• Informacje na temat:

  kreacje weselne

Artykuły na temat: kreacje weselne
 • Lekkie i szykowne kreacje na wiosenne wesela

  ...​Moda weselna wcale nie jest łatwa. Aby kreacja była gustowna i w dobrym tonie oraz pasowała na przyjęcie weselne, nie burząc żadnej zasady savoir vivre należy znać się trochę na modzie i na ogólnie panujących zasadach ślubnych.

 • Cztery zasady weselnego dress codu

  ..."Kiedy jesteśmy zaproszeni na przyjęcie weselne, pamiętajmy, żeby zapytać, jakiego rodzaju jest to impreza. To może być impreza w remizie, impreza w stodole na Mazurach, to może być przyjęcie(...) weselnej stylizacji. Wyjaśnia również, że nie tylko miejsce, ale i pora uroczystości ma znaczenie. "W dzień zakładamy raczej sukienki zwiewne czy koktajlowe do kolana lub za kolano. Jeśli przyjęcie...

 • Sezon weselny czas zacząć! Zobacz w czym gwiazdy mogłyby iść na wesele

  ...wyłącznie dla Panny Młodej - tłumaczy stylistka Aleksandra Szablak.  - Równie źle widziane są bardzo krótkie kreacje oraz eksponujące biust. Pamiętajmy, że najważniejszą osobą na weselu jest Pan i Pani(...).  Sukienki skromne w stylu Marceliny Zawadzkiej Śluby gwiazd różnią się od tych "zwykłych". Dlatego lepiej nie wzorować się na ich kreacjach. Nie oznacza to jednak, że mamy całkowicie odrzucić kreacje...

 • Na ślub założyła kreację sprzed… 120 lat!

  Angielskie przysłowie mówi, że każda panna młoda powinna mieć na sobie w dniu ślubu: coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś niebieskiego. Abigail Kingston chyba nie mogła sobie wziąć sobie tej ludowej mądrości bardziej do serca. Jej suknia ślubna liczy sobie już… 120 lat.

 • Stylizacje plus size na ślub i wesele

  Ewa Zakrzewska doradziła jakie kreacje weselne będą odpowiednie dla kobiet plus size.

 • Suknia Amal Clooney w zasięgu ręki

  Po amerykańskiej sukience Meghan Markle Stella McCartney wprowadza na rynek inny strój weselny, który pamiętamy z królewskiego ślubu: żółtą kanarkową sukienkę noszoną przez Amal Clooney. Kreacja wzbudziła prawdziwy zachwyt...

 • Ślub kontra wesele, polskie zwyczaje retro

  Styl retro rządzi w ślubnych trendach. Urządzenie wesela w stylu minionych dekad wiąże się z określoną estetyką, wyszukanymi kreacjami i właściwą dozą nostalgii. Jednak po inspiracje zwracamy się najczęściej za ocean, zupełnie zapominając, jak wyglądały przyjęcia weselne naszych babć i dziadków.

 • Ślubna i weselna etykieta dla gości

  Zasady savoir-vivre’u dotyczą nie tylko pary młodej, ale także zapraszanych przez nich gości. Sezon ślubny właśnie się rozpoczyna, warto zatem zapoznać się z najważniejszymi punktami weselnej etykiety, począwszy od RSVP, poprzez odpowiedni ubiór, a na wznoszeniu toastów kończąc. Przedstawiamy krótki poradnik kindersztuby dla gości weselnych.

 • Najważniejsza po Pannie Młodej, czyli ubieramy mamę na ślub i wesele

  Jednym z największych kobiecych ślubnych wyzwań jest kupno sukni dla Panny Młodej, jednak niewielu zdaje sobie z sprawę z tego jak ciężko jest znaleźć idealną kreację dla rodzicielek Młodej Pary! Kreacje winny być eleganckie, pasujące do sylwetki, a zarazem wygodne. Niełatwo sprostać tym wymaganiom, dlatego śpieszymy z pomocą wszystkim mamom, które już niebawem będą uczestniczyć w zaślubinach...

 • Biel nie jest zarezerwowana już tylko dla panny młodej

  - Teraz panny młode idą w cappuccino, beże, szampany, róże czy błękity - mówi Izabela Janachowska. Gospodyni programu "W czym do ślubu?" przyznaje, że biel, niegdyś zarezerwowaną tylko dla panny młodej, mogą ubrać goście weselni.

Wideo na temat: kreacje weselne
 • Ewa Zakrzewska doradziła jakie kreacje weselne będą odpowiednie dla kobiet plus size. – Jesteśmy wewnętrznie księżniczkami Disneya – powiedziała stylistka. Jakie stylizacje przygotowała?

 • Popielewicz chwali ślubne kreacje gwiazd

  Agnieszka Szczurek, żona Kuby Wesołowskiego, była piękną panną młodą – ocenia Agnieszka Popielewicz. Prezenterka przyznaje, że w tym sezonie zwrócił jej uwagę także wystawny ślub Izabeli Janachowskiej, która podczas uroczystości weselnych pokazała się w aż trzech sukienkach.

 • Victoria Beckham zaprojektowała suknię ślubną Evy Longorii

  Vicotria Beckham na Instagramie pochwaliła się zdjęciami ze ślubu swojej przyjaciółki Evy Longorii. Jedna z fotografii przedstawia kobiety w przyjacielskim uścisku. Piosenkarka sama zaprojektowała suknię ślubną aktorki. Kreacja została skrojona tak, aby podkreślić wszystkie atuty Evy. Fani są zachwyceni kreacją, którą miała na sobie Eva. Victoria na ceremonii ślubnej i przyjęciu weselnym pojawiła się z mężem Davidem Beckhamem. (Źródło: Cover Video/ x-news)

Dyskusje na temat: kreacje weselne