• Informacje na temat:

  kelnerka

Artykuły na temat: kelnerka
 • Od kelnerki do Marii Callas

  Stali bywalcy jednego z tapas barów w centrum Madrytu wspominają ją z uśmiechem do dziś. Tu pod koniec lat 90. Paz Vega, wówczas niespełna 20-latka marząca o aktorskiej karierze, pracowała jako kelnerka.

 • Ogromny napiwek Jima Carreya

  Jim Carrey zostawił kelnerce 225 dolarów napiwku podczas wieczornego wypadu w Nowym Jorku.

 • ...pierwsza prace swoją zacznę chyba dosc banalnie jako kelnerka ale jak to mówią od czegoś tzreba zacząć strasznie chciałam być niezalezna już jestem blisko ale...

 • Gwiazdy zbierają napiwki

  W warszawskiej restauracji Bazar Kocha trwa charytatywny Tip Challenge. Jako pierwsze na głęboką wodę skoczyły nieustraszone Marzena Rogalska oraz Monika Mrozowska. Obie z nikłym doświadczeniem, za to z wielkim zapałem i sercem - pracowały jako kelnerki, a napiwki oddały na leczenie 7-letniego Maksa.

 • Lektura grozi niekontrolowanymi wybuchami śmiechu!

  Augusta Price słynie w Anglii z serialowej roli ciapowatej kelnerki, ale też ze swoich publicznych wpadek po pijanemu.

 • Celine Dion w McDonaldsie

  Celine Dion jako kelnerka w restauracji McDonaldsa? Czemu nie. Słynna kanadyjska piosenkarka niedawno założyła uniform noszony przez kelnerki w takich miejscach i serwowała śniadania uczniom z Florydy.

 • Między kokieterią a prowokacją

  ..."Nie spodziewałam się, że potrafię aż tak działać na moich kolegów" - wyznaje 20-letnia Agnieszka, studentka, dorabiająca jako kelnerka w jednym z warszawskich pubów.

 • Mam 25 lat. W zeszłe wakacje wyjechałam do Anglii do pracy, na 3 miesiące. Jak obiecywano mi jeszcze przed wyjazdem, miałam być kelnerka. Rzeczywistość okazała się inna.

 • Bogactwo ma dla mnie zły posmak

  ...zaczęłam pracę w ekskluzywnym hotelu jako kelnerka. I wtedy się zaczęło. Początkowo moją niechęć tłumaczyłam sobie: może gdzieś w środku, jakaś część mnie im zazdrości? Ale szybko pozbyłam się tej myśli...

 • Amerykański brukowiec "Star" opublikował artykuł, z którego wynika, że Jack Nicholson ma nie trójkę, lecz czwórkę dzieci. Tym czwartym dzieckiem jest ośmioletnia dziewczynka, owoc związku aktora z kelnerką Jennine Gourin.

Zdjęcia na temat: kelnerka
Wideo na temat: kelnerka
 • Bruce Willis podarował kelnerce ponad 900 dolarów napiwku

  Bruce Willis ma gest! Po kolacji w jednej z berlińskich restauracji, aktor wręczył kelnerce spory napiwek. Tego wieczoru dziewczyna wzbogaciła się o 923 dolary. Aktor na kolacji pojawił się z żoną, Emmą Heming oraz modelką Karoliną Kurkovą. Jak podaje niemiecki "Bild" grupa zamówiła: dorsze, homary, steki, gnocchi oraz spore ilości wina, tequili i drogiego koktajlu Moscow Mulei. Po tak wykwintnej kolacji napiwek musiał być adekwatny do rachunku. (Źródło: Cover Video/x-news)

 • W większości japońskich małżeństw seks jest praktycznie nieobecny

  Antropolog kultury Maria Korusiewicz i dziennikarz Filip Chajzer opowiedzieli o różnicach kulturowych między Polską a Japonią. - W większości małżeństw seks jest praktycznie nieobecny - podkreśliła ekspertka. - Są kawiarnie, gdzie kelnerki przysiadają się do stolika i rozmawiają z klientami - powiedział Chajzer. Jaki nietypowy prezent podarował swojemu koledze?

 • W willi Playboya

  Zanim trafiła do willi Playboya, Kendra zarabiała na życie jako kelnerka, asystentka dentysty i striptizerka. Ale to Hugh Hefner odmienił jej życie.

Dyskusje na temat: kelnerka
 • Re: Jakie błędy popełniamy w restauracji?

  Jeżeli chodzi o napiwki to sprawa jest mocno dyskusyjna. Ostatnio dowiedziałem się że kelnerka i tak musi oddać napiwek pazernemu właścicielowi lokalu. Ja za to uważam, że nie zawsze powinno się dawać napiwek, bo niektóre kelnerki tylko na to czekają, a do tego nie są wcale uprzejme! ;/

 • Re: Wniebowzięte. Historie prawdziwe

  Tylko kelnerka w samolocie.

 • Re: Jakie błędy popełniamy w restauracji?

  Jeżeli chodzi o napiwki to sprawa jest mocno dyskusyjna. Ostatnio dowiedziałem się że kelnerka i tak musi oddać napiwek pazernemu właścicielowi lokalu.

 • Re: Czego nie lubią goście weselni? 5 rzeczy, na które trzeba uważać

  A co mnie bawi z punktu widzenia kelnerki jak rodzice udają że się lubią, lub gdy gość mówi że jest wegetarianinem i pojadę mu się rybę ( co oni jedzą jedyne co ) a on uważa że nie powinien jeść. A po 22 je mięso

 • Re: Jakie błędy popełniamy w restauracji?

  Jeżeli chodzi o napiwki to sprawa jest mocno dyskusyjna. Ostatnio dowiedziałem się że kelnerka i tak musi oddać napiwek pazernemu właścicielowi lokalu. Ja za to uważam, że nie zawsze powinno się dawać napiwek, bo niektóre kelnerki tylko na to czekają, a do tego nie są wcale uprzejme! ;/ Tak oczywiście napiwek to przecież podziękowanie za miłą obsługę.

 • Re: Związek z mężczyzną, który nigdy nie pracował

  A jak wygląda doświadczenie zawodowe twojej znajomej? Na studiach pracowała, głównie w sklepach, albo jako barmanka/kelnerka. Potem załapała się na staż związany z jej kierunkiem i dostała po nim etat, także radzi sobie całkiem nieźle (firma luźno powiązana z IT)... Tym bardziej mnie dziwi, że spotyka się z takim leserem...

 • Re: Wniebowzięte. Historie prawdziwe

  To zwykla kelnerka tylko w powietrzu.

 • Re: Związek z mężczyzną, który nigdy nie pracował

  Na studiach pracowała, głównie w sklepach, albo jako barmanka/kelnerka. Potem załapała się na staż związany z jej kierunkiem i dostała po nim etat, także radzi sobie całkiem nieźle (firma luźno powiązana z IT)... Tym bardziej mnie dziwi, że spotyka się z takim leserem... W takim razie mnie też dziwi... Spotkałem w życiu kilka par gdzie obydwoje nigdzie nie pracowali ani trakcie studiów, ani

 • jako kelnerka

  największe gwiazdy światowegi kina zaczynały od pracy kelnerki/ra :)) Zyczę powodzenie :))))) pozdrawiam