• Informacje na temat:

  kokarda na koszulce

Artykuły na temat: kokarda na koszulce
 • Biała koszula w wersji wizytowej

  ​To podstawa w garderobie każdej kobiety. Ponadczasowa i elegancka. Może być klasyczna, o męskim kroju, ale równie dobrze sprawdzają się wariacje na jej temat - z marszczeniami, haftami i innymi ozdobnikami, ze stójką lub kołnierzykiem. Jeśli nie masz pomysłu na świąteczną stylizację, pomyśl czule o białej koszuli.

 • Wiosenny weekend w modnym mieście

  Wiosenna aura zagościła na dobre w przyrodzie i w naszych garderobach. Nowa pora roku sprzyja spotkaniom z bliskimi poza domowym zaciszem. Umawiamy się w modnych miejscach na mieście i korzystamy ze sprzyjającej pogody. Porządki w szafie po zimie to idealna okazja, by zaopatrzyć się w nowe, stylowe elementy garderoby. Zobacz propozycje wiosennych stylizacji, które będą doskonałą inspiracją, by wiosną wyglądać modnie na mieście!

 • Karnawałowe trendy 2017

  Podczas karnawału disco będzie królować nie tylko na parkietach, bowiem przebojem wraca moda na dyskotekowe stylizacje. Świecidełka, metaliczne tkaniny, przezroczystości, czyli wszystko, co kojarzy się z szampańską zabawą do białego rana. Sprawdźcie, co powinno znaleźć się w waszej karnawałowej garderobie.

 • Zakaz kochania

  Czy miłość może być niemoralna? Zła? Przecież to serce wybiera, nie rozum. Anka zakochała się w ojcu swojego męża. Matylda w księdzu, który otoczył ją opieką. Zuzanna w bliskim kuzynie. Znalazły w tych związkach coś, czego nie dali im inni mężczyźni. Tylko jak kochać z poczuciem winy? A może zakazany owoc smakuje najlepiej?

 • Metamorfozy Bossa

  Przemysław Saleta, Reni Jusis, Ewelina Flinta, Andrzej Sołtysik, małżeństwo Odetta Moro-Figurska i Michał Figurski oraz, debiutująca w roli modelki, Kazimiera Szczuka zaprezentowali przy okazji najnowsze trendy Hugo Boss wiosna/lato 2007. Przemysław Saleta wystąpił w jasnym garniturze i zielonej koszulce, Reni Jusis w zwiewnej, pastelowej sukience, Ewelina Filnta na wybiegu pojawiła się z ogromną...

 • W sobotę pełniłam ważna funkcję. Byłam świadkiem na ślubie Ang.  Tak długo czekała na oświadczyby Ł., tak szybko minął ponad rok od czasu zaręczyn do ślubu......

 • W życiowej roli

  Feministka po latach zostaje szczęśliwą gospodynią domową. Dziewczyna z tradycyjnego domu ostrzy pazury i wprowadza dyktaturę. Z cichej myszki wyrasta liderka w związku. Życie czasem potwierdza, a czasem weryfikuje nasze wyobrażenie o małżeństwie. Jaką żoną jest Polka? Pięć historii kobiet dowodzi, że „wszystko płynie”. Zmieniają się role, poglądy, układ sił. Coś jednak jest pewne: to, że nie ma jednego modelu szczęścia i że najważniejsza jest miłość.

 • Korzenie zapuszczam w asfalt

  Bilet w jedną stronę. Tak myślały, jadąc z małej miejscowości do Warszawy. Bo jeśli się nie uda, nie ma dokąd wracać. Wymarzone pracownice. Często znienawidzone koleżanki. Dziewczyny z prowincji, które robią karierę w dużych firmach. Janczarki gotowe na nadgodziny i grę nie fair. Awans, służbowe auto - to cel. Grażyna i Ula mówią o zyskach. I cenie, jaką zapłaciły za marzenia. Bardzo chcą wierzyć, że bilans wychodzi na plus.

 • Oszukane serca

  Mnie to nie dotyczy, myślisz. Uważaj. Badania pokazują, że co trzeci Polak i co czwarta Polka zdradza.

 • Oszukane serca

  Mnie to nie dotyczy, myślisz. Uważaj. Badania pokazują, że co trzeci Polak i co czwarta Polka zdradza.