• Informacje na temat:

  kot pies

Artykuły na temat: kot pies
 • Kto mądrzejszy? Pies czy kot?

  Dowiedziono tego, poddając analizie tę część kociego i psiego mózgu, która jest odpowiedzialna za kojarzenie informacji. Badanie wykazało, że u kotów składa się na nią ok. 250 mln komórek nerwowych(...) złożonych operacji poznawczych niż koty" - tłumaczy dr Suzana Herculano-Houzel z Uniwersytetu Vanderbilt.  Niestety, nawet najmądrzejszy pies nie upoluje głupiej myszy. Zobacz także:

 • ​Salmonella od kota czy psa?

  ...kontrolnego badania kału na obecność pasożytów. A jeśli pies lub kot ma problemy skórne, to oczywiście środkiem profilaktycznym jest unikanie kontaktu bezpośredniego, do czasu wyleczenia zwierzęcia. Do(...) problemów psów i kotów.   W przypadku bakteryjnych zakażeń jelitowych objawami mogą być ostre biegunki, niekiedy z obecnością w kale śluzu, a nawet krwi. Podobnie mogą przebiegać inwazje pierwotniaków...

 • Dieta dla psa i kota. Czym najlepiej karmić?

  ...stowarzyszeniom, którym zależy na prawidłowym żywieniu swoich podopiecznych. Więcej na temat zdrowej diety psa i kota dowiesz się tu: BARFNE KOREPETYCJE - PIES BARFNE KOREPETYCJE - KOT(...) popełniane przez właścicieli psów i kotów? - Niestety w Polsce problemem jest traktowanie zwierząt jako "śmietników": karmienie ich resztkami ze stołu oraz ludzkim jedzeniem. Gotowane kości, nieświeże...

 • ...nad ważnymi kwestiami. Pies czy kot to nie zabawka, którą, gdy się znudzisz, możesz zwrócić. Biorąc zwierzę ze schroniska, będziesz musiała podpisać umowę adopcyjną. Co w niej najczęściej znajdziesz? Przede wszystkim pytania o to, czy masz odpowiednie warunki (w przypadku kotów może to być zabezpieczenie siatką okien i balkonu). Wiele pytań dotyczy także tego, jaki jest Twój tryb życia, bo...

 • Światowy dzień kota

  Mówi się, że to pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, ale wielbicieli kotów - którym właściciele zakładają... konta w serwisach społecznościowych - nie brakuje. Z kolei dzieci śpiewają "Wlazł kotek na płotek". 17 lutego przypada Światowy Dzień Kota.

 • Psa urok

  ...papugę kakadu o imieniu Coco. Drapieżca i jego ofiara - to nie jest najlepsze połączenie. Ale pewnego dnia Miller przyłapała podopieczne na pieszczotach. Kotka leżała na łóżku, a papuga gładziła ją dziobem(...) mamy za ofiarę, głupka, kogoś nie z naszej bajki? Pies, kot, nawet chomik! Zaczynam podejrzewać, że nie tylko domowe zwierzęta mogą być obiektem naszej obserwacji. - Cały świat zwierząt może być...

 • Sześć zalet posiadania kota

  Kot czy pies? To odwieczne pytanie miłośników zwierząt, którzy planują przygarniecie czworonoga. Jeśli jednak myślisz o kociaku, poznaj wszystkie plusy tego tajemniczego i niezależnego, a zarazem bardzo czułego stworzenia. Dzięki temu utwierdzisz się w przekonaniu, że to może być najlepszy wybór!

 • Zrozum, kot to nie zabawka

  Mamo, co to za kot, ja go już nie chcę, weźmy jakiegoś innego! – mój 9-letni Krystian siedział naburmuszony przy posłaniu kota i usiłował zachęcić go do zabawy.

 • Pies, kot i kawa na kanapie!

  Jak wyczyścić tapicerowany mebel w kilkanaście minut.

 • Jak pies z kotem

  Kociarze i psiarze od lat się z sobą spierają, czy kot inteligentniejszy, czy pies wrażliwszy. Czy ich pupile, a także oni sami naprawdę tak bardzo się różnią? I czy da się ich pogodzić?

Zdjęcia na temat: kot pies
Wideo na temat: kot pies
 • Nauka BEZ fikcji: Wyższość psów nad kotami

  Tym razem to miłośnicy kotów nie będą mieli powodów do radości… W najnowszym odcinku „Nauki BEZ fikcji” Dawid Myśliwiec przedstawia trzy fakty, które potwierdzają wyższość psów nad kotami. Jakie ma argumenty? Zobaczcie! Program Nauka bez fikcji prowadzi dla Was Dawid Myśliwiec . Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ ŚRODĘ O 9:00.

 • Nauka BEZ fikcji: Wyższość psów nad kotami

  Tym razem to miłośnicy kotów nie będą mieli powodów do radości… W najnowszym odcinku „Nauki BEZ fikcji” Dawid Myśliwiec przedstawia trzy fakty, które potwierdzają wyższość psów nad kotami. Jakie ma argumenty? Zobaczcie! Program Nauka bez fikcji prowadzi dla Was Dawid Myśliwiec . Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ ŚRODĘ O 9:00.

 • Nauka BEZ fikcji: Fakty potwierdzające wyższość kotów nad psami

  Miłośnicy psów nie będą zadowoleni po tym, jak obejrzą ten film. Dawid Myśliwiec przedstawia trzy fakty, które potwierdzają wyższość kotów nad psami. Koniecznie zobaczcie! Program Nauka bez fikcji prowadzi dla Was Dawid Myśliwiec . Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ ŚRODĘ O 9:00.

Dyskusje na temat: kot pies