• Informacje na temat:

  kolory dla typu urody zima

Artykuły na temat: kolory dla typu urody zima
 • Jak dobierać kolor włosów do typu urody?

  Natura wcale nie jest nieomylna, na szczęście jej błędy da się naprawić. Czujesz się jak szara myszka? Dowiedz się, jak dobrać kolor włosów pasujący do twojej urody.

 • Poznaj swój typ urody i świadomie dobieraj kolory

  Czysta wiosna jak Nicole Kidman, chłodne lato jak Angelina Jolie, ciepła jesień, a może ciemna zima jak Demi Moore? Czy wiesz, jakim typem urody jesteś? Sprawdź i dowiedz się, w jakich kolorach poczujesz się najlepiej.

 • ...ubrania w kolorze złotego brązu i koralowego różu. Najpiękniejszy jednak jest dla Ciebie karmin. 2. LATO: Przyciągasz wzrok uroczą porcelanową cerą? Twoje oczy są przepełnione szarością z odcieniami zieleni lub morskiej głębi, a platynowe włosy pięknie lśnią w słońcu? Jeśli tak, jesteś latem. Twoje kolory to pastele. 3. JESIEŃ: Rude, brązowe, choć czasami nawet czarne włosy, ale w ciepłym...

 • ...włosy pięknie lśnią w słońcu. Idealne kolory dla lata to delikatne pastele. Jesień charakteryzują brązowe, choć czasami nawet czarne włosy, ale w ciepłym odcieniu. Ma złote piegi, cerę wrażliwą i błyszczące kocie oczy. Ten romantyczny typ doskonale współgra z nasyconymi barwami głębokiej zieleni, brązu, pomarańczy i czerwieni (odcieniami jesiennych liści). Zima to typ Królewny Śnieżki...

 • Typ urody a makijaż

  Wiosna, lato, jesień, zima to nie tylko pory roku - analizując kolor włosów i oczu oraz odcień skóry, wpisujemy się w jeden z czterech typów urody. W ten sposób możemy dobrać odpowiednią dla naszej urody paletą kolorystyczną makijażu i garderoby, która podkreśli atuty i pozwoli uniknąć niekorzystnych wyborów.

 • Jedzenie dla urody i zdrowia zimą

  ..., jaką daje zima - to szansa, by wspomóc nadnercza pożywnymi posiłkami i odpoczynkiem.

 • Żywe kolory i printy w sezonie wiosenno-letnim

  Zbliża się wiosna, wkrótce wszystko rozkwitnie, więc i w naszych szafach powinno być coraz bardziej kolorowo. Pora zerwać z jesienno-zimową czernią i szarością. Jakie kolory i printy będziemy niedługo nosić?

 • Kolory sezonu

  Która z najmodniejszych barw jest dla ciebie? To zależy, czy twój typ urody to lato, jesień, wiosna czy zima. Nasza ekspertka pomaga to ustalić.

 • Rozszyfruj kolory – jaka bielizna pasuje do Twojej karnacji?

  Aby stać się ekspertką w dziedzinie kolorystyki, warto odświeżyć wiedzę z zakresu odcieni karnacji. Na pewno wiesz, że wyróżniamy cztery typy urody kobiecej, reprezentujące pory roku: wiosnę, lato, jesień, zimę. Każdy inny ale każdy oryginalny i wymagający indywidualnego podejścia w stylizacji. Sprawdź, czym się charakteryzują, a łatwiej dobierzesz bieliznę, w której poczujesz się jak bogini.

 • Biżuteria inspirowana zimą

  Zima raczej nie kojarzy się z zawieraniem ślubów - niepewna pogoda, temperatury mocno poniżej zera, słońce z wahaniem wygląda zza szarych chmur. Jednak możemy sparafrazować znane powiedzenie i rzec: zima wcale nie jest taka zła.

Dyskusje na temat: kolory dla typu urody zima
 • Re: Popielaty - kolor maskujący

  Uroda typu lato i zima, to chłodne typy urody, dlatego popielaty jest jak najbardziej wskazany dla ludzi z urodą typu lato. Uroda typu wiosna i jesień, to ciepłe typy urody i akurat ludzie z takim typem urody mogą sobie odpuścić popiele, szarości. Połączenie jasnego popielatego z bladoróżowym, to zjawiskowe, genialne połączenie, ale wcale nie jest najgorzej, kiedy popielaty połączymy z łososiowym