• Informacje na temat:

  kolor przewodni

Artykuły na temat: kolor przewodni
 • Wesele w stylu rustykalnym, nowoczesnym czy vintage? Motywy i kolory przewodnie

  Wybierając styl wesela skupiasz się na najważniejszych elementach – wystroju sali bankietowej, sukni ślubnej, dekoracjach i muzyce. Okazuje się jednak, że to małe szczegóły, kolorystyczne wstawki i odcienie kwiatów budują cały nastrój wesela. Bez ich dopracowania przyjęcie może stracić swój charakter i zatrzeć się w pamięci gości. Przecież po jakimś czasie zostaje nam tylko barwne wspomnienie...

 • Potęga koloru

  Powszechnie znany stereotyp głosi, że mężczyźni odróżniają dwa kolory: ładny i brzydki. Niech ten krzywdzący pogląd nie przeszkodzi panom młodym w rozważnym dobieraniu ubioru. Kolor ma ogromne znaczenie i decyduje, czy w dniu ślubu będzie się wyglądać korzystnie czy… brzydko.

 • Wyrazić siebie: motyw przewodni na weselu

  ...przewodni jest właśnie tym, co pozwoli spiąć całe wesele w całość. Wystarczy skupić się na jednym łączącym was jako parę elemencie - może to być wspólny ulubiony kolor albo pasja, np. kino - potem(...) ten jeden idealny element. Gdy nadal będziecie mieć jakieś trudności, zawsze możecie sięgnąć po klasyczne rozwiązanie i wyprawić wesele urządzone pod dyktando jednego, dwóch kolorów przewodnich lub...

 • Aranżacja stołu weselnego: kolor niebieski jako motyw przewodni

  Niebieski to kolor bezchmurnego nieba i bezkresnego morza. Dla każdej pary błękit nieba to wymarzona oprawa uroczystości, ale nie tylko...

 • Koral - kolorem roku 2019

  Ten ożywczy i oddający radość życia kolor oczarowuje ciało i umysł - tak o kolorze Living Coral mówią przedstawiciele Pantone. To właśnie ten odcień będzie nam towarzyszył w 2019 roku.

 • Modny kolor sezonu

  Myślę wiosna - widzę zieleń, czuję zapach najpiękniejszych kwiatów, razem z naturą budzę się do życia. Czy można wyobrazić sobie lepszą porę roku na ceremonię ślubną, gdy wszystko zaczyna żyć i razem z całym światem para młoda wstępuje na nową drogę życia? Możemy wtedy czerpać swoje inspiracje do oprawy kwiatowej i kolorystycznej ślubu oraz wesela prosto z odradzającej się natury.

 • Ulubiony kolor aniołów

  Ma pani ulubioną paletę kolorów... Joanna Tokarczyk: Dobrze mi się maluje w ciepłych kolorach. Czerwony to mocna energia, to seksualność, to także kundalini. Różowy to kolor miłości, który działa(...), że to ulubiony kolor aniołów. I rzeczywiście w połączeniu z czerwienia daje wspaniałą ciepłą atmosferę. Czyli to ma być sztuka o pogodnym przekazie? Joanna Tokarczyk: Tak. Stąd...

 • Makijażowe "zielono mi"

  W tym roku kolorem przewodnim według Pantone jest kolor zielony. Kolor dający nadzieję i przywołujący kontakt z naturą doskonale sprawdzi się w modzie i designie. Jak wykorzystać go w makijażu, zdradza makijażysta Chris Sams.

 • Trzy najmodniejsze duety kolorystyczne - trendy ślubne 2018

  Trendy ślubne 2018 to obecnie najpopularniejszy temat dla panien młodych przyszłego sezonu. Dotyczy to nie tylko sukien ślubnych ale też całości pomysłu na wesele. Całość przygotowań i planów warto zacząć od wyborów kolorów przewodnich, od ich zestawień oraz dopasowania pomysłów do miejsca na wesele i jego charakteru.

 • Gangsterska noc czy impreza hawajska? Wybierz tematykę na Sylwestra

  Maskarada jak w Wenecji, Sylwester w gorących rytmach samby albo gangsterska noc – to tylko niektóre pomysły na tematyczną imprezę sylwestrową. W tym roku Sylwester z motywem przewodnim to prawdziwy hit!

Zdjęcia na temat: kolor przewodni
Wideo na temat: kolor przewodni
 • Wiosenna kuchnia Andrzeja Polana

  Wiosenna aura zainspirowała szefa kuchni Andrzeja Polana do przygotowania potraw, których motywem przewodnim jest kolor zielony. Przyrządził bezę z kruszonką z zielonym sosem, dorsza marynowanego w zielonym ogórku, jabłku i selerze naciowym oraz kurczaka z warzywami.

Dyskusje na temat: kolor przewodni