• Informacje na temat:

  karl lagerfeld

Artykuły na temat: karl lagerfeld
 • Dożywotni projektant Karl Lagerfeld

  .... Czasem budzę się w środku nocy z pomysłem. Zapisuję go na kartkach, które zawsze leżą obok łóżka, a rano, kiedy się budzę, robię szkice" - wyznaje. Jak zauważa Menkes, w rozmowie Lagerfeld często...

 • Karl Lagerfeld i... ołówki

  Słynny projektant Karl Lagerfeld ma w swoim dorobku wiele prac niezwiązanych z modą. Były już budynki, wnętrza, butelki coli i kostiumy baletowe. Do swego portfolio Lagerfeld dołożył właśnie kredki i pastele.

 • Karl Lagerfeld: tak wygląda bez ciemnych okularów

  ...85-letni Karl Lagerfeld jest ikoną współczesnej mody. Kieruje nie tylko własną marką, ale jest także dyrektorem artystycznym Chanel.

 • Zamieszkaj u Karla Lagerfelda

  Dyrektor artystyczny Chanel, Karl Lagerfeld, ogłosił w poniedziałek, iż wkracza do branży hotelowej. Pierwszy, 6-gwiazdkowy hotel, sygnowany jego nazwiskiem zostanie otwarty w 2018 roku w Makau, które jest chińską mekką hazardu.

 • Kaia Gerber wymyśliła kolekcję dla Karla Lagerfelda

  Odzież, akcesoria, obuwie, biżuteria... W nowej kolekcji kapsułowej Karl Lagerfeld daje carte blanche młodej modelce Kai Gerber, która jest pomysłodawczynią kolekcji. Kaia jest zaliczana do najbardziej rozchwytywanych modelek, a ma zaledwie 16 lat.

 • Kotka Lagerfelda milionerką

  Tylko w zeszłym roku Choupette, kotka Karla Lagerfelda, zarobiła ponad 2 mln euro. Pupilka projektanta wzbogaciła się m.in. na kampanii z marką Shu Uemura.

 • Chanel dementuje plotki o przejściu Lagerfelda na emeryturę

  Dom mody Chanel zdementował plotki, jakoby dyrektor artystyczny, Karl Lagerfeld, miał odejść na emeryturę. Wcześniej, jedna z redakcji, powołując się na wypowiedź przyjaciela projektanta, podała, że Lagerfeld nie czuje się już na siłach, by podołać obowiązkom.

 • Kotka Lagerfelda promuje... samochód

  Na Salonie Paryskim Claudia Schiffer prezentowała nowego Opla Corsę. Okazuje się, że samochód ten będzie też promować inna gwiazda, piękna... kotka birmańska samego Karla Lagerfelda.

 • Karl Lagerfeld w końcu przyznał się do swojego wieku

  Projektant mody Karl Lagerfeld w końcu przyznał się do tego, ile ma lat! W 2008 roku wyprawił imprezę na cześć swoich 70. urodzin, a cztery lata później z okazji... 79. Ostatecznie ujawnił, że w 2013 roku skończy 77 lat.

 • Lagerfeld nie widział swojej siostry od ponad 40 lat

  Kontrowersyjny projektant mody Karl Lagerfeld ma starszą siostrę, z którą nie widział się od ponad 40 lat - taka zaskakująca wiadomość obiegła światowe media. Christiane Johnson, bo tak się nazywa, mieszka w USA. Ze swoim bratem utrzymuje tylko listowny kontakt.

Zdjęcia na temat: karl lagerfeld
Wideo na temat: karl lagerfeld
 • Karl Lagerfeld uhonorowany medalem Grand Vermeil

  Paryż, Francja. We wtorek (04.07) w Paryżu Karl Lagerfeld uhonorowany został najwyższym odznaczeniem nadawanym przez władze miasta - medalem Grand Vermeil. Otrzymał je z rąk mer Paryża Anne Hidalgo. - Z głębi serca dziękujemy. Paryż cię kocha, ty jesteś Paryżem - wyznała kultowemu już projektantowi i dyrektorowi kreatywnemu domu mody Chanel. Sam Lagerfeld, z pochodzenia Niemiec, nie ukrywał

 • Karl Lagerfeld pozywa fryzjerkę

  Czy dom mody Chanel wejdzie na wojenną ścieżkę z amerykańską fryzjerką? Karl Lagerfeld pozwał Chanel Jones, właścicielkę salonu urody z Indiany. Powodem ma być nazwa zakładu fryzjerskiego - Chanel's Salon. (Agencja TVN/x-news)

 • Joanna Przetakiewicz o początkach La Manii

  Joanna Przetakiewicz opowiedziała o założeniu swojej marki La Mania. - Były dwie osoby, które spytałam o zdanie - Jan i Karl Lagerfeld - powiedziała projektantka. - Jan bardzo wspierał La Manię - dodała. (Źródło: 20m2 Łukasza/ x news)

Dyskusje na temat: karl lagerfeld