• Informacje na temat:

  jazda na lyzwach

Artykuły na temat: jazda na lyzwach
 • Przygotuj formę przed sezonem

  ...​Aby w pełni cieszyć się z zimowych szaleństw, trzeba wcześniej się rozruszać i porozciągać. Narciarstwo nawet tylko to rekreacyjne, jazda na łyżwach czy zjazdy na sankach, wymagają przygotowania...

 • Wychowana do walki

  Dla Katarzyny Bujakiewicz (40) jazda na łyżwach, nartach, gra w piłkę i tenisa nie była w dzieciństwie niczym nadzwyczajnym. A wszystko dzięki temu, że jej rodzice zawsze powtarzali: sport to samo zdrowie!

 • Zaszalej zimą

  Zima, mimo przygnębiającej szarości panującej w miastach to świetny czas na aktywność fizyczną i regenerację. To dobry moment na wzmacnianie odporności naszego organizmu i generowanie endorfin. Chłód i śnieg nie powinien być wymówką, gdyż aktywności w tym okresie mamy cały wachlarz – od możliwości doskonalenia umiejętności na miejskich lodowiskach po naukę jazdy na nartach w górach.

 • Joanna Racewicz. Szczerze o wychowaniu dzieci

  "Nie macie wrażenia, że do tego, żeby mieć dzieci trzeba trochę wyobraźni albo jakiegoś osobnego prawa jazdy?" Takie słowa padły z ust dziennikarki, po tym, jak wybrała się na spacer po Wilanowie. To, co zobaczyła na jednym z zamarzniętych jezior, wprawiło ją w osłupienie. Nagrała film i wrzuciła do sieci. Na reakcję nie trzeba było długo czekać.

 • Czy kobieta może uprawiać sport?

  Jazda konna, „łyżwowanie” i przejażdżka łodzią – oto sporty dla kobiet. Pozostałe formy aktywności fizycznej męczą, powodują zawroty głowy, worki pod oczami oraz zanik rumieńców więc ich uprawianie należy pozostawić mężczyznom. W XIX wieku sport należał do licznej kategorii zajęć zarezerwowanych tylko dla panów.

 • Nadmiar poświątecznych kalorii spal na lodowisku

  "Chcemy zachęcić do aktywnego spędzania czasu wolnego z rodziną, do wspólnej zabawy na lodowisku, a tym samym do spalania poświątecznych kalorii" - tak o akcji "Rusz się po Świętach Warszawo" mówi PAP Life Katarzyna Ziemska. Impreza startuje 26 grudnia.

 • Karyntia: Rozkoszuj się spokojem

  Motto regionu brzmi: „ciesz się życiem”. Karyntia to przede wszystkim doskonała infrastruktura narciarska – wielokilometrowe stoki o różnym stopniu trudności, gwarantujące relaks wśród przepięknych krajobrazów w śnieżnym puchu. Nowe, kulinarne doznania i wypoczynek na najwyższym poziomie komfortu oferuje również wyborna, regionalna kuchnia.

 • Sześć miejsc, w których poczujesz prawdziwie świąteczny klimat

  ..., czyli jazda w rytmie największych świątecznych hitów.  Na najmłodszych czeka unikalna karuzela w stylu retro, przywodząca na myśl paryski Disneyland. Po raz pierwszy powstała Stacja Grzewcza - miejsce...

 • Wypoczynek z dziećmi: austriackie Alpy

  ...wielu regionów narciarskich. Najdłuższa trasa saneczkowa na świecie ma 14 km, znajduje się na terenie Ziemi Salzburskiej i prowadzi do miejscowości Bramberg. Jazda do mety trwa od 30 do 50 minut, a trasa(...)-noclegowych, najmłodsi mogą przebierać w propozycjach innych atrakcji, jak na przykład:  kurs jazdy na łyżwach, warsztaty kulinarne, zabawy, animacje na śniegu, tory saneczkowe, jazda konna. Dla dorosłych...

 • Zrobiłyśmy sobie z córkami mały dzień kobiet. Pojechałyśmy do Kołobrzegu i spędziłyśmy miłe przedpołudnie. Najpierw śmigałyśmy na łyżwach- tzn. dziewczyny...

Wideo na temat: jazda na lyzwach
 • Ćwiczył, żeby dobrze wyglądać nago

  Czy Piotr Adamczyk po filmie "Sztuka kochania" będzie częściej rozbierał się w filmach? Zapytała o to aktora Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN". Jak wyglądały jego przygotowania do filmu "Listy do M. 3"? - Ćwiczyłem jazdę na łyżwach i utrzymałem się na lodzie - zdradził Adamczyk. (DDTVN)