• Informacje na temat:

  klocenie sie

Artykuły na temat: klocenie sie
 • "Sporo się kłócimy"

  Maja Ostaszewska chroni swoją prywatność, nie pokazuje publicznie dzieci. Od kilkunastu lat tworzy udany związek z ich ojcem, Michałem Englertem.

 • Jak się mądrze kłócić

  ...zachowanie jako egoistyczne i niewłaściwe. Upominają malucha, aby "tak nie robił". W ten sposób, w procesie wychowania, uczymy się zastępować słowo "ja" słowem "ty". To jest bardziej pożądane...

 • Kłóćmy się na zdrowie!

  Sprzeczki bywają zwykle przykre, to fakt. Ale czasem warto wyrzucić z siebie żal i złość, by znów iść zgodnie przez życie. Podpowiadamy, jak się kłócić, żeby związek na tym skorzystał, a nie stracił.

 • W małżeństwie trzeba umieć się kłócić

  ...nie zawsze muszą mieć taki właśnie wydźwięk. Bo kłótnia niesie oczyszczenie. Bywa jak słońce po ulewie czy jak dzień po nocy. Tylko aby tak było, trzeba wiedzieć, jak się kłócić. Nawet jeśli powodem(...) zwyczajnie nie akceptuje naszych żądz. A może nie potrafimy rozmawiać o swoich oczekiwaniach i unikamy seksu, jak ognia. Z czasem rodzi się frustracja? W seksie jest tyle magii, ma on tyle twarzy, że zawsze...

 • Woleli się rozstać niż kłócić

  ...końca pełnił dyżur spikera, śpiąc na podłodze pod ostrzałem - mówi jego syn, Kot Przybora. Po wojnie znów wpadli na siebie w radiu. - Wyróżniali się wdziękiem, dowcipem, elegancją, która tkwiła nie(...) czuł ogromną frajdę, która go napędzała - wspomina Wiesław Gołas.- Obaj panowie potrafili mocno spierać się, najczęściej o teksty, ale wszystko można było sobie powiedzieć. Wszystko - w sensie...

 • Dlaczego ciągle się kłócimy

  Z tej wielkiej miłości zrobiło się wielkie nic! Ostatnio ciągle jest między nimi źle. Kłócą się o byle co.

 • Jak rozmawiać, by nie kłócić się o pieniądze?

  ...lekką rękę do wydawania pieniędzy? Ledwo starcza wam do końca miesiąca, lecz on zawsze znajdzie sposób, żeby uszczknąć dla siebie jakąś sumę. Albo przynosi do domu niepotrzebny gadżet, który kupuje(...). Efekt? Jesteście na siebie źli, lecz problem nadal pozostaje. Prawdopodobnie za miesiąc sytuacja się powtórzy. Mąż znowu wyda za dużo, ty pospieszysz na ratunek, nie omieszkając zmyć mu głowy za...

 • Kaley Cuoco i Ryan Sweeting codziennie się ze sobą kłócili zanim podjęli decyzję o rozstaniu

  Aktorka znana z serialu "Teoria wielkiego podrywu" ogłosiła niedawno, że rozwodzi się z tenisistą po 22 miesiącach małżeństwa. Przyjaciele pięknej blondynki nie są zaskoczeni tą informacją i twierdzą, że prywatnie aktorka jest niezmiernie kłótliwą osobą.

 • O co najczęściej kłócimy się w związku

  Pieniądze, dzieci, teściowie... Spierają się o to wszystkie małżeństwa. Ważne jest JAK to robimy. Dobre kłótnie pomagają nam zbliżyć się do siebie, a złe po prostu szkodzą.

 • Jak się mądrze kłócić?

  Spory zdarzają się w każdym związku. Ważne, by unikać kłótni, kiedy to możliwe, wychodzić bez szwanku z tych, które są nie do uniknięcia, i wyciągać z nich właściwe wnioski. Można się tego nauczyć.

Zdjęcia na temat: klocenie sie
Wideo na temat: klocenie sie
 • Kajra szczerze o życiu ze Sławomirem: Ciągle się kłócimy

  Kajra, żona Sławomira Zapały, przyznała, że wbrew pozorom ich wspólne życie nie jest sielanką. - Kłócimy się cały czas. Oczywiście, że jest to trudne. Mamy ustalone zasady, że Sławomir ma ostatnie zdanie zwłaszcza w muzycznych sprawach, a w całej reszcie ja - wyznała. Dodała, że lubią razem pracować. Czy decyzja o ślubie była bardzo przemyślana? Źródło: WideoPortal Dostawca: x-news

 • Dawid Woliński: Cały czas kłócimy się przy wyborze uczestników

  Pierwsze castingi do najnowszego sezonu "Top Model" zakończone. Dawid Woliński opowiedział co działo się podczas wyborów nowych uczestników. - Marcin ma swoje zachwyty, Asia i Kasia mają swoje. Mnie zauroczyli przebojowi i energetyczni uczestnicy - wyznał Woliński. (Źródło: Agencja TVN/ x-news)

 • Przy podziale majątku zwykle kłocimy się o drobiazgi

  Paprotka, skrzynka na kwiaty, dywanik - przy podziale majątku, największe awantury, często wybuchają właśnie o drobne przedmioty. Jak twierdzi Katarzyna Lengren, te kłótnie świadczą o tym, że rozwodzący się małżonkowie ciągle jeszcze chcą mieć ze sobą kontakt.

Dyskusje na temat: klocenie sie
 • -

  -

  nazwac sie expertem, ale jak dla mnie to jest walka z wiatrakami, bo nigdy nie uda nam sie byc wazniejszymi niz mamusie naszych facetow i klocenie sie o to nie przyniesie zadnego skutku. Ja sama dzis(...) ma wolny weekend i wstaje o 6 rano zeby zrobic doroslemu synusiowi sniadanie! Z tym sie po prostu nie da konkurowac, bo ja za cholere taka nie bede!