• Informacje na temat:

  korekcja nosa

Artykuły na temat: korekcja nosa
 • Nowe metody korekcji nadwzroczności

  Nasze kłopoty z widzeniem z bliska zwykle zaczynają się około 40. roku życia. Sposoby korygowania tej wady są jednak coraz doskonalsze.

 • Siedem pytań o zatkany nos

  ...powietrza do płuc i niedotlenienia organizmu. 2. Czy uczucie zapchanego nosa może być objawem innych chorób niż infekcja? Często świadczy o alergii, obecności polipów w nosie lub zmianach w jego(...) zdrowia obturacyjny bezdech senny. 3. Co tak naprawdę powinno nas zaniepokoić i skłonić do działania? Jeśli zatkanie nosa utrzymuje się przez dłuższy czas, czyli przez kilka tygodni, to należy...

 • 6 nietypowych zabiegów z kwasem hialuronowym

  Kwas hialuronowy to jeden z najczęściej stosowanych preparatów w medycynie estetycznej. Wiemy, że odpowiednio użyty jest jednym z najlepszych narzędzi w walce ze zmarszczkami, jednak z coraz większym powodzeniem stosuje się go także w korekcji nosa, brody czy... skroni.

 • 6 nietypowych zabiegów z kwasem hialuronowym

  Kwas hialuronowy to jeden z najczęściej stosowanych preparatów w medycynie estetycznej. Wiemy, że odpowiednio użyty jest jednym z najlepszych narzędzi w walce ze zmarszczkami, jednak z coraz większym powodzeniem stosuje się go także w korekcji nosa, brody czy… skroni. O nietypowych zastosowaniach kwasu hialuronowego opowiada dr Andrzej Ignaciuk, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej...

 • Kto zadziera nosek?

  Wąski, zgrabny, lekko zadarty... W głowach często mamy ten sam ideał. Osiągnąć go pomaga nam medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna. Podobieństw nie uniknęły gwiazdy, które poddały się korekcji nosa. Na czym polega sekret poprawki doskonałej?

 • Jak i dlaczego Polki poprawiają swoją urodę?

  Likwidujemy zmarszczki, modelujemy owal twarzy, robimy korekcje nosa czy piersi. Coraz więcej z nas korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W pogoni za pięknem stajemy się też odważniejsze.

 • Jak wybrać oprawki okularowe dla dziecka?

  Problemy ze wzrokiem są coraz częstszym zjawiskiem wśród dzieci. Kiedy założenie okularów okazuje się niezbędne, wielu rodziców koncentruje się na dobraniu odpowiednich szkieł okularowych, często bagatelizując ważną rolę oprawek. Okazuje się, że źle dobrane mogą uniemożliwić prawidłową korekcję wad wzroku. Co warto wiedzieć na temat oprawek okularowych i jak wybrać najbardziej odpowiednie do potrzeb dziecka?

 • Operacja plastyczna? To już wyszło z mody

  Jak donosi brytyjskie stowarzyszenie zrzeszające chirurgów plastycznych (The British Association of Aesthetic Plastic Surgeons) operacje plastyczne tracą na popularności. Największy spadek zainteresowania dotyczy zabiegów powiększania piersi i korekty nosa.

 • Skrzywiona przegroda nosowa

  ...- usunięciu skrzywionego fragmentu przegrody nosa i nadaniu jej właściwego kształtu. Zabieg odbywa się w znieczuleniu ogólnym. Obecnie korekcja przegrody nosowej to najczęściej zabieg endoskopowy(...)Przegroda nosowa dzieli jamę nosa na dwie części, prawą i lewą. Pracują naprzemiennie - filtrują, ogrzewają i nawilżają powietrze, które wdychamy. Niewielkie skrzywienie przegrody nie jest widoczne...

 • Operacja plastyczna? Naturalnie!

  ...chciałaby  schudnąć, co czwarta  śni o zgrabniejszych nogach.  To nie koniec listy, bo marzymy również o ładniejszych nosach, piękniejszej skórze, mniej odstających uszach czy kształtniejszych piersiach(...) mięśni prostych czy korekcja nieprawidłowo położonego pępka. Późne macierzyństwo odbija się również na kondycji piersi – im dojrzalsza jest kobieta, tym większy problem z powrotem do dawnej kondycji...

Wideo na temat: korekcja nosa
 • Nieinwazyjna korekcja nosa

  Medycyna estetyczna oferuje możliwość nieinwazyjnej korekcji kształtu nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Zabieg trwa około 15 minut i jego efekty są zauważalne natychmiastowo. Rezultat utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

Dyskusje na temat: korekcja nosa
 • Re: Jak wyleczyć zatoki?

  A czy czasami notoryczne problemy z zatokami nie są spowodowane krzywą przegrodą? Bo z tego co się orientuję, może tak być i wówczas jedynie korekcja nosa (przegrody) może spowodować, że dolegliwości ustąpią.

 • Re: Nieinwazyjna korekcja nosa

  ja miałem strasznie garbaty nos i watpie by nieinwazyjne metody mi go naprawily, skalpel i tyle, zbierałem dwa lata na operacje, robilem u dra Latkowskiego jestem bardzo zadowolony, nos mam jak z obrazka

 • Re: Nieinwazyjna korekcja nosa

  to nic nie pomogło--uważam,że nos zrobił się jeszcze WIĘKSZY......

 • Re: Nieinwazyjna korekcja nosa

  To jeszcze nic... Ja jednemu gosciowi skorygowalem ksztalt nosa w jakies piec sekund i to jedynie przy uzyciu prawej reki.

 • Re: Nieinwazyjna korekcja nosa

  skąd jakiś kontakt do nich wziąć w sprawie doinformowania się co do wyglądu tego zabiegu bądź ewentualnych skutków ubocznych...no i ceny oczywiście....??????

 • Re: Tak mam chyba tylko ja :)

  korekcja nosa.. tylko nie daj sobie wmowic, ze to taki maly zabieg!!!

 • Re: Magdalena Mielcarz...

  Niestety ale za kilka lat czeka Panią Mielczarz korekcja noska, ja też mam ten typ urody czyli śliczny nosek z malutkim garbkiem i ładne nozdrza.........do czasu.W wieku 46 lat musiałam " swój śliczny nosek" oddać w ręce chirurga, nos zaczął z wiekiem opadać tak właśnie jak u p.Mielcarz a chrząstka nosa przerastać tworząc dwie kulki / vide teraz u p.Mielcarz". Ma garbaty nos z przerostem małżowin

 • Re: Tak mam chyba tylko ja :)

  korekcja nosa.. tylko nie daj sobie wmowic, ze to taki maly zabieg!!! Heluś, ja właśnie wiem, że nie, dlatego moim pierwszym słowem do pana doktora było "never"!

 • Re: Nieinwazyjna korekcja nosa

  Do tego nosa j/w tylko dr Szczyt. A rok to półtora, a nie półtorej. Jasne ? Pani magister ?

 • Re: Nieinwazyjna korekcja nosa

  Straszna głupota ta kobieta nie wie co mówi. Chyba ją porąbało. Taka młoda baba a już się szprycuje. Ciekawe jak będzie wyglądać jej skóra jak będzie miała 53 lata tak jak ja obecnie. Szkoda gadać tylko załapać klienta i skasować dużą kasę od głupich bab.