• Informacje na temat:

  kostiumy dla dzieci

Artykuły na temat: kostiumy dla dzieci
 • Łauma. Bajka zbyt straszna dla dorosłych

  Komiks na żywo w teatrze: trójka aktorów, kostiumy prawie zlewające się z tłem, scenografia niemal nieobecna.

 • Dzieci na słońcu

  Skóra dzieci z założenia jest w znacznie większym stopniu podatna na uboczne skutki opalania niż osób dorosłych, wymaga specjalnej pielęgnacji.

 • Profilaktyka przeciwsłoneczna dzieci

  Skóra dzieci jest z założenia jest w znacznie większym stopniu podatna na uboczne skutki opalania niż skóra osób dorosłych. Mając to na uwadze rodzice powinni podchodzić do tego problemu ze zwiększoną ostrożnością.

 • Bajkowe widowisko na lodzie dla całej rodziny

  Szukasz świątecznego prezentu dla swojego dziecka? Bajkowe widowisko na lodzie "Królewna Śnieżka On ICE" to spektakl, który zachwyci każdego widza, niezależnie od wieku.

 • Silniejsze od macho

  Jeszcze niedawno ich państwami rządzili wojskowi dyktatorzy. One zdobyły władzę w demokratycznych wyborach. Od mundurów wolą dobrze skrojone kostiumy. Zamiast wydawać rozkazy, negocjują, fotografują się z tłumem i rozmawiają z wyborcami. Dilma Rousseff jest prezydentem Brazylii, Michelle Bachelet - Chile, Cristina Fernández de Kirchner - Argentyny. Co zrobiły, że pokochały je miliony ludzi?

 • Bosa, ale w ostrogach

  Mówi, że jest niczym sturęki Budda. Kręci popularne programy telewizyjne, pisze książki i wychowuje czwórkę dzieci. A jeszcze do niedawna Katarzyna Bosacka łączyła to wszystko z byciem panią ambasadorową.

 • 3 Oscary dla "Pianisty"

  ..."Chinatown" (1974) i "Tess" (1979). Dla Anny Sheppard tegoroczna nominacja za kostiumy do "Pianisty" jest drugim takim wyróżnieniem w karierze. W 1994 roku twórczyni kostiumów zdobyła nominację za(...) - sześć - dostał musical "Chicago" (najlepszy film, najlepsza aktorka drugoplanowa, scenografia, kostiumy, montaż, dźwięk). Po dwie statuetki otrzymały: "Frida" (charakteryzacja, muzyka) oraz "Władca...

 • To trochę historia jak z bajki

  Mówi się o niej, że zagra wszystko. Kobiety kapryśne, szalone, uwodzicielskie i niedojrzałe. Kiedyś może sama też taka była. Ale to już przeszłość. Roma Gąsiorowska zakochała się, wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci. I ta rola okazała się dla niej najbardziej zaskakującą.

 • Mali niewolnicy z Fabryki Snów

  Judy Garland, którą widzimy w filmie „Czarnoksiężnik z krainy Oz” dostawała regularnie narkotyki od wytwórni, żeby była dziarska i mogła być wiele godzin na planie. Teraz dzieci mają specjalną opiekę i specjalne zasady pracy, wcześniej tak nie było. Były po prostu małymi, a potem dużymi niewolnikami - opowiadają Magdalena Lankosz i Joanna Karpowicz, autorki komiksu „Anastazja”.

 • Nie żyje Hubert de Givenchy

  Uważał, że kobieta powinna wyglądać pięknie. Dlatego damy go kochały. Tworzył m.in.: dla Audrey Hepburn, czy Jacqueline Kennedy Onassis, Ingrid Bergman, Marii Callas. Zmarł we śnie, 10 marca 2018. Miał 91 lat.

Dyskusje na temat: kostiumy dla dzieci
 • Re: Ashley Graham reklamuje kostiumy

  wagi względami rodzinnymi ( czytaj : ojciec, matka jedli dużo, ja jem dużo, moje dzieci też - u nas to rodzinne ), chorobą, zaburzeniami hormonalnymi czy ciążą ( jakby to dzieci w łonie jadł za matki(...) dzieje w mediach, że promują coś, co należy zwalczać ? Dla dobra nas wszystkich. A wystarczyłaby tylko doza samokrytycyzmu, może jeszcze waga i lustro w domu, a ulice i plaże przestałyby nas straszyć... ?

 • Re: Miłość z polecenia

  Ty oczywiście umiesz gotować, prac, sprzatac, urządzać dom, robić kostiumy na bal dla dzieci, szyć na maszynie itd? Do tego jesteś wykształcony i wyedukowany od stóp do głów