• Informacje na temat:

  korekcja nosa

Artykuły na temat: korekcja nosa
 • Nowe metody korekcji nadwzroczności

  Nasze kłopoty z widzeniem z bliska zwykle zaczynają się około 40. roku życia. Sposoby korygowania tej wady są jednak coraz doskonalsze.

 • Siedem pytań o zatkany nos

  ...powietrza do płuc i niedotlenienia organizmu. 2. Czy uczucie zapchanego nosa może być objawem innych chorób niż infekcja? Często świadczy o alergii, obecności polipów w nosie lub zmianach w jego(...) zdrowia obturacyjny bezdech senny. 3. Co tak naprawdę powinno nas zaniepokoić i skłonić do działania? Jeśli zatkanie nosa utrzymuje się przez dłuższy czas, czyli przez kilka tygodni, to należy...

 • 6 nietypowych zabiegów z kwasem hialuronowym

  Kwas hialuronowy to jeden z najczęściej stosowanych preparatów w medycynie estetycznej. Wiemy, że odpowiednio użyty jest jednym z najlepszych narzędzi w walce ze zmarszczkami, jednak z coraz większym powodzeniem stosuje się go także w korekcji nosa, brody czy... skroni.

 • 6 nietypowych zabiegów z kwasem hialuronowym

  Kwas hialuronowy to jeden z najczęściej stosowanych preparatów w medycynie estetycznej. Wiemy, że odpowiednio użyty jest jednym z najlepszych narzędzi w walce ze zmarszczkami, jednak z coraz większym powodzeniem stosuje się go także w korekcji nosa, brody czy… skroni. O nietypowych zastosowaniach kwasu hialuronowego opowiada dr Andrzej Ignaciuk, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej...

 • Kto zadziera nosek?

  Wąski, zgrabny, lekko zadarty... W głowach często mamy ten sam ideał. Osiągnąć go pomaga nam medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna. Podobieństw nie uniknęły gwiazdy, które poddały się korekcji nosa. Na czym polega sekret poprawki doskonałej?

 • Jak i dlaczego Polki poprawiają swoją urodę?

  Likwidujemy zmarszczki, modelujemy owal twarzy, robimy korekcje nosa czy piersi. Coraz więcej z nas korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W pogoni za pięknem stajemy się też odważniejsze.

 • Operacja plastyczna? To już wyszło z mody

  Jak donosi brytyjskie stowarzyszenie zrzeszające chirurgów plastycznych (The British Association of Aesthetic Plastic Surgeons) operacje plastyczne tracą na popularności. Największy spadek zainteresowania dotyczy zabiegów powiększania piersi i korekty nosa.

 • Operacja plastyczna? Naturalnie!

  ...chciałaby  schudnąć, co czwarta  śni o zgrabniejszych nogach.  To nie koniec listy, bo marzymy również o ładniejszych nosach, piękniejszej skórze, mniej odstających uszach czy kształtniejszych piersiach(...) mięśni prostych czy korekcja nieprawidłowo położonego pępka. Późne macierzyństwo odbija się również na kondycji piersi – im dojrzalsza jest kobieta, tym większy problem z powrotem do dawnej kondycji...

 • Na swoją urodę wydała majątek

  Podobno czasu nie da się zatrzymać. Jednak Jennifer Aniston usilnie próbuje dokonać niemożliwego. I wydaje na to niemałe pieniądze.

 • O czym dzisiaj marzy Polka?

  ...poddać się zabiegom powiększenia biustu (5%), korekcji nosa i powiek (po 3%) . Poprawienie ust oraz korekcja uszu są najmniej popularne (po 1%).   * Badanie Domu Badawczego Maison dla Aviva...

Wideo na temat: korekcja nosa
 • Nieinwazyjna korekcja nosa

  Medycyna estetyczna oferuje możliwość nieinwazyjnej korekcji kształtu nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Zabieg trwa około 15 minut i jego efekty są zauważalne natychmiastowo. Rezultat utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

Dyskusje na temat: korekcja nosa
 • Re: Jak wyleczyć zatoki?

  A czy czasami notoryczne problemy z zatokami nie są spowodowane krzywą przegrodą? Bo z tego co się orientuję, może tak być i wówczas jedynie korekcja nosa (przegrody) może spowodować, że dolegliwości ustąpią.

 • Re: Nieinwazyjna korekcja nosa

  ja miałem strasznie garbaty nos i watpie by nieinwazyjne metody mi go naprawily, skalpel i tyle, zbierałem dwa lata na operacje, robilem u dra Latkowskiego jestem bardzo zadowolony, nos mam jak z obrazka

 • Re: Nieinwazyjna korekcja nosa

  To jeszcze nic... Ja jednemu gosciowi skorygowalem ksztalt nosa w jakies piec sekund i to jedynie przy uzyciu prawej reki.

 • Re: Tak mam chyba tylko ja :)

  korekcja nosa.. tylko nie daj sobie wmowic, ze to taki maly zabieg!!!

 • Re: Magdalena Mielcarz...

  Niestety ale za kilka lat czeka Panią Mielczarz korekcja noska, ja też mam ten typ urody czyli śliczny nosek z malutkim garbkiem i ładne nozdrza.........do czasu.W wieku 46 lat musiałam " swój śliczny nosek" oddać w ręce chirurga, nos zaczął z wiekiem opadać tak właśnie jak u p.Mielcarz a chrząstka nosa przerastać tworząc dwie kulki / vide teraz u p.Mielcarz". Ma garbaty nos z przerostem małżowin

 • Re: Tak mam chyba tylko ja :)

  korekcja nosa.. tylko nie daj sobie wmowic, ze to taki maly zabieg!!! Heluś, ja właśnie wiem, że nie, dlatego moim pierwszym słowem do pana doktora było "never"!

 • Re: Nieinwazyjna korekcja nosa

  Do tego nosa j/w tylko dr Szczyt. A rok to półtora, a nie półtorej. Jasne ? Pani magister ?

 • Re: Nieinwazyjna korekcja nosa

  to nic nie pomogło--uważam,że nos zrobił się jeszcze WIĘKSZY......

 • Re: Nieinwazyjna korekcja nosa

  Straszna głupota ta kobieta nie wie co mówi. Chyba ją porąbało. Taka młoda baba a już się szprycuje. Ciekawe jak będzie wyglądać jej skóra jak będzie miała 53 lata tak jak ja obecnie. Szkoda gadać tylko załapać klienta i skasować dużą kasę od głupich bab.

 • Re: Nieinwazyjna korekcja nosa

  skąd jakiś kontakt do nich wziąć w sprawie doinformowania się co do wyglądu tego zabiegu bądź ewentualnych skutków ubocznych...no i ceny oczywiście....??????