• Informacje na temat:

  kalendarz z wydarzeniami

Artykuły na temat: kalendarz z wydarzeniami
 • KALENDARZ CAMPARI 2016 - KATE HUDSON JAKO UWODZICIELSKA I INTRYGUJĄCA KANDYDATKA NA PREZYDENTA

  Kultowa marka włoskiego aperitifu Campari, 18 listopada zaprezentowała nową gwiazdę Kalendarza Campari 2016 – Kate Hudson. Piękną hollywoodzką aktorkę będzie można zobaczyć w dwóch odsłonach: słodkiej i gorzkiej. W Kalendarzu Campari Kate wciela się w dwie kandydatki rywalizujące ze sobą w Słodko-Gorzkiej kampanii prezydenckiej.

 • Zabierz PIESia do Międzylesia po raz trzeci!

  Dobra wiadomość dla biegaczy i ich czteronożnych przyjaciół podzielających tę pasję - 17 września odbędzie się trzecia edycja biegu Zabierz PIESia do Międzylesia. Wydarzenie to ma ciągle rosnące grono uczestników i wygląda na to, że na stałe wpisało się w biegowy kalendarz Warszawy.

 • Zabierz PIESia do Międzylesia po raz trzeci!

  Dobra wiadomość dla biegaczy i ich czteronożnych przyjaciół podzielających tę pasję – 17 września odbędzie się trzecia edycja biegu Zabierz PIESia do Międzylesia. Wydarzenie to ma ciągle rosnące grono uczestników i wygląda na to, że na stałe wpisało się w biegowy kalendarz Warszawy.

 • Nadchodzi Tydzień Czystych Okien!

  Wszyscy kochający oglądać świat przez nieskazitelne czyste okna, mogą dołączyć do grona celebrujących Tydzień Czystych Okien w dniach 3-9 kwietnia. W 2017 roku TCO obchodzimy już po raz trzeci! Wygląda na to, że zapoczątkowane przez firmę LEIFHEIT wydarzenie zagościło na dobre w „Kalendarzu Świąt Nietypowych”.

 • Mamy państwa młodych - jak mogą pomóc w przygotowaniach do ślubu i wesela, delikatnie i z kalendarzem w ręku, a wszystko po to, by pomóc a nie zaszkodzić w organizacji tego niezwykłego wydarzenia...

 • Gala Finałowa Fresh Faces Poland 2015

  ...1 października 2015 roku w kalendarzu polskiej mody pojawił się kolejny, ważny event, który odtąd na stałe zagości w Polsce.

 • Konkurs dla kreatywnych kobiet

  ..."Pokonałam samą siebie, czyli opowieść o moich punktach zwrotnych" - pod tym tytułem kryje się wspólna akcja wydawcy charytatywnego kalendarza "Dziewczyny InPost 2018" i Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. To konkurs, w którym mogą wziąć udział kobiety, zainteresowane rozwojem swoich kompetencji w zakresie storytellingu i autoprezentacji.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Czasem wygrywam, czasem przegrywam

  Pod dziewczęcym uśmiechem skrywa silny charakter. Zawsze miała jasno sprecyzowane cele. Dla pewności wszytko zapisywała w kalendarzu. Smak sławy poznała w podstawówce, jednak o tych doświadczeniach wstydziła się rozmawiać z rodzicami. Natomiast z córką rozmawia o wszystkim, traktuje ją jak "małego człowieka" i poświeca każdą wolną chwilę. Tylko nam Katarzyna Bujakiewicz opowiada, ile razy rodziła...

 • Wszystko pod kontrolą

  ..., ustal odpowiednie terminy. Najlepsze makijażystki swój kalendarz mają zapełniony z rocznym wyprzedzeniem! Osiem miesięcy przed uroczystością Do ślubu został niecały rok, warto więc pomyśleć o stroju(...) pedicure, wykonaj zabiegi depilacyjne i weź długą, relaksującą kąpiel z lampką ulubionego wina. W kalendarzu bądź telefonie dokładnie zaplanuj dzień ślubu pod względem logistycznym, od pobudki aż po...

 • Horoskop lunarny na grudzień

  Horoskop księżycowy, zwany także lunarnym, jest oparty na kalendarzu księżycowym. Kalendarz dzieli się na 12 miesięcy, ma jednak 354, a nie 365 dni. Współcześnie z kalendarzy lunarnych korzystają m.in. muzułmanie i żydzi. Sprawdźcie, co, zgodnie z wróżbami opartymi na tym starożytnym kalendarzu, spotka was w grudniu!