• Informacje na temat:

  kiedy facet się nie stara

Artykuły na temat: kiedy facet się nie stara
 • Pierwsze: Nie kłamać

  Metr dziewięćdziesiąt wzrostu, numer buta 45, trzy tatuaże i głos faceta, który sporo w życiu przeszedł. Ale aktor Janusz Chabior mówi, że dla niego prawdziwy mężczyzna to ktoś, kto stara się być dobrym człowiekiem. Ustąpi starszej pani miejsca w tramwaju, przygarnie bezpańskiego psa. Po prostu jest przyzwoity.

 • Gdzie czeka miłość? Tam, gdzie się jej nie spodziewasz

  W drugiej połowie życia odnalezienie partnera wydaje się bardziej skomplikowane. Ale tak nie musi być. Wystarczy spojrzeć uważniej na siebie i swoje otoczenie.

 • Faceci do wzięcia

  Catherine Grey, autorka książki "Superfacet nie istnieje, no i co z tego?" radzi: Nie trać czasu na facetów, z którymi sprawa jest z góry przegrana. Uderz od razu do takiego, który dobrze rokuje. Poniżej przedstawiamy przykładowe sylwetki kandydatów.

 • Czy wypada się chwalić?

  Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów Marcin Dorociński nie jest szczególnie skłonny do osobistych zwierzeń. Ale najwyraźniej trafiliśmy na jego dobry dzień.

 • Obyś starą panną nie została

  ...„Nigdy nie chodź pod drabiną, wyrzuć z domu kaktusy i... koty“, powtarzała mi stale babcia, która twierdziła, że o szczęście trzeba się „właściwie” zatroszczyć!

 • Omenaa Mensah: Niczego się nie wstydzę

  W przeszłości robiła rzeczy, którymi nie każdy by się chwalił. Dzisiaj jest znaną pogodynką i kochającą mamą. Czy w jej życiu jest również miejsce na faceta?

 • Nie dziś, kochanie

  Ją boli głowa, on czuje się odepchnięty. Gdy potem ona chce się kochać, on obrażony odmawia. Tak zaczyna się emocjonalna huśtawka. Można jej uniknąć, gdy zrozumiemy, że seks nie jest karą ani nagrodą, ale czymś, co buduje wyjątkową więź.

 • Język miłości to nie tylko słowa

  Wierzyłaś dotąd, że sekretem dobrego związku jest szczera rozmowa? Okazuje się jednak, że języków miłości, którymi może się porozumiewać para, jest więcej. Żeby nauczyć się płynnie nimi mówić, wystarczy poznać kilka reguł.

 • Katarzyna Żak: Żegna się z "Ranczem"

  Cała Polska kocha ją za rolę Solejukowej. Nam aktorka zdradza jednak, że wkrótce pożegna się z tą postacią. Mówi też o swoich relacjach z córkami i jaki naprawdę jest jej mąż Cezary Żak.

 • Monika Gawlińska: Najpierw zakochałam się w jego muzyce

  Wyobrażałam sobie, że przyjdę, powiem "cześć", a on padnie trupem z wrażenia, od razu się zakocha i oświadczy - wspomina Monika Gawlińska, menedżerka zespołu Wilki, autorka tekstów, poetka. Prywatnie muza i żona Roberta Gawlińskiego, mama dwóch przystojnych długowłosych rockandrollowców.

Dyskusje na temat: kiedy facet się nie stara
 • Re: Kiedy można powiedzieć o kobiecie, że jest starą panną?

  Nie macie wrażenia,że pojęcie stara panna jest nadużywane? To nie te czasy,żeby kobieta brała ślub w wieku 18 lat a już po kilku latach była za stara na ożenek. Teraz wszystko się przesunęło i dobrym czasem an zakładanie rodziny jest 30-ka a i później też się często zdarza, każdy ma swój czas, więc dlaczego tak osądzać? Kiedy uważacie kobietę za starą pannę?> Termin stara panna stosuje się

 • Re: Kłopoty z pamięcią: Kiedy to brak witamin, a kiedy poważna choroba

  Bo starej babie nie opłaca się rozwodzić gdyż: 1/ zwykle facet ma większą emeryturę 2/ żeby odejść od męża to trzeba mieć gdzie! 3/ jeżeli stara baba chce odejść to na pewno nie do innego mężczyzny! 4/ Kobiety żyją zwykle dłużej, więc trzeba czekać z nadzieją :) A jak facet chce odejść od starej baby to nie ma problemu! Niech idzie gdzie chce, ale niech babcie mieszkanie zostawi!

