• Informacje na temat:

  korona ksiezniczki

Artykuły na temat: korona ksiezniczki
 • Krupińska: Dzieci naprawdę myślały, że jestem księżniczką

  Po nieco przedłużonym "panowaniu" Paulina Krupińska Miss Polonia 2012, oddaje koronę. - Najmilej będę wspominała spotkania z dziećmi - one naprawdę myślały, że jestem księżniczką - mówi Krupińska. Dodaje, że udało jej się nie "popłynąć" i wciąż ma te same przyjaciółki...

 • Fryzura pod koronę: Uczesz się jak arystokratka

  ...i fryzurom, znacznie więcej fantazji. Podczas koronacji w 1953 roku zachwyciła obserwatorów zjawiskową, satynową suknią zaprojektowaną przez Normana Hartnella, udekorowaną według pomysłu samej Elżbiety...

 • Małe księżniczki płaczą

  Bolesne wyrywanie brwi, noszenie sztucznych piersi i tyłków, picie napojów z kofeiną i przyjmowanie tabletek pobudzających - to codzienność uczestniczek konkursów piękności. Dla dzieci.

 • Kto zarobi na narodzinach dziecka Williama i Kate?

  Porcelanowe kubki i filiżanki, naczynia stołowe, nocniki z koroną, koszulki z napisem "Przyszła Księżniczka". Popyt na upamiętnienie narodzin pierwszego dziecka księcia Williama i księżnej Kate zainspirował brytyjski przemysł pamiątkarski, odzieżowy i ceramiczny.

 • Królewski akcent: Do oparcia krzesła mamy przymocuj (np. kawałkami taśmy klejącej) wyciętą z kartonu, pokrytą klejem i posypaną brokatem koronę. Mama jest wszak królową dnia!

 • Najnowsze trendy w modzie ślubnej

  W mojej pracy najpiękniejsze jest to, że trafiają do mnie osoby, które mają dość seryjnie produkowanych kolekcji, sukien ślubnych typu “beza”, “księżniczka”, “rybka”.

 • „Trendy we fryzurach na 2014 rok"

  Kolekcja warszawskiego Art Hair Studio Fryzur obejmuje: Kobiece Fale, Loki Volume, Warkocz w upięciu, Korona, Klasyczne upięcie, Warkocz przeplatanie Sprawdź!

 • Zawsze w cieniu siostry...

  - Wyglądasz pięknie. Będzie z ciebie śliczna księżniczka na szkolnym przedstawieniu - powiedziałam zakładając na głowę mojej 8-latki koronę. Ale mina córki nagle zrzedła. - Jestem brzydka - jęknęła.

 • Jak zostać królową (i nie stracić głowy)

  ...stanął przed wyborem: ukochana kobieta albo korona. Wybrał koronę, jednak żałował tego do końca życia. Ożenił się, tak jak chciał ojciec, z Karoliną Brunszwicką, choć widząc oszpeconą przez ospę twarz(...) wtargnęła do Opactwa Westminsterskiego podczas koronacji męża. Według prawa powinna była przecież zostać brytyjską królową! Ale Jerzy IV nie miał zamiaru jej na to pozwolić. Kazał wyrzucić żonę za drzwi...

 • Miss Polski 2018 jak królewna Śnieżka

  Olga Buława jest królową piękności - nosi tytuł Miss Polski 2018. Wiele łączy ją też z królewną... Śnieżką. Nie tylko przypomina tę postać pod względem urody. W przebraniu Śnieżki, jako stewardessa, leciała z Warszawy do Los Angeles.