• Informacje na temat:

  ksiazeczka z papieru

Artykuły na temat: ksiazeczka z papieru
 • 10 kubańskich ciekawostek, których nie znajdziecie w przewodniku

  Myślicie o egzotycznych wakacjach? Te z pewnością spędzicie na jednej z najpiękniejszych karaibskich wysp. Tym razem o Kubie inaczej – tych informacji nie szukajcie w folderach turystycznych.

 • Trzymaj mnie mocno!

  To, że Leonardo da Vinci wszechstronnym człowiekiem był wiedzą wszyscy. Wszyscy też wiedzą, że swoimi pomysłami wyprzedził własną epokę: helikopter, łódz podwodna, spadochron....to tylko niektóre z nich, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę ,że, ten sam Leonardo, był także projektantem mody.

 • W otchłani... torebki

  ...wytrzasnelam wszystko na podłogę; stad nie ma tam garsci tytoniu i zmielonych strzepkow papieru (zauwazyłam, ze po 2,3 latach niektore papierki znikają, starte na pył:-) Torebka numer 3 dokumenty token(...) w tabletkach, lusterko, pilkniczek, blyszczyki i... jalowy gazik nasaczony alkoholem; portfel, organizer, telefon, dlugopisy(kilka), ksiazeczka ciazy, reklamowka, okulary slon, duzy portfel: karty...

 • Jak spakować wyprawkę do szpitala?

  Będziesz przyszłą mamą? Nie wiesz, co należy zabrać ze sobą do szpitala? Spokojnie, z nami nie zapomnisz o najmniejszym drobiazgu!

 • Zabawy dla niemowląt

  Odpowiednio dobrane do wieku zabawy nie tylko sprawiają zwykle dziecku przyjemność, ale także stymulują jego rozwój. Wspólnych chwil z mamą czy tatą nie zastąpią jednak nawet najpiękniejsze zabawki. Nie ma wcale potrzeby czekać na jakieś szczególne okazje do zabawy, lecz trzeba wykorzystywać każdą wolną chwilę. Z maluchem można się doskonale bawić interesującymi go przedmiotami, tak podczas kąpieli, jak i w czasie przewijania, karmienia.

 • W otchłani... torebki

  ...bankomatu i w panice wytrzasnelam wszystko na podłogę; stad nie ma tam garsci tytoniu i zmielonych strzepkow papieru (zauwazyłam, ze po 2,3 latach niektore papierki znikają, starte na pył:-) Torebka(...), grzebien, gumka do wlosow, zelazo w tabletkach, lusterko, pilkniczek, blyszczyki i... jalowy gazik nasaczony alkoholem; portfel, organizer, telefon, dlugopisy(kilka), ksiazeczka ciazy, reklamowka, okulary...