• Informacje na temat:

  kłótnie rodzenstwa

Artykuły na temat: kłótnie rodzenstwa
 • Pięć ważnych tematów, które powinno omówić dorosłe rodzeństwo

  Dorastaliście razem, więc myślisz, że wiecie o sobie wszystko i rozumiecie się bez słów. Są jednak sprawy, o których zapominamy, lub takie, które wywołują silne emocje. Warto o nich porozmawiać, by uniknąć problemów w przyszłości.

 • Kłótnie, które ranią - i jak im zaradzić

  ...opanowanie sposobów ich unikania. Szkodliwe nawyki: Zarzuty i oskarżenia Kłótnie polegające na wzajemnym oskarżaniu się naruszają waszą więź. "Nigdy nie pomagasz w domu", "Znowu zapomniałeś zatankować...

 • Brad Pitt i Angelina Jolie chcieli mieć 12 dzieci

  Para jest bardzo zajęta rozwijaniem kariery i wychowywaniem dzieci.

 • Jak ułożyć święta na nowo, gdy w życiu zachodzą zmiany

  Rozwodzimy się, rodzice odchodzą, dzieci idą na swoje. O tym, jak zorganizować wtedy Boże Narodzenie, rozmawiamy z psycholog Ewą Woydyłło.

 • Enrique Iglesias: Związki to trudna sprawa

  Enrique Iglesias pracuje nad nową płytą i powróci do Polski ponownie po wyprzedanym w grudniu ubiegłego roku koncercie w Krakowie. Niedawno ukazała się jego piosenka o kryzysie uczuciowym w relacji z Anną Kurnikową. - Związki to trudna sprawa - mówi piosenkarz.

 • Joanna Brodzik: Cenny kapitał na całe życie

  Ma partnera, na którym może polegać, i wspaniałych synów. Poświęca im dużo czasu, bo wie, że to najważniejsze, co można dać dziecku. Ona dostała przed laty ten podarunek od babci.

 • Annie Leibovitz: Niespokojne oko

  ​Fotografowała najważniejsze osoby na świecie: królową Elżbietę, Baracka Obamę, Jacka Nicholsona, Meryl Streep, Michaela Jacksona, Demi Moore. Sławę zyskała już jako dwudziestoparolatka - pokazała kulisy trasy koncertowej Rolling Stonesów. Kiedy osiągnęła sukces komercyjny, zajęła się minimalistycznymi, intymnymi projektami autorskimi. Annie Leibovitz. W pracy z gwiazdami nieznosząca sprzeciwu dyktatorka. Prywatnie delikatny i refleksyjny wrażliwiec.

 • Księżna ze smutnej bajki

  20 lat od śmierci lady Diana znów zabiera głos – Brytyjczycy obejrzeli nagrania, na których księżna Walii opowiada o intymnych szczegółach małżeństwa z księciem Karolem. „Mitomanka i manipulatorka”, mówią jedni, „dobra, nieskazitelna”, oceniają inni. Paradoks, że mimo tylu źródeł księżną wciąż otacza tajemnica. Jaka naprawdę była Diana? – pytamy Magdalenę Niedźwiedzką, autorkę trylogii o Karolu, Dianie i Camilli.

 • Vivienne Westwood: Jak znudziłam się punkiem

  ..."Rock" lub "Venus"). To były zaczątki tego, co w połowie lat 70. zaczęto nazywać punkiem. Na razie był rok 1972. Vivienne i Malcolm coraz trudniej się dogadywali. Wciąż wybuchały kłótnie. McLaren(...) konkurenta i domagał się wysłania chłopców do szkół z internatem (co w końcu się stało). Kłótnie i krzyki ustawały tylko nad maszyną do szycia. Wspólna praca nad projektami T-shirtów, spodni i sukienek...

 • Dlaczego kobiety tkwią w przemocowym związku: Siedem przyczyn

  ...powoduje awanturę. Często zaczyna pić więcej alkoholu, przyjmować narkotyki lub inne substancje zmieniające świadomość. Poniża ofiarę, prowokuje kłótnie. Sprawia wrażenie, że nie panuje nad swoim...

Dyskusje na temat: kłótnie rodzenstwa
 • Re: Zalety rodziny wielodzietnej

  Bzdurny i mocno naciągany arytykuł. W dużej rodzinie ciężko o uwagę rodziców przez co dzieci czują się niekochane i niewidzialne, bo często skupiają się na najmłodszych, poza tym to wieczny chaos, zamęt, bójki, kłótnie, skarżenie, podpuszczanie starszych na młodszych.. można by tak długo wymieniać! Wieczny stres, brak pieniędzy i bieda. I to że ktoś miał sporo rodzenstwa, nie znaczy ze będzie