• Informacje na temat:

  krawiectwo

Artykuły na temat: krawiectwo
 • Jeśli lubisz szyć lub szukasz modowych inspiracji, koniecznie zajrzyj na blog marchewkowa.pl. Założyła go w 2009 r. krawcowa-amatorka. I choć początkowo blog skupiał się na szafiarstwie, szybko jego głównym tematem stało się domowe krawiectwo. W zeszłym roku uzyskał on I miejsce w konkursie „Szyciowy blog 2012” w kategorii osobowość.

 • Julien Fournié: Wrażliwość i emocje

  Jedynie 14 domów mody na świecie ma prawo prezentować swoje kolekcje jako haute couture. Julien Fournié jest jednym z najmłodszych przedstawicieli wielkiego krawiectwa, a swoją najnowszą kolekcję zaprezentował także polskiej publiczności podczas gali French Touch w Teatrze Wielkim Operze Narodowej.

 • Limitowana kolekcja Paris Couture Eva Minge dla Femstage

  Po raz pierwszy kolekcję zaprezentowano na paryskim tygodniu mody Paris Couture, na którym zyskała ona duże uznanie światowych mediów. Wysoki poziom krawiectwa, staranne wykończenie oraz ręcznie wykonane aplikacje sprawiają, że prezentowane modele w pełni zasługują na miano Haute Couture.

 • Tomasz Olejniczak: Najpiękniejsza kobieta to ta ubrana w uśmiech

  Polski projektant poszukujący modernistycznego kształtu, ale i klasycznego brzmienia mody. Od początku swojej kariery bezkompromisowo podążający własną drogą. Z Tomaszem Olejniczakiem, twórcą marki TOMAOTOMO, rozmawiam o perfekcyjnym krawiectwie, oryginalnych Pannach Młodych oraz minimalizmie w modzie ślubnej.

 • Stephane Rolland: Ikona stylu

  Nazywany wirtuozem krawiectwa Stephane Rolland to entuzjasta prawdziwej kobiecości i seksapilu. Jego projekty charakteryzuje rozmach i nieskrępowana wyobraźnia. Kochają je m.in. Cate Blanchett, Lady Gaga, Rihanna i Beyoncé.

 • Kolekcja

  Isabelle Arlet wyrusza do Paryża, by tam spełnić marzenia o wielkim krawiectwie.

 • Kolekcja

  Isabelle Arlet wyrusza do Paryża, by tam spełnić marzenia o wielkim krawiectwie.

 • Pokaz Ewy Minge w Paryżu

  ​Hucznymi owacjami zakończył się pokaz nowych kreacji Ewy Minge w czasie międzynarodowych pokazów haute couture, czyli krawiectwa najwyżej klasy w Paryżu.

 • Mistrzowska dziesiątka

  Marc Jacobs w kolekcji dla Louis Vuittona nawiązuje do krawiectwa lat 50., Miuccia Prada zainspirowała się... swoimi pierwszymi projektami, Stefano Pilati reinterpretuje klasykę Yves'a Saint Laurenta. Ogłaszamy sezon wielkich powrotów. Wszystkie w najlepszym stylu.

 • Maldoror Low Couture powstało w 2007 roku, pod tą metką Grzegorz Matląg tworzy kolekcje, które w ekstremalny sposób łączą estetykę wysokiego krawiectwa, recyclingu i fast fashion.

Zdjęcia na temat: krawiectwo
Wideo na temat: krawiectwo
 • Domowe krawiectwo wraca do łask

  Coraz bardziej popularne staje szycie ubrań w małych pracowniach krawieckich lub po prostu u siebie w domu.

 • Marta Kuszyńska: Można powiedzieć, że wyssałam krawiectwo z mlekiem matki

  Śpiewanie - jak sama przyznaje - nie jest jej najmocniejszą stroną, ale za to kocha projektować ubrania. Marta Kuszyńska, młodsza siostra wokalistki Moniki Kuszyńskiej, ze swojej pasji uczyniła biznes. Ekipa "Dzień Dobry TVN" odwiedziła artystkę w jej pracowni. Dla kogo projektuje i gdzie można kupić jej ubrania? Siostry Kuszyńskie opowiedziały także o swojej niezwykłej relacji. - Jesteśmy swoimi najbliższymi przyjaciółkami - zdradziła Monika. Czy Marta Kuszyńska przygotuje swojej siostrze...

 • Polka na Arab Fashion Week

  Sylwia Romaniuk, właścicielka domu mody SR, to artystka pełna pasji, która od lat zajmuje się kreowaniem kobiecego wizerunku. Projekty SR to luksusowe krawiectwo na miarę, doskonała konstrukcja, dopracowany detal i tkaniny najwyższej jakości. Kolekcja Sylwii Romaniuk zostanie zaprezentowana podczas Arab Fashion Week 19 maja o godz. 21:30 w najdłuższym budynku na świecie - Meyden Hotel

Dyskusje na temat: krawiectwo