• Informacje na temat:

  kokarda jak zrobic

Artykuły na temat: kokarda jak zrobic
 • Jak zrobić wieniec adwentowy?

  Przygotowany połową grudnia, będzie cieszył oko przez cały miesiąc i wprowadzi do domu niezwykłą bożonarodzeniowa atmosferę. Adwentowy wieniec – radzimy, jak zrobić go krok po kroku.

 • Jak samodzielnie zrobić naszyjnik

  Szukam jakiegoś nietypowego naszyjnika. Gdzie go znajdę? Malwina z Gorzowa...

 • Atmosferę na randce na pewno podgrzeje bukiet kwiatów w gorących odcieniach czerwieni i pomarańczy. Można zrobić go z jaskrów, róż, gerberów i tulipanów. Warto też dodać frezje – mają pobudzający zmysły zapach.

 • .... Zwłaszcza pełne i papuzie. Jak to zrobić? Przygotuj kilkanaście tulipanów różnej długości, 2-3 gałązki lilii i kilka gałązek kangurzej łapki (też z kwiaciarni) – wszystkie różowoczerwone. Wazon(...), komodzie, podłodze. Jak to zrobić? W małej balii z blachy ocynkowanej (sprawdź, czy nie masz takiej sprzed lat na pawlaczu lub na strychu) rozłóż gałęzie, aby utworzyły stelaż dla kwiatów...

 • Jak niebanalnie zapakować prezent?

  Jak efektownie zapakować prezent w szary papier, czy elementy ozdobne mogą być również smaczne i czy zawsze prezent wymaga dodatkowego pudełka? Przedstawiamy nietuzinkowe sposoby na opakowanie świątecznych podarków.

 • Panna młoda jak z wybiegu...

  .... Choć nie sposób zaprzeczyć, że ślub należy do wyjątkowych wydarzeń w życiu, w wyborze ślubnej kreacji nie warto kierować się wymaganiami otoczenia czy jakimikolwiek narzuconymi z góry zasadami, które(...) o minimalistycznej formie, a zarazem uszytej ze szlachetnych, wysokiej jakości materiałów. Podpatrując trendy z wybiegów, warto zainspirować się choćby prostą i jednocześnie niezwykle szykowną, drapowaną...

 • Pierwsze dobre wrażenie uda się zrobić tylko raz. Dlatego to, jak opakujemy prezent i jak go wyeksponujemy, jest takie ważne(...) dodatki Najlepiej wykorzystać go do prezentów „łatwych” do opakowania, jak książki, kosmetyki w kartonikach czy zabawki. Cuda wyczarujemy nawet ze zwykłego papieru do prezentów. Możemy połączyć dwa...

 • To one uczyły Polki, jak się ubierać. Ikony przedwojennej mody

  Greta Garbo, Gloria Swanson i Clara Bow? Bynajmniej! Prawdziwe elegantki w II Rzeczpospolitej marzyły raczej, by wyglądać jak Pola Negri, Jadzia Smosarska lub Zula Pogorzelska. Poznajcie kobiety, które niemal sto lat temu pokazały Polkom, jak się ubierać.

 • Intrygujące opakowanie to połowa sukcesu pod choinką! Zdradzamy, jak pięknie i samodzielnie zapakować prezent.

 • Nie potrzebujesz wyjątkowych umiejętności i narzędzi, by zmienić zwykłe gumowce w niezwykle stylowe obuwie.

Wideo na temat: kokarda jak zrobic
 • Jak zrobić kokardę?

  Maja Popielarska zaprezentowała różne sposoby pakowania prezentów. Popielarska doradziła również, by wykorzystywać materiały, które mamy już w domu. Podpowiedziała m.in jak poradzić sobie z zapakowaniem niewymiarowych lub wielkich prezentów.

Dyskusje na temat: kokarda jak zrobic
 • Re: Piątek

  kokarda- mama mojego kolegi zawsze mówiła, ze najgorsze z dzieci to to najstarsze czyli mąż. a tak poważnie jeśli kobieta stara sie na każdym kroku pokazywac jak dobra jest Panią domu to poprostu fcaet nie czuje potrzeby interesowac się zakupami itp. Ja jestem zła żonai jak wyjeżdzam czy nie moge zrobic zakupów przynajmnije mam pewność, ze zostaną zrobione dobrze.

 • Re: Piątek

  kokarda- mama mojego kolegi zawsze mówiła, ze najgorsze z dzieci to to najstarsze czyli mąż. a tak poważnie jeśli kobieta stara sie na każdym kroku pokazywac jak dobra jest Panią domu to poprostu fcaet nie czuje potrzeby interesowac się zakupami itp. Ja jestem zła żonai jak wyjeżdzam czy nie moge zrobic zakupów przynajmnije mam pewność, ze zostaną zrobione dobrze. :)