• Informacje na temat:

  klamstwo

Artykuły na temat: klamstwo
 • Medycyna i kłamstwa

  ​Naukowcy ukrywają lek na raka, szczepionki wywołują choroby, a krowie mleko wszystkim nam szkodzi. To tylko kilka medycznych rewelacji, o których dowiedziałam się ostatnio z internetu. Wierzyć czy nie? I jak odróżnić prawdę od kłamstwa? Zapytałam dr. Pawła Jarosza, lekarza rodzinnego i blogera obalającego zdrowotne mity.

 • Wykrywacz kłamstw

  Pozwoli ci odkryć prawdę i... nie jest wcale skomplikowaną maszyną. Psycholog przygotował instrukcję obsługi kłamcy. Jak go zdemaskować i ochronić siebie przed krętactwami?

 • "Służąca": Pożądanie, kłamstwa, zemsta

  Najnowszy film Park Chan-wooka, twórcy "Oldboya" i "Pani Zemsty". Przewrotny thriller oparty na bestsellerowej powieści Sarah Waters "Złodziejka".

 • Seks, kłamstwa i... wideo

  Bezpruderyjne poradniki sztuki kochania. Ale i surowe nauki katechetów o przedślubnej czystości, zakazie antykoncepcji, grzechu masturbacji. Kilka lekcji o tych sprawach w ramach biologii i pornografia w internecie dostępna nawet dla dzieci. Czym jest seks dla młodej Polki: rozkoszą, grzechem, aktem prokreacyjnym czy małżeńskim obowiązkiem? Czy można mieć z niego satysfakcję, kiedy serce pragnie bliskości, a w głowie tylko mętlik?

 • Bezpieczne kłamstwa, Randy Susan Meyers

  Ostra, uszczypliwa i pokrętnie zabawna - nowa książka Randy Susan Meyers - w księgarniach od 16 marca 2016r.

 • Cecelia Ahern, Miłość i kłamstwa

  Czy naprawdę wiesz kim są twoi bliscy? Najnowsza powieść Cecelii Ahern trafi do księgarń już 18 maja.

 • Aniston i LeBlanc nie mieli romansu. "To kłamstwa"

  Kilka dni temu świat obiegła informacja, że Jennifer Aniston miała romans ze swoim kolegą z serialu „Przyjaciele” - Mattem LeBlanc'iem w czasie, gdy była żoną Brada Pitta. Aktorka nie zostawiła tych informacji bez odpowiedzi.

 • Sekrety i kłamstwa

  Wydajemy krocie na suplementy, które mają uzupełnić niedobory witamin i uchronić nas przed chorobami. Czy na pewno? Nawet nie podejrzewamy, jak wiele z tego, co słyszymy na temat zdrowia, nie ma potwierdzenia w rzetelnych badaniach naukowych. Znalazł się jednak ktoś, kto postanowił ujawnić najpopularniejsze mity współczesnej medycyny. Brytyjski lekarz Ben Goldacre w rozmowie z TS wyjaśnia, na co już daliśmy się nabrać i jak uniknąć błędów w przyszłości.

 • Fantazje, półprawdy i wierutne kłamstwa

  Zaczyna się od drobnych kompromisów z prawdą. "Masz piękny głos kochanie" mówimy, a tak na prawdę kochanie skrzeczy jak skacowana żaba. "Nawet nie wiesz, z jakim trudem zdobyłem wymarzone bilety do opery", chwali się mąż, który po prostu dostał wejściówki od kolegi. Gorzej, gdy kłamstwa "małego kalibru" zamieniają się w notoryczne mijanie się z prawdą, także w sprawach fundamentalnych dla partnera, rodziny, znajomych.

 • Kiedy kłamstwo może być usprawiedliwione

  Każdemu z nas zdarza się nie mówić prawdy. Ale czy to zawsze złe rozwiązanie? Pytamy o to psycholog Tatianę Ostaszewską-Mosak.

Zdjęcia na temat: klamstwo
Wideo na temat: klamstwo
 • Czy kłamstwa niszczą związek

  Czy pomijanie prawdy zawsze niszczy związek? Na ten temat wypowiedziały się w "Dzień Dobry TVN" psycholog Magdalena Chorzewska oraz restauratorka Agata Kościkiewicz. - Warto zastanowić się, co jest przyczyną tego, że nie chcę powiedzieć prawdy - podkreśliła Chorzewska. Czy warto jest mieć swoje małe sekrety?

 • Jakie świąteczne kłamstwa są najbardziej popularne? Gwiazdy odpowiadają

  Najbardziej popularnym świątecznym kłamstwem jest to, że Św. Mikołaj istnieje i przynosi prezenty dzieciom. O innych świątecznych kłamstewkach opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" tancerka Anna Głogowska, szef kuchni Darek Kuźniak i aktorki: Grażyna Szapołowska i Laura Breszka. Jakie prezenty najczęściej kupuje swoim bliskim Szapołowska?

 • W CV Polaków roi się od kłamstw

  Konkurencja na rynku pracy jest niemała. Jak znaleźć zatrudnienie w wymarzonej firmie? Niestety wielu kandydatów idzie po linii najmniejszego oporu i aby zwiększyć swoje szanse podczas rekrutacji, wysyła CV zawierające nieprawdziwe informacje. Pracodawcy powinni być czujni: zatrudnienie takich osób zwykle oznacza straty finansowe.

Dyskusje na temat: klamstwo