• Informacje na temat:

  jakie mleko dla niemowlaka

Artykuły na temat: jakie mleko dla niemowlaka
 • Napoje zimne i zdrowe

  Rozgrzeją po długim zimowym spacerze, ugaszą pragnienie w nagrzanym mieszkaniu, pomogą uporać się z infekcją. Oto lista najlepszych napojów dla niemowlaka i starszaka.

 • Ojciec? Obecny!

  Kiedyś nie było go ranki i wieczory, a dzisiaj: karmi, przewija, bawi się, zamieszcza zdjęcia dzieci na Facebooku. Rewolucja. A jaka jest druga strona medalu? Taka, że zaangażowany tata często nie ma już czasu dla swojej partnerki. To nie jest dobre ani dla niego, ani dla niej, ani dla dziecka – mówi Michał Czernuszczyk, psycholog i terapeuta.

 • Jak dbać o twarz i szyję

  Na nic zdadzą się najdroższe perły i szlachetne kamienie okalające twoją szyję, jeśli wcześniej nie zadbasz o to, by delikatna skóra twarzy i dekoltu nabrała młodzieńczego blasku i zdrowego kolorytu. Jakie zabiegi pielęgnacyjne wybierać i jak przygotować ciało, by twoja ulubiona, luksusowa biżuteria zawsze prezentowała się na tobie zjawiskowo?

 • O macierzyństwie bez lukru

  Macierzyństwo, oprócz chwil niemalże metafizycznych, bywa męczące. Dla wielu wciąż brzmi to jednak jak bluźnierstwo. O radościach i udrękach bycia mamą bez lukru opowiada Dorota Smoleń - mama Piotrusia i Michała, pomysłodawczyni bloga "Macierzyństwo bez lukru", autorka poradnika "Mamo dasz radę".

 • 10 sposobów na gładką skórę

  Delikatne ciałko malutkiego dziecka wymaga szczególnej pielęgnacji. Czyli... jakiej? Podpowiadamy!

 • O macierzyństwie bez lukru

  Macierzyństwo, oprócz chwil niemalże metafizycznych, bywa męczące. Dla wielu wciąż brzmi to jednak jak bluźnierstwo. O radościach i udrękach bycia mamą bez lukru opowiada Dorota Smoleń - mama Piotrusia i Michała, pomysłodawczyni bloga "Macierzyństwo bez lukru", autorka poradnika "Mamo dasz radę".

 • Moje dziecko, moje decyzje

  Irytuje cię fakt, że wszyscy wiedzą lepiej niż ty, co byłoby najbardziej odpowiednie dla ciebie i twojego malca? Nauczymy cię, w jaki sposób powstrzymać lawinę niechcianych, dobrych rad.

 • Zajście awaryjne

  .... Piękne. Dla nas nieosiągalne. Bo z czasem moje prośby: "podgrzej mleko", "wynieś śmieci, zaczęły śmierdzieć", "wyjdź z małą, żebym mogła się zdrzemnąć", Krzysiek traktował jak atak. Nie czułam się(...) zimno. Jad sączył się z każdego porannego "dzień dobry". Krył się w komplementach:  "Co za zmysłowa sukienka!" (czytaj: dla kogo tak się stroisz?). I pozornie niewinnych pytaniach: "Co mamy dziś na...

 • Wszystko swędzi, żeby grać

  .... Zastosowałem to u Pasikowskiego jako pierwszy. Dla mnie nowe rzeczy to nie nowość. (uśmiech) Jak pan się zabrał do pierwszego nagrania na YouTubie? - Chichot losu: zgłosiły się do mnie dryblasy, których znam z czasów, kiedy byli niemowlakami. Synowie mojego porucznika z wojska, Janusza Czerwińskiego. Powiedzieli, że trzeba zrobić porządek z moimi monologami powrzucanymi do sieci przez osoby trzecie...

 • Chce mi się pić!

  Dopajać czy nie dopajać niemowlaka karmionego piersią? Ile wody dziennie powinno wypijać roczne dziecko? Jakie napoje najlepiej serwować kilkulatkowi? Postaramy się rozwiać twoje wątpliwości. Kiedy(...). W dodatku podczas upałów mleko w sposób naturalny staje się bardziej wodniste niż zwykle. Dlatego dodatkowe picie podajemy szkrabowi tylko wtedy, gdy temperatura przekracza 28-29°C. Wskazówką, że czas dać...