• Informacje na temat:

  kostiumy dla dzieci

Artykuły na temat: kostiumy dla dzieci
 • Łauma. Bajka zbyt straszna dla dorosłych

  Komiks na żywo w teatrze: trójka aktorów, kostiumy prawie zlewające się z tłem, scenografia niemal nieobecna.

 • Dzieci na słońcu

  Skóra dzieci z założenia jest w znacznie większym stopniu podatna na uboczne skutki opalania niż osób dorosłych, wymaga specjalnej pielęgnacji.

 • Profilaktyka przeciwsłoneczna dzieci

  Skóra dzieci jest z założenia jest w znacznie większym stopniu podatna na uboczne skutki opalania niż skóra osób dorosłych. Mając to na uwadze rodzice powinni podchodzić do tego problemu ze zwiększoną ostrożnością.

 • Silniejsze od macho

  Jeszcze niedawno ich państwami rządzili wojskowi dyktatorzy. One zdobyły władzę w demokratycznych wyborach. Od mundurów wolą dobrze skrojone kostiumy. Zamiast wydawać rozkazy, negocjują, fotografują się z tłumem i rozmawiają z wyborcami. Dilma Rousseff jest prezydentem Brazylii, Michelle Bachelet - Chile, Cristina Fernández de Kirchner - Argentyny. Co zrobiły, że pokochały je miliony ludzi?

 • Bajkowe widowisko na lodzie dla całej rodziny

  Szukasz świątecznego prezentu dla swojego dziecka? Bajkowe widowisko na lodzie "Królewna Śnieżka On ICE" to spektakl, który zachwyci każdego widza, niezależnie od wieku.

 • To trochę historia jak z bajki

  Mówi się o niej, że zagra wszystko. Kobiety kapryśne, szalone, uwodzicielskie i niedojrzałe. Kiedyś może sama też taka była. Ale to już przeszłość. Roma Gąsiorowska zakochała się, wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci. I ta rola okazała się dla niej najbardziej zaskakującą.

 • Mali niewolnicy z Fabryki Snów

  Judy Garland, którą widzimy w filmie „Czarnoksiężnik z krainy Oz” dostawała regularnie narkotyki od wytwórni, żeby była dziarska i mogła być wiele godzin na planie. Teraz dzieci mają specjalną opiekę i specjalne zasady pracy, wcześniej tak nie było. Były po prostu małymi, a potem dużymi niewolnikami - opowiadają Magdalena Lankosz i Joanna Karpowicz, autorki komiksu „Anastazja”.

 • Nie żyje Hubert de Givenchy

  Uważał, że kobieta powinna wyglądać pięknie. Dlatego damy go kochały. Tworzył m.in.: dla Audrey Hepburn, czy Jacqueline Kennedy Onassis, Ingrid Bergman, Marii Callas. Zmarł we śnie, 10 marca 2018. Miał 91 lat.

 • 3 Oscary dla "Pianisty"

  ..."Chinatown" (1974) i "Tess" (1979). Dla Anny Sheppard tegoroczna nominacja za kostiumy do "Pianisty" jest drugim takim wyróżnieniem w karierze. W 1994 roku twórczyni kostiumów zdobyła nominację za(...) - sześć - dostał musical "Chicago" (najlepszy film, najlepsza aktorka drugoplanowa, scenografia, kostiumy, montaż, dźwięk). Po dwie statuetki otrzymały: "Frida" (charakteryzacja, muzyka) oraz "Władca...

 • Mamo, kocham tę panią

  Matka zawsze przeżywa, gdy syn odchodzi do kobiety, którą kocha. Bywa jeszcze trudniej, kiedy "tamta" jest dużo starsza. Bo przecież ona może nim rządzić, manipulować, odciąć od rodziny albo nie chcieć mieć dzieci. No i ta jej przeszłość, wiadomo jaka? Barbara i Anna znalazły się w takiej sytuacji. Ich synowie stracili głowy dla dojrzałych kobiet. Jak tu do takiej powiedzieć "córko"? I w ogóle...

Dyskusje na temat: kostiumy dla dzieci
 • Re: Ashley Graham reklamuje kostiumy

  wagi względami rodzinnymi ( czytaj : ojciec, matka jedli dużo, ja jem dużo, moje dzieci też - u nas to rodzinne ), chorobą, zaburzeniami hormonalnymi czy ciążą ( jakby to dzieci w łonie jadł za matki(...) dzieje w mediach, że promują coś, co należy zwalczać ? Dla dobra nas wszystkich. A wystarczyłaby tylko doza samokrytycyzmu, może jeszcze waga i lustro w domu, a ulice i plaże przestałyby nas straszyć... ?

 • Re: Miłość z polecenia

  Ty oczywiście umiesz gotować, prac, sprzatac, urządzać dom, robić kostiumy na bal dla dzieci, szyć na maszynie itd? Do tego jesteś wykształcony i wyedukowany od stóp do głów