 • Re: Kiedy w nowym związku iść do łóżka?

  Facet nigdy nie będzie szanował kobiety która pójdzie od razu z nim do łózka. A ty to kim jesteś? Gówniarz idealista czy stara dewota całująca księdza w pierścień który pieprzy właśnie chłopca z chóru w dupę? ;o))) Jedno jest pewne. Gówno wiesz na temat co myśli facet. Inaczej na to spojrzą ludzie dojrzali, doświadczeni życiowo ludzie, a inaczej kierujący się ideałami młodzi ludzie. Jeżeli

 • Re: Kiedy znika seks

  mój facet w wzwodzie ma ok. 13cm, miałam kiedyś murzyna który miał naprawdę dużego i stwierdzam, że było mi przyjemniej(tzn. tylko dlatego było przyjemnie, ale nie przyjemniej). Oczywiście nie rzucę mojego faceta, bo ma za małego, bardzo go kocham i wiem, że bardzo się stara, żeby i mi było dobrze. Kocham Cię Skarbie:*

 • Re: Czy kobiety wolą doświadczonych mężczyzn?

  , czuła się niezręcznie. Myślę, że nie miała powodu uważam też, że źle zrobiła z czasem z niego rezygnując. Dlaczego? Bo facet bardziej się stara kiedy wcześniej tego nie robił, jest delikatniejszy i ma(...)Mi tam bez różnicy, co było to było i już nie wróci. Wkurzające jedynie jest to, że facet w ten sposób zdobywa doświadczenie, a kobietę zaraz uważa się za łatwą. Gdyby mój partner okazał się

 • Re: Hej lala, bucik ci się rozwala!

  oboje się trzymaliśmy i zaczęła delikatnie muskać moje palce. Coraz śmielej i śmielej. To już był dla mnie jasny sygnał że nie ma w tym nic z przypadku. Kiedy zauważyła że nie cofam dłoni to zaczęła(...) jednego wora i mieć się za ofiarę molestowania, kiedy facet zagwiżdże za wami na ulicy. To chore.

 • Re: Mój chłopak się o mnie nie stara...

  Chłopak się o ciebie nie stara. A czy ty starasz się o tego chłopaka ? FACET STARA SIĘ O KOBIETĘ KIEDY CHCE ŻEBY BYŁA JEGO PARTNERKĄ. Po tym fakcie dlaczego ma sie starać ? Moze autorko źle(...) niego odejść powiesz że on nie walczy. Z kim ? Z tobą ? I o co ma walczyć ? O ciebie ? Przecież starał się o ciebie i zostałaś jego partnerką. O co teraz biega ? Pomyśl nad sobą. Co robisz żeby wasze

 • Re: Co zabija kobiece libido?

  poważnie - jak ja mam mieć ochotę na codzienny seks trwający 30-60 minut, kiedy jestem zmęczona do granic możliwości, kiedy nie mam czasu na posprzątanie mieszkania i inne czynności domowe. Kiedy facet nie pomaga w domu, a kobieta stara się jakoś wszystko pogodzić? Tylko proszę nie udzielać głupich komentarzy, że w takim razie trzeba sobie zmienić faceta. To nic nie da, bo myślę że z 80% kobiet ma

 • Re: Stara czy nowa miłość?

  pomóc tylko pohejtować- zamknij okienko. - mam 28 lat. zawsze ciągneło mnie do robienia przysłowiowej kariery i dużą część życia na tym się właśnie skupiałam. poznałam fajnego chłopaka, który to zawsze(...) długo. w nowej firmie szefem był świetny facet którego podziwiałam. zawiązała się pomiędzy nami jakaś nić porozumienia. dużo spędzaliśmy czasu razem, dużo rozmawialiśmy i imprezowaliśmy. ale nigdy nic

 • Re: Sposoby na współczesne mezalianse

  Dziewczyny, nie popełniajcie mojego błędu. Wychowana w dobrym klimacie w warunkach klasy średniej miałam w dupie konwenanse i wyszłam za mąż za zdolnego syna prostych robotników. Facet po paru latach kiedy się osadził życiowo zaczął mną pomiatać, krzywdzić dziecko, nawyprawiał paskudnych historii obyczajowych, po prostu syf. Teraz jestem rozwiedziona i sama wychowuję dziecko. Żałuję tej decyzji