• Informacje na temat:

  komary jak się pozbyć

Artykuły na temat: komary jak się pozbyć
 • Co zrobić, gdy komary nie dają spać? Skuteczne są elektrofumigatory, czyli urządzenia elektryczne działające na wymienne wkłady. Są też tradycyjne sposoby, by pozbyć się insektów.

 • Migoczące płyty CD na gołębie Zastosuj kilka metod naraz. Na balkonie ustaw zwykły łazienkowy odświeżacz powietrza, połóż kulki naftaliny w kątach i rozwieś płyty CD tak, by odbijały światło. Płyn do płukania ust na komary Komary nie lubią intensywnych zapachów. Do spryskiwacza wlej intensywnie miętowy płyn do...

 • Mrówki, muchy, pająki czy komary to szczególnie uciążliwi intruzi w naszym domu. Nie musimy jednak znosić ich obecności. Zdradzimy wam sposoby, jak się z nimi pożegnać.

 • Komary, a właściwie komarzyce, bo tylko samice tych owadów żywią się naszą krwią, atakują szczególnie zajadle w ciepłe i wilgotne dni, przed zmrokiem. Białko z naszej krwi jest im niezbędne do rozmnażania.

 • Komary. Jak się przed nimi bronić

  ...lub na balkonie warto więc wziąć prysznic. Nie używaj jednak pachnących żeli ani mydeł, bo ich zapach (zwłaszcza kwiatowy i owocowy) może komary przyciągać. Umyj się szarym mydłem. Owady nie lubią(...) zabiją komary. Po ok. 30 minutach wylej zawartość słoika i posprzątaj martwe owady.  Kup elektrofumigator - urządzenie z płynem owadobójczym włączane do kontaktu (ok. 20 zł). Wydobywające się z niego...

 • Jak pozbyć się myszy, owadów i mrówek

  Chcesz wypocząć w swoim domu lub ogródku, ale męczące owady i uciążliwe gryzonie nie dają Ci spokoju? Dowiedz się, co zrobić, by nieproszeni goście szybko wynieśli się pod inny adres.

 • Żeby nie swędziało, czyli domowe sposoby na ukąszenie komarów

  Jak uchronić się przed uporczywym swędzeniem, gdy ugryzie nas komar? Jak uniknąć zaczerwieniania i bąbla? Najłatwiej specyfikiem z apteki. Jeśli jednak nie masz maści przy sobie, albo po prostu wolisz naturalne metody, podpowiadamy, jak pozbyć się ukąszenia domowym sposobem.

 • Bardzo chętnie sięgamy po preparaty odstraszające komary, meszki czy kleszcze. Niestety, wiele z nich zawiera toksyczny składnik biobójczy,...

 • Jak się obronić przed owadami na urlopie

  Są wszędzie: w lasach, na łąkach, nad jeziorami. Od owadów uciec się nie da, warto zatem wiedzieć, jak się przed nimi chronić.

 • Domowe sposoby na komary

  Tegoroczna plaga komarów uprzykrza letnie wieczory na świeżym powietrzu. Środki, które mają je odstraszać albo są nieskuteczne, albo odstraszają swoim zapachem ludzi. Są jednak bardziej aromatyczne i naturalne metody na pozbycie się owadów - zioła.

Wideo na temat: komary jak się pozbyć
 • Jak pozbyć się z domu komarów? Genialny sposób, który zawsze działa

  Komary - te uciążliwe owady nieodłącznie kojarzą się z latem. Są niemal wszędzie, trudno je wszystkie wyłapać, zamykanie okien nie zawsze pomaga... Nie ma jednak nic bardziej denerwującego niż komar, który bzyczy nad uchem, kiedy próbujemy zasnąć! Jak skutecznie pozbyć się komarów z domu? Jest mnóstwo sposobów, by próbować się uchronić przed komarami, lecz tylko jeden skuteczny. Zobaczcie, jak