• Informacje na temat:

  kokarda jak zrobic

Artykuły na temat: kokarda jak zrobic
 • Jak zrobić wieniec adwentowy?

  Przygotowany połową grudnia, będzie cieszył oko przez cały miesiąc i wprowadzi do domu niezwykłą bożonarodzeniowa atmosferę. Adwentowy wieniec – radzimy, jak zrobić go krok po kroku.

 • Jak samodzielnie zrobić naszyjnik

  Szukam jakiegoś nietypowego naszyjnika. Gdzie go znajdę? Malwina z Gorzowa...

 • Atmosferę na randce na pewno podgrzeje bukiet kwiatów w gorących odcieniach czerwieni i pomarańczy. Można zrobić go z jaskrów, róż, gerberów i tulipanów. Warto też dodać frezje – mają pobudzający zmysły zapach.

 • .... Zwłaszcza pełne i papuzie. Jak to zrobić? Przygotuj kilkanaście tulipanów różnej długości, 2-3 gałązki lilii i kilka gałązek kangurzej łapki (też z kwiaciarni) – wszystkie różowoczerwone. Wazon(...), komodzie, podłodze. Jak to zrobić? W małej balii z blachy ocynkowanej (sprawdź, czy nie masz takiej sprzed lat na pawlaczu lub na strychu) rozłóż gałęzie, aby utworzyły stelaż dla kwiatów...

 • Jak niebanalnie zapakować prezent?

  Jak efektownie zapakować prezent w szary papier, czy elementy ozdobne mogą być również smaczne i czy zawsze prezent wymaga dodatkowego pudełka? Przedstawiamy nietuzinkowe sposoby na opakowanie świątecznych podarków.

 • Pierwsze dobre wrażenie uda się zrobić tylko raz. Dlatego to, jak opakujemy prezent i jak go wyeksponujemy, jest takie ważne(...) dodatki Najlepiej wykorzystać go do prezentów „łatwych” do opakowania, jak książki, kosmetyki w kartonikach czy zabawki. Cuda wyczarujemy nawet ze zwykłego papieru do prezentów. Możemy połączyć dwa...

 • Intrygujące opakowanie to połowa sukcesu pod choinką! Zdradzamy, jak pięknie i samodzielnie zapakować prezent.

 • Nie potrzebujesz wyjątkowych umiejętności i narzędzi, by zmienić zwykłe gumowce w niezwykle stylowe obuwie.

 • Anna Dziewit-Meller: Jestem feministką, bo jak mogłabym nie być?

  Napisała książkę dla dzieci o ważnych kobietach w historii Polski, bo - jak mówi - o wzorcach należy mówić od wczesnego dzieciństwa. Z Anną Dziewit-Meller rozmawiamy o jej książce "Damy, dziewczyny, dziewuchy".

 • Jak przystroić choinkę na święta

  Prosto z baśni Andersena Ptaki, ryby, pingwiny – zwierzaki sprawiają wrażenie, jakby czekały, aż spełni się magia wigilijnego wieczoru. Czaru świątecznej dekoracji dodają lampki wyglądające jak(...). Dobierz ozdoby w dowolnej formie, ważne, by były czerwone. Bombki ze sklepu możesz dopełnić gwiazdkami, które wytniesz z filcu lub kartonu. Ważny jest stojak – tu pasuje kolor drewna. Co powiesz na...

Wideo na temat: kokarda jak zrobic
 • Jak zrobić kokardę?

  Maja Popielarska zaprezentowała różne sposoby pakowania prezentów. Popielarska doradziła również, by wykorzystywać materiały, które mamy już w domu. Podpowiedziała m.in jak poradzić sobie z zapakowaniem niewymiarowych lub wielkich prezentów.

Dyskusje na temat: kokarda jak zrobic
 • Re: Piątek

  kokarda- mama mojego kolegi zawsze mówiła, ze najgorsze z dzieci to to najstarsze czyli mąż. a tak poważnie jeśli kobieta stara sie na każdym kroku pokazywac jak dobra jest Panią domu to poprostu fcaet nie czuje potrzeby interesowac się zakupami itp. Ja jestem zła żonai jak wyjeżdzam czy nie moge zrobic zakupów przynajmnije mam pewność, ze zostaną zrobione dobrze.

 • Re: Piątek

  kokarda- mama mojego kolegi zawsze mówiła, ze najgorsze z dzieci to to najstarsze czyli mąż. a tak poważnie jeśli kobieta stara sie na każdym kroku pokazywac jak dobra jest Panią domu to poprostu fcaet nie czuje potrzeby interesowac się zakupami itp. Ja jestem zła żonai jak wyjeżdzam czy nie moge zrobic zakupów przynajmnije mam pewność, ze zostaną zrobione dobrze. :)