• Informacje na temat:

  klienci

Artykuły na temat: klienci
 • Starbucks ozłoci stałych klientów

  Gwiazdki za zakupy Nowe możliwości i jeszcze więcej korzyści czeka od teraz na stałych klientów Starbucks! Popularna sieć kawiarni zmienia swój program lojalnościowy, w ramach którego klienci(...) możliwość bezpłatnej wymiany klasycznego espresso na napój przygotowany na bazie ziaren z aktualnej oferty sezonowej. Złoci klienci Starbucks Dotychczasowi użytkownicy My Starbucks Rewards...

 • Kosmetyki, tak jak i inne produkty, warto kupować zawsze w tych samych sklepach. Jako stali klienci możemy liczyć na zniżki i darmowe próbki. Jeśli przez...

 • Na co zwracają uwagę klienci podczas wyboru sklepu internetowego?

  W dobie Internetu coraz więcej osób przenosi swoje zakupy świąteczne i nie tylko do sieci. Wybór sklepów internetowych jest ogromny, dlatego przedsiębiorcy walczą o klienta na różnych poziomach. Oto, co ważne jest dla konsumenta i co decyduje o jego wyborze.

 • 40 klientów dziennie

  Przyjmowały dziesiątki mężczyzn dziennie. Nie miały urlopów. Nie mogły odejść z pracy. Za krzywdę, która im wyrządzono nigdy nie otrzymały odszkodowania. Wojenne prostytutki. O ich losach, a także o przemocy seksualnej w czasie II wojny światowej, opowiada Maren Roger, historyczka, autorka książki „Wojenne związki. Polki i Niemcy podczas okupacji”.

 • Kobiety i mężczyźni to zupełnie inni klienci

  Zakupy robią już nie tylko kobiety, lecz także coraz częściej mężczyźni. Według sondaży Silesia City podczas jednorazowej wizyty w galerii handlowej panowie wydają ok. 199 zł, gdy tymczasem panie 174 zł.

 • Projektanci BOHOBOCO dla klientów sieci Biedronka

  Od 30 listopada w wybranych sklepach sieci Biedronka można będzie nabyć wyjątkowe komplety pościeli stworzone przez duet projektantów BOHOBOCO. Produkty mogą nie tylko stać się atrakcyjnym elementem wystroju sypialni, ale także stanowią ciekawą propozycję na świąteczny prezent.

 • Zakupy kartą kredytową a profity dla klientów

  Karty kredytowe powoli są chętniej wybierane przez Polaków, którzy ciągle mają obawy, dotyczące korzystania z kart. Coraz bardziej rozwijająca się sieć programów lojalnościowych, powiązanych z kartą kredytową, sprawia, że patrzymy na te produkty dużo przychylniejszym okiem niż kiedyś.

 • Medycyna estetyczna bardzo się skomercjalizowała. Pacjent stał się klientem

  Szybki rozwój medycyny estetycznej sprawił, że obecnie znajduje ona coraz szersze zastosowanie – służy już nie tylko poprawianiu urody, lecz także leczeniu schorzeń takich jak na przykład żylaki.

 • Deichmann świętuje z klientami 100. urodziny!

  W dniach od 30 września do 6 października na klientów sieci Deichmann czekają hity cenowe. Z okazji setnych urodzin firma przygotowała atrakcyjną ofertę: przy zakupie dwóch par na tańszą otrzymasz na 25% rabatu. Kupując trzy pary, na najtańszą dostajesz dodatkowo 50% rabatu!

 • Słowo "dietetyczne" nie wabi już klientów

  Słowo "dietetyczny" czy "light" na etykietach produktów, przestaje już działać na konsumentów. Większa świadomość i wiedza na temat jedzenia, powoduje, że na etykietach konsumenci poszukują konkretnych składników odżywczych, a nie wabików reklamowych.

Zdjęcia na temat: klienci
Wideo na temat: klienci
 • Jak zmienili się klienci restauracji?

  Goście restauracji są wyraźnie bardziej wyluzowani niż kilka lat temu. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • O czym wróżbita Maciej nie mówi klientom

  W kawalerce Łukasza Jakóbiaka pojawił się Maciej Skrzątek. Wróżbita opowiedział o swoim nietypowym zawodzie i najczęściej zadawanych pytaniach. Co ludzie chcą wiedzieć? - Pytają o miłość, czy ktoś ich zdradza, a ja wszystko sprawdzam - wyznał wróżbita. - Nie mówię klientom o poważnych chorobach, jakie ich czekają - dodał.

 • Firma Jessiki Alby wprowadzała klientów w błąd

  Firma należąca do Jessiki Alby musi zapłacić 1,55 mln dolarów w ramach pozwu zbiorowego. The Honest Company wprowadziło swoich klientów w błąd. Przedsiębiorstwo twierdziło, że do swoich produktów nie dodaje Sodium Lauryl Sulfate (SLS). Tymczasem związek ten jest komponentem używanego przez nich Sodium Coco Sulfate (SCS). The Honest Company zobowiązało się do usunięcia SCS ze swoich produktów. Musi także wycofać z nich informację o braku SLS. (Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: klienci
 • Re: Zakupy w Lidlu to wstyd!!!!!!

  Nie wiedzę tu nic niespotykanego, dla przykładu tak samo klienci Primark w UK tłuką się jak troglodyci o przeceny ubrań.

 • Re: Jak poprawić wygląd cery dietą?

  Ważne że klienci zadowoleni

 • Re: Nie wierzę już w wierność!

  Jakie bzdury wygadujesz - jakie masz prawo oceniać klienta? A tym bardziej go pouczać? Faceta niczego tym nie nauczysz, a sklep straci klienta To może powinnaś zwrócić uwagę? Ja bym zwróciła i nic mu nie sprzedała. Pracuję w sklepie z bielizną. I mam dość. Klienci są różni wiadomo, ale jak przychodzą mężczyźni kupujący jeden rodzaj bielizny dla żony, a drugi dużo bardziej seksowniejszy

 • Re: Jabłczyńska o studiach za granicą

  Ciekawe jacy to "klienci" 😁😁

 • Re: Zakupy w Lidlu to wstyd!!!!!!

  Nie wiedzę tu nic niespotykanego, dla przykładu tak samo klienci Primark w UK tłuką się jak troglodyci o przeceny ubrań. o tak.to racja. nie lubię tego sklepu,bo ciuchy wiecznie walają się po podłodze,deptane przez klientów.a ja chcę kupić ubranie,a nie ścierkę do podłogi...

 • Re: Kawiarnie w symbiozie z naturą

  co to znaczy niewlasciwi klienci?

 • Re: Czy prowadznie sklepu z odzieżą używaną się opłaca?

  ja naprzyklad prowadze sklep i biore ciuchy z tej hurtowni www.wilowscy.pl i oplaca mi sie to, bo klienci zobaczyli, ze prowadze fajny biznes i wracaja do mnie

 • Re: Sekrety udanej sesji ślubnej

  A dlaczego klienci chcą retuszów? Z próżności.

 • Re: Zmęczenie oczu - dobre okulary

  Dla osób pracujących długo przy komputerze polecana jest soczewka eliminująca nadmiar światła niebieskiego - BlueControl. Rzeczywiście klienci mówią, że oczy są mniej podrażnione i zmęczone po dluższej pracy z bliska. Dla zainteresowanych podsyłam link o działaniu światła niebieskiego na nasze oczy:

 • Re: Gotowe na dziecko

  Klienci mogą je sypać bez stresików.