale już jesteśmy pewni(...), nikomu nie mówię, co jest dla niego dobre, nikogo nie krzywdzę. I chcę tego samego od innych. Co pani robi w samotności? - To rzadkie momenty, bo w ogóle mam zdecydowanie za mało czasu dla siebie...

 • Druga książka Mrozowskiej i Szaciłło

  ..."Fajna babka, ale ciacho" - druga książka Moniki Mrozowskiej i jej męża Macieja Szaciłło, w całości poświęcona została słodkościom. Pokazuje, jak w łatwy i przyjemny sposób można przygotować zmysłowe dania dla osoby bliskiej naszemu sercu.

 • 5 uniwersalnych pomysłów pod choinkę, które ucieszą każdą kobietę

  Święta zbliżają się wielkimi krokami. Wszyscy dwoją się i troją, by znaleźć idealny prezent dla swoich partnerek, przyjaciółek czy sióstr. Co sprawdzi się w niemal każdym przypadku?

 • Kocha, lubi... prześladuje

  Zaczyna się niewinnie. Tajemniczy SMS albo mail. Potem jakiś prezent, kwiaty. Ale, ale... Skąd mężczyzna, którego nigdy nie spotkałam, wie, że lubię lewkonie? Jak to możliwe, że dawny znajomy komplementuje niebieską sukienkę, którą miałam dziś w pracy? Śledzi mnie, wchodzi na mój profil na Facebooku? Stalking, czyli uporczywe prześladowanie, to przestępstwo, które może zrujnować życie.

 • ...... książka o relacjach damsko-męskich gdzie prym wiedzie kobieta (babeczka). Zaciekawiona rzuciłam się na jej "pożarcie". Kilka wieczorów spędzonych z Klarą Werner pozwoliło mi okrzyknąć ją moją ulubioną kobiecą postacią literacką. Nie bez przyczyny tytuł ten należy się właśnie jej. Dlaczego?

 • Asteroida Lindgren

  Dorosłe życie zaczęła od skandalu, a całym jej wykształceniem była szkoła dla stenotypistek. W wieku 70 lat chodziła po drzewach, odwoływała ministrów, rozdawała pieniądze i konsekwentnie nie miała szczęścia do mężczyzn. Życie autorki "Dzieci z Bullerbyn" to ciąg zaskakujących epizodów.

Dyskusje na temat: książka dla mężczyzny prezent
 • Re: Prezent dla mężczyzny, który go zachwyci?

  ale z drugiej strony, czemu tak wymyślać i wydziwiać? jak przecież można postawić na coś prostego, a co mu się na pewno spodoba, jak dobra książka. Ja swojemu podarowałam U progu zagłady, nową książkę Martina Zelenaya i był zachwycony, bo czytać lubi, a książka świetnie napisane

 • miła drobnostka

  Pamiętam, jakim problemem było kupno prezentu dla mojego mężczyzny (dziś już męża) na początku naszego związku.Teraz po prawie 6 latach niewiele się zmieniło - zawsze jest to poprzedzone kilkoma dniami intensywnego myślenia.Ale i tak wygrywają sprawdzone i względnie niedrogie rzeczy - typu dobra książka, płyta, film, a nawet seksowne bokserki(ostatnio oniemiałam z zachwytu jak taki prezent