• Informacje na temat:

  klasa

Artykuły na temat: klasa
 • Żeberka pierwsza klasa

  Grillowane żeberka w miodowej marynacie smakują wyśmienicie.

 • Akademia Jedi: Nowa klasa

  Głownym bohaterem komiksu "Akademia Jedi: Nowa klasa" jest Victor Starspeeder, który trafia do szkoły dla młodych adeptów sztuki mocy. Na uczelnię uczęszcza też jego siostra, która jest świetną(...), a prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. To zaskakujące, jak w tak lekkostrawnej formie udało się zawrzeć tak mocne przesłanie. Dzięki temu "Nowa klasa" nie jest tylko prześmiewczą komedią, ale...

 • Technologie z klasą

  ...z uczniami.   Nauczycielom informatyki w starszych klasach – Fundacja oferuje 6 lekcji, podczas których uczniowie nauczą się podstaw programowania stron WWW z wykorzystaniem technologii HTML, CSS...

 • Przedpokój z klasą

  Nie bój się dywanów w przedpokoju. Mogą okazać się ozdobą pierwszego wnętrza w twoim domu.

 • Lekcje z klasą

  Działania Fundacji Uniwersytet Dzieci, mające na celu wsparcie nauczycieli w procesie kształcenia, kolejny raz zostały docenione przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zestawy edukacyjne do kształtowania kompetencji społecznych uczniów szkół podstawowych – "Lekcje z klasą" – uzyskały patronat honorowy Ministra Edukacji Narodowej.

 • Jak z klasą ubrać się w wigilię i święta?

  O stylizacyjną wpadkę w okresie bożonarodzeniowym nietrudno, dlatego zanim przygotujesz swój świąteczny i wigilijny "look" dobrze się zastanów. Zwłaszcza, jeśli spędzasz ten czas w większym gronie osób, z którymi na co dzień się nie widujesz. Nie możesz dopuścić do tego, by twój wygląd wprawił kogokolwiek w zakłopotanie.

 • Pokaż klasę na siłowni: Designerskie stroje sportowe

  Sezon letni powoli dobiega końca, a wraz z nim odchodzi pogoda sprzyjająca uprawianiu sportów na zewnątrz. Nie oznacza to jednak, że mamy rezygnować z aktywności fizycznej. Siłownia, basen czy zajęcia jogi pomogą nam zachować doskonałą sylwetkę. Zapisując się na treningi, zadbaj o stylowy strój sportowy.

 • Najmłodszy w klasie może "mieć" ADHD

  Jeśli twoje dziecko jest jednym z najmłodszych w klasie, prawdopodobieństwo, że zostanie u niego zdiagnozowane ADHD i być może nawet będzie leczone, zdecydowanie rośnie.

 • Okulary z klasą – jak wybrać idealne oprawki?

  Okulary mają wielu zwolenników zapewniających, że nie zrezygnują z nich nawet dla najnowocześniejszych soczewek kontaktowych. Uważają oni bowiem, że okulary dodają urody, a noszenie ich jest bardzo na czasie – zwłaszcza jeśli są dobrze dobrane.

 • .... Niemożliwym jest też zrealizowanie programu czy tematu, gdyż przez większą część 55 minutowej lekcji zajmujemy się ustalaniem co, kto komu i dyscypliną.   Klasa ta bardzo nieliczna – 19 osób(...) chłopaka ubranego w dresiaste, brudne, wyciągnięte spodnie, typu sarouel i zapytał go czy to jest strój odpowiedni do przychodzenia do liceum. Chłopak oburzył się strasznie, klasa razem z nim a jego matka...

Zdjęcia na temat: klasa
Wideo na temat: klasa
 • Więckiewicz człowiekiem roku

  Robert Więckiewicz otrzymał Mozarta w kategorii "Człowiek roku" za znakomity sezon i za trzymanie aktorskiej klasy.

 • Jak zakończyć związek z klasą?

  Od czego zależy to, w jaki sposób się rozstajemy? Wyjaśniły to w "Dzień Dobry TVN" autorka bloga dla rozwiedzionych Karolina Krauze oraz seksuolog Monika Staruch. - Dla mnie zachowanie z klasą jest też wtedy, kiedy przychodzi kryzys i podejmujemy działania, żeby ten kryzys rozwiązać - powiedziała Staruch. - Kluczem jest szczerość - zaznaczyła Krauze.

 • Ciepło i z klasą - stylizacje "na cebulkę"

  Jak nałożyć na siebie kilka warstw ubrania, a jednocześnie czuć się dobrze i modnie? Ewelina Rydzyńska zaprezentowała w "Dzień Dobry TVN" wielowarstwowe stylizacje. - Skupiłam się na wełnie - powiedziała. Jaki dobór kolorów wysmukla sylwetkę? (DDTVN/x-news)

Dyskusje na temat: klasa