• Informacje na temat:

  kardio trening

Artykuły na temat: kardio trening
 • Jak zrobić kardio w domu?

  Nie musisz korzystać z siłowni, ani nawet wychodzić z domu, żeby zrobić regularny trening kardio, który masz zaplanowany.

 • Trend fitness 2017 - trening ciała i umysłu

  Nowy rok przynosi wiele postanowień o aktywności fizycznej, a branża fitness wychodzi im naprzeciw. Nadchodzący rok zapowiada połączenie treningu ciała i umysłu - ćwiczenia będą przeplatane medytacją.

 • Craig David uważa, że przesadził z treningami

  ...jego życie towarzyskie. W rozmowie z magazynem "Marie Claire" powiedział: - Odwoływałem spotkania z przyjaciółmi, ponieważ wolałem zrobić trening kardio. - Jakie to było życie? Dla kogo to robiłem...

 • Trening interwałowy

  Najwyższa pora zerwać z monotonnym kardio i urozmaicić twój program w elementy treningu interwałowego. To wspaniała alternatywa, by osiągnąć w krótkim czasie szczupłą sylwetkę, kondycję i spalić kolejnych kilkaset kalorii w ciągu jednego treningu!

 • Trening wart wysiłku?

  ...płaskim, twardym podłożu. Cykl treningowy trwa 42 dni i jest dość monotonny. Jednak sława A6W nie wzięła się znikąd - widoczne efekty skutecznie mobilizowały ćwiczących do dalszej pracy. Można, by rzec(...) osób jednak zdaje sobie sprawę, że wykonywanie A6W wymaga naprawdę wyjątkowej systematyczności, dokładności i konsekwencji. Łączny czas wykonywania pojedynczego treningu to około 25 minut, a liczba...

 • Trening krótki, ale skuteczny

  Obawiasz się, że dbanie o zdrowie lub odchudzanie wymaga długich treningów? To nieprawda! Każdy, nawet najbardziej zajęty człowiek, może znaleźć czas na ćwiczenia, bo wcale nie trzeba go wiele!

 • Skakanka - zabawa z dzieciństwa idealna do ćwiczeń

  Ćwiczenia skakance, to nie tylko wspomnienie beztroskich zabaw dzieciństwa. Warto przypomnieć sobie tę zabawę i powrócić do niej. Jak przekonują specjaliści skakanie na skakance to najlepsza forma ćwiczeń kardio.

 • Smukła, zwinna i silna. Zapasy są lepsze niż crossfit

  Bez „złomu”, długich i monotonnych sesji, unikając przeciążeń. Równomiernie kształtuj ciało, kondycję i sprawność. W swój trening wkomponuj tricki zawodowych zapaśniczek.

 • Nike Dynamic Training

  Nike Dynamic Training to trening grupowy, inspirowany sportem, łączący umiejętności, ćwiczenia i zasady stosowane przez sportowców światowej klasy. Może być prowadzony zarówno w fitness klubie, jak i na świeżym powietrzu, a ćwiczenia odbywają się w tzw. arenach.

 • Zumba kręci

  Nie jest tańcem ani nową odmianą aerobiku. „Porzuć trening, przyłącz się do zabawy!”, zachęca hasło reklamowe. I chyba rzeczywiście zabawa musi być niezła, bo te fitnessowo-taneczne zajęcia mają już 12 milionów fanów, którzy trenują zumbę w 110 tysiącach klubów na całym świecie. Zumba - kolejna moda czy świetny zestaw ćwiczeń?

Dyskusje na temat: kardio trening
 • Re: ćwiczenia- ile razy w tygodniu?

  To zależy jak bardzo lubisz to robić:) Wydaje mi się ,że trening siłowy 3 razy w tygodniu i trening kardio dwa razy w zupełności wystarczą, by cieszyć się zgrabną sylwetka i dobrym zdrowiem. Grunt,żeby się za szybko nie zniechęcić i systematycznie ćwiczyć

 • Re: Krótki trening

  Mam pewną wątpliwość. Czy nie lepiej zrobić trening kardio trwający 45 minut po którym możemy w miarę normalnie funkcjonować, niż 15 minut interwału po którym przez godzinę nie można się prawie ruszyć.

 • Re: Kiedy warto postawić na trening - rano czy wieczorem?

  ,chipsach i innym syfie,ograniczyc pieczywo zwlaszcza biale. po jakims czasie raz na tydzien pozwolic sobie na duzo,olac diete,to tez jest zdrowe. Treningi warto laczyc wszystko nie w jednym dniu rzecz jasna troche silowego,troche kardio i interwaly. Ja robilem tak 2 razy w tygodniu interwaly (bieg), cztery razy w tyg cw silowe i do tego jakoes kardio. Dobre sa marszobiegi np. 10 minut szybku marsz 10 min

 • Re: Trend fitness 2017 - trening ciała i umysłu

  A interes się kręci. Teraz wysiłek i medytacje - kardio niemodne, a jeszcze test dna trzeba zrobić, żeby wiedzieć co dobre, dla ciała i duszy, bo regeneracja poprzez medytację najważniejsza. Matko kochana, czego to nie wymyślą, żeby napchać sobie kabzę i ogłupić ludzi.

 • Re: 7 błędów w treningu na mięśnie brzucha

  trening KARDIO (AEROBOWY lub jeszcze skuteczniej poprzez bardziej intensywny trening INTERWAŁOWY) - co to znaczy? jak on wygląda? nic nie wyjaśnione.

 • Re: Chcesz schudnąć? Poczekaj ze śniadaniem

  zaczynałam codziennie o 6 rano (rygor), bieganie i marsz z kijkami normalnie gdzie mnie nogi poniosły, siłownię rozpoczynałam od kardio 30 min bieżni biegiem, później ciąg ćwiczeń siłowych ułożonych przez trenera (wysokie tempo aby nie tracić temperatury), a na koniec 1 godz kardio do wyboru, najczęściej rower lub trening indor cykling lub wiosła. Skóra ok, tylko brzuch i uda do dupy, ale ja mam

 • Re: 7 błędów w treningu na mięśnie brzucha

  Jutro nie dam rady bo robię trening kardio: znaczy wynoszę puste butelki i puszki następnie spacer farmera z siatkami ze sklepu do mojej siłowni jak starczy mi czasu to napiszę Ci wiadomość z kapsli na trawniku przed domem

 • Re: Trening interwałowy

  zasmażana ,kolacja omlet z sześciu jaj na szynce i serze ( oscypek najlepszy ) no i ćwiczenia obowiązkowe!! trening kardio trzy serie po 20min podchodzenie do barku i wyciąganie reszty muffinek oraz

 • Re: Trenerka gwiazd: Smukła sylwetka w 15 minut

  W tekscie napisano "Całość stanowi spójny trening, doskonały jako rozgrzewka przed intensywnym treningiem kardio albo aktywna pobudka". Warto czytać ze zrozumieniem.

 • Re: Spokój

  Prawie ;D Trening obowdowy polega na tym ze na obwodzie ustawione sa rózne stacje typu np pompki,kolejna to jakies kardio,potem brzuchy itp.Stacji jest z reguły kilkanascie,na kazdej ćwiczy sie 2 minuty,potem przechodzi sie na nastepną.Jak sie człowiek przyłozy to wysiłek jest konkretny,lubie to ;D No dobrze. Bosu juz poznalam. Ale co to jest do cholery trening obwodowy??? Caly obwod