• Informacje na temat:

  joga na sen

Artykuły na temat: joga na sen
 • Lekcja jogi: Osiem odmian

  Uważasz, że joga jest nudna, zbyt statyczna? Najwyraźniej nie znalazłaś do tej pory odpowiedniej dla siebie odmiany. A tych jest mnóstwo: dynamiczna ashtanga, spokojna sivananda, akrobatyczna air-joga, odmładzająca hormonalna. Poczytaj o ośmiu najpopularniejszych rodzajach, być może zdecydujesz, że warto być joginką.

 • Joga relaksacyjna pomaga niwelować negatywne skutki stresu

  Joga zapobiega groźnym skutkom przemęczenia i permanentnego stresu: depresji, stanom zapalnym oraz chorobom immunologicznym. Dzięki praktykowaniu asan ciało pozbywa się napięć, a oddech staje się regularny.

 • Joga. Spokój jest w tobie

  ...poprawiają nasz nastrój i zmniejszają poziom stresu. Dzieje się tak, ponieważ joga obniża ciśnienie krwi, polepsza nasz sen, wpływa korzystnie na system trawienny oraz usuwa - poprzez oddech(...)Joga to ćwiczenia coraz chętniej wykonywane przez kobiety w ciąży i tuż po porodzie. Przyszłe mamy wybierają się na zajęcia po to, aby poprawić swoją kondycję fizyczną, ale także przygotować się do...

 • ABC jogi

  Świetna na bóle pleców i dla kobiet w ciąży. Uczy koncentracji i przywraca elastyczność ciała. Joga - starożytna metoda ćwiczeń to moda, której warto ulec.

 • Joga – metoda na stres nie tylko dla kobiet!

  ...z nauczycielem - podkreśla Morgulec. Dlaczego joga? Joga jest jedną z tych form aktywności, których praktyka pozytywnie oddziałuje na nasze ciało, umysł i oddech - mówi Wiktor Morgulec - kluczem do...

 • Prawidłowy oddech - rozjaśnia umysł i cerę

  Oddychając w sposób właściwy jesteś w stanie poprawić wygląd skóry, zniwelować stres, poprawić jakość snu - podkreśla instruktorka jogi Esther Nagle. Oddychanie wydaje się być czynnością tak oczywistą, że nie przywiązujemy do niego wagi, a to błąd.

 • Piękna jak Koreanka, czyli co z azjatyckiej kosmetyki mogą czerpać Europejki?

  Joga, aromaterapia, feng shui... Wiele wskazuje na to, że wkrótce do listy azjatyckich inspiracji powszechnie wykorzystywanych na Zachodzie, dołączą produkty do pielęgnacji. To na wschodniej półkuli rodzą się trendy, z których czerpią zachodnie laboratoria kosmetyczne.

 • Piękna jak Koreanka, czyli co z azjatyckiej kosmetyki mogą czerpać Europejki?

  Joga, aromaterapia, feng shui... Wiele wskazuje na to, że wkrótce do listy azjatyckich inspiracji powszechnie wykorzystywanych na Zachodzie dołączą produkty do pielęgnacji. Na wschodniej półkuli rodzą się trendy, z których czerpią zachodnie laboratoria kosmetyczne.

 • Najważniejsze jest nastawienie – metoda małych kroków

  Czy da się zmienić nastawienie do rzeczy, które uprzykrzają nam życie? Czy możemy przestać myśleć o czymś, co do tej pory niemalże spędzało nam sen z powiek? Podpowiadamy, jak sprawić, by życie stało się piękniejsze.

 • Jak pokonać stres?

  ...), a także poprawiające nastrój (Depresanum, Deprim). Masz problemy ze snem? Wybierz Tonaxinum, NeoSen albo herbatkę ziołową (FixMelisa, Nervosan). Skutecznie odstresują Cię też leki homeopatyczne, np. Heel...

Dyskusje na temat: joga na sen
 • Re: Joga odmładza twarz

  Mruganie mruganiem, ale z całą pewnością ćwiczenia opóźniają powstawanie drugiego podbródka i utrzymują dłużej w formie policzki, owal twarzy. Tylko jest to forma zapobiegania, a nie zwalczania problemu. Na skórę działają inne aspekty związane z jogą - dbałość o odżywianie, sen, relaks. Nie ma się z czego śmiać, bo to żadna nowość, że pewne zachowania opóźniają starzenie.