• Informacje na temat:

  język cb

Artykuły na temat: język cb
 • Język cię zdradza

  Pokaż język, a powiem, co ci dolega. Gdy jesteśmy zdrowi, język powinien być jasnoróżowy, z lekkim białym nalotem, pokryty brodawkami, wilgotny. Jeśli jest inaczej, możesz mieć powody do niepokoju.

 • Język mapą zdrowia

  PRAWDA. Pieczenie języka bywa objawem refluksu.  W chorobie zwanej refluksem żołądkowo-przełykowym kwaśna treść żołądkowa cofa się do przełyku i drażni go. Najczęstszym tego symptomem jest zgaga, ale zdarza się, że w ogóle nie występuje. Oznaką refluksu może być również pieczenie języka i gardła, a także chrypka i kaszel.  PRAWDA. Nieczysty język to niemiły oddech.  Na języku, tak jak i na zębach...

 • Co mówi twój język?

  O języku zwykle wiemy niewiele więcej ponad to, że jest narządem mowy i zmysłem smaku. Jego wyglądem specjalnie się nie przejmujemy, chyba że mamy anginę i wtedy stwierdzamy, iż jest obłożony. Tymczasem zmieniony język to źródło wiedzy o stanie naszego organizmu. Jeżeli jesteśmy zdrowi, to nasz język jest wilgotny, jasnoróżowy, bez nalotu i pokryty brodawkami. Odchylenia od tej normy zawsze...

 • Pokaż język! Zobacz, co powie

  ...​Zauważyłaś na swoim języku nalot? Jego kolor może wskazać ci chorobę, o której nawet nie wiesz.

 • O czym świadczy ból języka?

  Jeśli język boli, a poza tym jest: - czerwony i opuchnięty - sygnalizuje grypę; - malinowy - kłopoty z sercem lub wątrobą; - malinowy z brodawkami - podejrzewaj szkarlatynę; - cienki i błyszczący może oznaczać anemię; - nalot to oznaka gorączki lub zakażenia. Ból uśmierzą naturalne kompresy Przyłóż wacik nasączony oliwą lub plasterek cebuli (na kilka minut 3-4 razy dziennie). Gdy dolegliwość...

 • Jak czytać język ciała

  ...wykorzystać tę przewagę w praktyce - na podstawie mowy ciała można przecież odgadnąć prawdziwe intencje naszego rozmówcy. Sygnały pozajęzykowe trafnie oddają samopoczucie, nastrój, postawy czy intencje(...) pozycję ciała, popełnia więcej błędów językowych niż zwykle lub nerwowo się kręci, prawdopodobnie mija się z prawdą lub ma inne intencje, niż deklaruje. Nawet wyćwiczony kłamca nie opanuje np...

 • O czym może świadczyć ból języka?

  Podpowiadamy, jak możesz sobie pomóc, jeśli boli cię język.

 • Jak podróżować bez znajomości języków

  Wydawać by się mogło, że znajomość języków obcych jest absolutnym warunkiem podróżowania, a sytuacja odwrotna nastręcza wiele problemów w najbardziej kluczowych sytuacjach, np. podczas korzystania z opieki medycznej czy codziennych zakupów. Czy słaba znajomość języków podczas podróży jest barierą nie do pokonania? Jak radzić sobie w sytuacjach, gdy nie jesteśmy w stanie zrozumieć ani jednego...

 • Język miłości to nie tylko słowa

  Wierzyłaś dotąd, że sekretem dobrego związku jest szczera rozmowa? Okazuje się jednak, że języków miłości, którymi może się porozumiewać para, jest więcej. Żeby nauczyć się płynnie nimi mówić, wystarczy poznać kilka reguł.

 • Jak szybciej nauczyć się obcych języków

  Jednym przychodzi z łatwością, inni poświęcają całe lata, by opanować podstawy. Nauka języków obcych nie musi być karkołomnym zadaniem, pod warunkiem jednak, że będziesz starać się za wszelką cenę utrzymać dyscyplinę i systematyczność.

Zdjęcia na temat: język cb
Wideo na temat: język cb
 • Język ciała zamiast słów - jak odgadnąć intencje partnera?

  Jak dać do zrozumienia mężczyźnie, że nam się podoba? Specjalistka ds. mowy ciała, mikroekspresji i psychologii wyglądu zdradziła kilka prostych trików ze swojej dziedziny. Ekspertka doradziła jakie gesty sprawią, że nasze sygnały zostaną prawidłowo odczytane przez płeć przeciwną.

 • Joanna Przetakiewicz: Lubię używać soczystego języka

  Joanna Przetakiewicz wraz z Łukaszem Jakóbiakiem wystąpiła w programie "Azja Express". Projektantka mody stwierdziła, że ma do siebie dystans i nikogo tam nie udawała. - Potrafię sama z siebie się śmiać - powiedziała. - Otaczam się takimi osobami, które w inteligentny sposób potrafią patrzeć na życie z przymrużeniem oka - dodała.

 • Wakacyjne podróże. Jak porozumieć się nie znając języka?

  Wakacje to czas intensywnych podróży. O swoich przygodach z językiem podczas podróży opowiedzieli w "Dzień Dobry Wakacje" prezenter pogody i podróżnik Jarosław Kret, fotograf Ludwik Borkowski oraz aktorka Anna Oberc. (DDTVN/X-news)

Dyskusje na temat: język cb
 • Re: nie podróżuje, jestem gorsza ?

  Jak znasz język to poszukaj sezonowej pracy w biurze podróży jako animator. Będzie 2w1 i podróż i zarobione pieniążki.

 • Re: Pokaż język! Zobacz, co powie

  To Wojskowe siły powietrznę mogą zrobić nalot na język ?

 • Re: Kiedy on chce a ja nie...

  to chociaż laskę a tu nic takie są kobiety leży i czeka a ty język na brodę i nic

 • Re: Język mapą zdrowia

  ja nawet nigdy nie przyglądałam się mojemu językowi. Bo gdy zaczyna mi doskwierać zaparcie czy boli mnie brzuch po posiłku to od razu wiem, że powinnam zacząć łykać kapsułki Intesta. Zawierają one maślan sodu, który sprzyja prawidłowej perystaltyce jelit oraz wspomaga produkcję śluzu chroniącego ściany jelit.

 • Re: Mąż idealny, czyli jaki??

  to czego chcecie tu na forum bogaty nie, dobry w łozku terz be Mnie osobiście marzy się laureat olimpiady z języka polskiego ;D Aby język giętki zrobił co pomyśli głowa ... jakoś tak to szło ;P

 • Re: Pokaż język! Zobacz, co powie

  Jo mom cały czas zielony język bo pożeram szczaw!!! A kiej bydom mirabelki to bydzie żółty!

 • Re: Czy mój mąż mnie zdradza?

  Mój nie zdradza bo nie ma czym.Jaj brak,język krótki a palce ma króciutkie jak szefuńcio Pisuarów.Też mi się trafiło...

 • Re: Pokaż język! Zobacz, co powie

  Tęczowe wyzwolone wsadzają sobie te języki w różne brzydkie miejsca, zamiast iść do spowiedzi i później wrzody na twarzy.

 • Re: Jak zafarbować włosy w domu?

  a może pofarbować? :P Co jest złego w określeniu "zafarbować", bo nie rozumiem? A język polski znam doskonale, imponująco doskonale, chciałoby się rzec nawet.

 • Re: Zamość - renesansowa perła na Roztoczu

  Może by tak jakieś korepetycje z języka polskiego?