• Informacje na temat:

  jakich zachowan nie lubia mężczyzni

Artykuły na temat: jakich zachowan nie lubia mężczyzni
 • Czego pragną mężczyźni?

  Uwodzenie to sprawa uniwersalna, zaprogramowana zarówno ewolucyjnie, jak i kulturowo - mówi Zbigniew Lew-Starowicz w książce "Kocha, lubi, pragnie". Znany seksuolog podpowiada też, co zrobić, żeby "znaleźć faceta" i nie stracić go po pierwszej randce.

 • Czego pragną mężczyźni?

  Świat się zmienia, ale czy męskie marzenia również? Jaka kobieta jest dla współczesnych mężczyzn ideałem? O tym, co ich wabi, a co odstrasza z psychologiem społecznym Konradem Bocianem.

 • Ich babskie tajemnice

  Ta przyjaźń nie została wykreowana na potrzeby serialu. „Przyjaciółki” naprawdę się lubią. Mówią sobie o rzeczach, których nie zdradzają nawet swoim mężczyznom!

 • Dziesięć dowodów na to, że marnujesz z nim swój cenny czas

  Spotykacie się już kilka miesięcy, a ty czujesz, że wasz związek wciąż stoi w miejscu? Zaczynasz tracić nadzieję na to, że spotkałaś księcia z bajki? Zanim pożegnasz się z nim na dobre, przeczytaj fragment książki "Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy" i... zmień taktykę!

 • Barbie: Lalka, której nikt nie chciał

  Ruth Handler potrafiła sprzedać dosłownie wszystko. W 1959 roku przyjechała do Nowego Jorku na krajowe Targi Zabawek przekonana, że lalka, którą stworzyła, podbije świat. Jednak od siedmiu lat musiała walczyć z krytykantami. Ta lalka to zupełnie nietrafiony pomysł - mówili. Mimo wszystko do tej pory Barbie jest najsłynniejszą lalką na świecie.

 • Ja się nigdzie nie wybieram!

  Dziś 40 lat to dopiero środek naszej drogi. Dłużej jesteśmy aktywne, wciąż mamy plany na przyszłość i apetyt na życie. Dlatego nie gódźmy się, by świat odstawiał nas na boczny tor. Psycholog podpowiada, jak się przed tym bronić.

 • Mity na temat chłopaków. Jacy oni są naprawdę?

  Czasami zupełnie nie rozumiesz facetów. Może dlatego, że to, co myślisz o ich zachowaniu, nie zawsze jest zgodne z prawdą. Czy przypadkiem nie ulegasz stereotypom? Pora się z nimi rozprawić.

 • Słabe strony silnej płci

  Panowie lubią uważać się za mocnych i nieugiętych. Nie zdają sobie sprawy, że czasami z tym przesadzają. Możemy im pokazać inne oblicze męskości.

 • Kobiece perwersje

  ..., że dewiacje, fetysze i specyficzne zachowania seksualne są domeną mężczyzn. Istnieją jednak obszary, które silniej pobudzają kobiety, np. zapachy. Dla wielu pań stanowią one silną podnietę seksualną(...) słuchać wulgaryzmów. Wiele kobiet podnieca, kiedy mężczyzna dosadnie opisuje i komentuje, co i jak będzie z nimi robił albo robi w danym momencie. Takie zachowanie wpisuje się w praktyki...

 • Błędy samotnych kobiet

  Za niepowodzenia w miłości najczęściej obwiniamy braki w urodzie. A czasem wystarczy unikać niektórych zachowań, by zwiększyć szanse na udany związek. Sprawdź, jakie grzechy popełniasz.