• Informacje na temat:

  jędrne pośladki

Artykuły na temat: jędrne pośladki
 • Trening na pośladki

  Zgrabne i jędrne pośladki to marzenie każdej kobiety! Do sezonu bikini pozostało już niewiele czasu, warto więc popracować nad tą nierzadko najbardziej problematyczną częścią ciała. Na kanale Moniki Kołakowskiej znalazłyśmy dla was trening, który pozwoli wypracować je szybko i skutecznie. Ćwiczcie regularnie!

 • Jędrne ciało

  ...newralgiczne partie ciała: brzuch, pośladki i nogi. Zimno pobudza krążenie, dzięki czemu skóra jest lepiej dotleniona, produkuje więcej kolagenu i elastyny. W chłodzie spalasz też więcej kalorii! Szoruj ciało(...) krwionośne, jednocześnie przyspieszając krążenie. Brzuch, pośladki i uda masuj ruchami okrężnymi, łydki i ręce od dołu ku górze. Ujędrniające szorty. By zobaczyć efekty, trzeba je nosić! Jak długo...

 • Trening na idealne pośladki

  Zgrabne, umięśnione i jędrne - o takich pośladkach marzy większość z nas. Jednak nic nie zrobi się samo - bez regularnych treningów możemy zapomnieć o wymarzonej pupie. Jest jednak dobra wiadomość - wystarczy już kilka tygodni systematycznych ćwiczeń, a twoje pośladki zmienią się nie do poznania! Na kanale CentrumSportowca.pl znalazłyśmy wyjątkowo skuteczny zestaw treningowy na tą partię ciała.

 • Dieta na jędrną pupę

  ...opisano w magazynie "Nutrients", wynika, że u ludzi, którzy stosowali dietę opartą w dużej mierze na wieprzowinie, zmienił się skład ciała: w miejsce tłuszczu pojawiły się piękne, jędrne mięśnie. Innymi słowy, poprawili swój wygląd: zyskali szczuplejsze talie i smuklejsze pośladki i uda, a także pozbyli się części tkanki tłuszczowej. Wiwat, składniki odżywcze! WOŁOWINA Uwaga, miłośniczki wołowiny...

 • Przysiady na jędrne pośladki

  ...​Zaokrąglone, sprężyste i lekko uniesione - tak wyglądają najbardziej seksowne pośladki. Włóż nieco wysiłku, aby osiągnąć taki efekt.

 • Piękne pośladki

  Kilka nawyków, które warto sobie wyrobić, by mieć piękne pośladki.

 • Jak ukształtować pośladki? Ćwicz z gumą!

  Co zrobić, żeby pośladki były jędrne, podniesione i wzmocnione? Wystarczy wykonać serię ćwiczeń z Kasią, instruktorką fitness ze szkoły Ewy Chodakowskiej, której metody treningu przynoszą niezwykłe efekty. W trakcie zajęć zaprezentowana została gimnastyka z gumą. Dzięki niej z pewnością będzie można pozbyć się zbędnych kilogramów i zbudować idealną sylwetkę.

 • Sposób na brazylijskie pośladki

  Marzysz o zgrabnych i jędrnych pośladkach również zimą? Zamiast spędzać jesienne wieczory na kanapie skorzystaj z prostego zestawu ćwiczeń na tę partię ciała. Na kanale trenerkaINFO znalazłyśmy dla was wyjątkowo skuteczny zestaw ćwiczeń.

 • Kwadrans dla ciała na idealne pośladki

  Lekko odstające i jędrne pośladki są marzeniem wielu kobiet.

 • 6 ćwiczeń na jędrne pośladki

  .... Pamiętaj, by koniecznie spiąć przy tym pośladki! W takiej pozycji policz do pięciu i wróć do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie wykonuj w czterech seriach po dziesięć razy z przerwą 15 sekundową po każdej(...) Połóż się na plecach. Ręce wyprostuj wzdłuż tułowia. Zegnij nogi. Delikatnie rozstawione stopy oprzyj na podłodze. Wciągnij brzuch i napnij mocno pośladki. Po kilku sekundach rozluźnij...

Zdjęcia na temat: jędrne pośladki
Wideo na temat: jędrne pośladki
 • Najlepsze ćwiczenia na jędrne pośladki

  Trener personalny Tomasz Choiński zaprezentował ćwiczenia na jędrne i twarde pośladki. Jak połączyć kilka ćwiczeń w jedno, aby trening był bardziej skuteczny?

 • Ćwiczenia nr 3

  Ćwiczenia z Natalią Gacką na piękne i jędrne pośladki.

Dyskusje na temat: jędrne pośladki